Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Tech.inf vs liceum o prof. inf. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Dział Tematyczny (/Forum-Dzial-Tematyczny-116)
+---- Dział: Informatyka (/Forum-Informatyka-121)
+---- Wątek: Tech.inf vs liceum o prof. inf. (/Temat-Tech-inf-vs-liceum-o-prof-inf-149971)

Strony: 1 2


RE: Tech.inf vs liceum o prof. inf. - Xanter98 - 31-10-2017 09:49

Zacznijmy w ogóle od tego, że szkolna informatyka jest nic nie warta, ale w dobrym liceum przynajmniej nauczysz się matematyki. Żeby dobrze zarabiać wystarczy coś umieć albo mieć pomysł, nie potrzebujesz nawet średniego wykształcenia. Jak chcesz dobrze płatną pracę na etacie w jakiejś większej firmie to studia. Pamiętaj, że po zaocznych masz ten sam papierek, a na 2-3 roku już dostaniesz bez problemu pracę.

(20-08-2017 19:09)grajek8989 napisał(a):  Z Doświadczenia mogę powiedzieć że: Zawodówka>Technikum>Liceum
Nie wiem z jakimi szkołami miałeś styczność w takim razie. Po zawodówce możesz robić całe życie na etacie po 8-10h z perspektywą prawie zerowego rozwoju, nie nazwałbym tego dobrą pracą. Oczywiście są wyjątki, ale ogólnie liceum/technikum dają większe możliwości.


RE: Tech.inf vs liceum o prof. inf. - PaulRcootiC - 31-10-2017 20:47

(31-10-2017 09:49)Xanter98 napisał(a):  Zacznijmy w ogóle od tego, że szkolna informatyka jest nic nie warta, ale w dobrym liceum przynajmniej nauczysz się matematyki. Żeby dobrze zarabiać wystarczy coś umieć albo mieć pomysł, nie potrzebujesz nawet średniego wykształcenia. Jak chcesz dobrze płatną pracę na etacie w jakiejś większej firmie to studia. Pamiętaj, że po zaocznych masz ten sam papierek, a na 2-3 roku już dostaniesz bez problemu pracę.

(20-08-2017 19:09)grajek8989 napisał(a):  Z Doświadczenia mogę powiedzieć że: Zawodówka>Technikum>Liceum
Nie wiem z jakimi szkołami miałeś styczność w takim razie. Po zawodówce możesz robić całe życie na etacie po 8-10h z perspektywą prawie zerowego rozwoju, nie nazwałbym tego dobrą pracą. Oczywiście są wyjątki, ale ogólnie liceum/technikum dają większe możliwości.

Przez czas od założenia tego wątku, zdecydowałem się jednak na profil społeczno - prawny w liceum, bądź językowy ( z angielskim i rosyjskim ).