Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Start z EFORSA - żeby wszystko było legit - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: eForsa (/Forum-eForsa-383)
+---- Wątek: Start z EFORSA - żeby wszystko było legit (/Temat-Start-z-EFORSA-zeby-wszystko-bylo-legit-149968)



Start z EFORSA - żeby wszystko było legit - Micosh - 12-08-2017 16:09

Witam

Chodziłem, szukałem i znalazłem swój target / niszę. Nisza jest 100% legalna, tj. i użytkownik dostaje to na co zasłużył, i ja nie rozdaję nic poza swoją wiedzą. Moje pytania brzmią:
Jak w pełni uświadomić usera "co robi" (regulamin, stopka, FAQ?)
Jak uwiarygodnić oferowany content? (komentarze, fragment)

Podsumowując nie chcę wyglądać jak niektórzy (oczywiście nie z forumowiczów Smile ) "wyłudzacze leada".

Pozdrawiam i liczę na mierny lincz i miarodajny odzew!


RE: Start z EFORSA - żeby wszystko było legit - patrolpxd - 12-08-2017 16:48

@[Czaq] Do niego się zgłoś Big Grin Mentoruje w tym serwisie więc raczej Ci pomoże Big Grin


RE: Start z EFORSA - żeby wszystko było legit - Dan14NR - 12-08-2017 17:56

No cóż. Ja osobiście bym na pewno stworzył pod to dobrą stronkę, fanpage i inne rzeczy. Jeśli to "długa rzecz" np. poradnik lub coś w tym stylu - dał fragment. Generalnie ciężko przekonać userów dopóki nikt tego nie kupi i sam z siebie nie poleci.
Suby/premium SMS są trochę "spalone" dla większości osób, smutna prawda niestety. Takich za nic nie przekonasz. Jeśli ktoś Ci zaufa, kupi to i będzie zadowolony to jest spora szansa, że chociażby na stronie lub fanpage napisze coś przychylnego.


RE: Start z EFORSA - żeby wszystko było legit - Micosh - 12-08-2017 20:15

Dzięki wielkie za odpowiedź!

Jest to "długofalówka", więc liczę na powracających userów po "nowszy i nowszy produkt". A co myślicie o prośbie / namowie na recenzję, albo ocenienie zakupionego contentu (np. z własnej woli lub za rabacikiem Lol)?


RE: Start z EFORSA - żeby wszystko było legit - fusek - 12-08-2017 20:36

(12-08-2017 16:48)patrolpxd napisał(a):  @[Czaq] Do niego się zgłoś Big Grin Mentoruje w tym serwisie więc raczej Ci pomoże Big Grin
Mentoruje w eforsie ? Pierwsze slysze
Ale na pewno sie zna


RE: Start z EFORSA - żeby wszystko było legit - Dan14NR - 12-08-2017 23:08

(12-08-2017 20:15)Micosh napisał(a):  Dzięki wielkie za odpowiedź!

Jest to "długofalówka", więc liczę na powracających userów po "nowszy i nowszy produkt". A co myślicie o prośbie / namowie na recenzję, albo ocenienie zakupionego contentu (np. z własnej woli lub za rabacikiem Lol)?

Jakakolwiek forma recenzji ze strony użytkownika jest dobra. Najlepiej, gdyby była to osoba lub grupa osób z danego tematu, posiadająca jakiś "wpływ" na ruch w internecie - właściciel fanpage'a o podobnej tematyce, kanału YT, szef grupy FB albo coś innego.

Niestety nikt metody idealnej na marketing Ci nie poda, ale tego typu pomysły zawsze są dobre Smile


RE: Start z EFORSA - żeby wszystko było legit - Micosh - 13-08-2017 08:47

Dzięki wielkie! Biorę się za robotę, oczywiście skorzystam z rady @[patrolpxd] no i za poprawkę @[fusek] też dzięki, bo trochę mógłbym się wygłupić wspominając w pw o mentoringu. Smile