Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kilka pytań o sub sms - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: eForsa (/Forum-eForsa-383)
+---- Wątek: Kilka pytań o sub sms (/Temat-Kilka-pytan-o-sub-sms-149941)



Kilka pytań o sub sms - Soplica - 11-08-2017 18:36

Witam mam kilka pytań o subskrypcje sms w eforsa.pl

1. Jak to jest z tymi odnowieniami, jak ktoś aktywuję subskrypcję sms to dopóki jej nie zdezaktywuję to zżera mu kasę z odnowień?
2. O co chodzi z tym, że mogę ustawić sobie 4 opcje płatności. Nie do końca to rozumiem jak to ma zadziałać i jaka kwota zostanie pobrana danemu użytkownikowi.
3. Ile można wyciągnąć najwięcej z jednego subskrybenta?
4. Czy jeśli chodzi o system z downloadem, to polecacie dawać powiedzmy w miarę wiarygodny plik by w razie czego powiedzieć że subskrybent nie potrafi danego programu zainstalować?
5. Czy wysyłanie linków z subskrypcją sms na fejsie w prywatnej wiadomości do innych osób podchodzi bo wyłudzenie czy jest to dalej legalne póki nie podszywam się pod osoby trzecie?


RE: Kilka pytań o sub sms - komiks - 11-08-2017 19:12

1. Tak.
2. Ustawiasz 4 płatności, czyli tyle musi wykonać użytkownik aby odblokować plik/treść. (+ jeżeli użytkownik ma już aktywną pierwszą płatność, to system proponuje mu następną z twojej listy płatności - tutaj mogę się mylić, ale z doświadczenia w statystykach raczej tak jest).
3. Tyle ile esów obciąży mu konto.
4. To co tam wrzucasz to już twój wybór.
5. Nie stosujemy takich praktyk. Smile (choć mogę się mylić, bo jeżeli to realny content i użytkownik wie, co i za ile - too....) tutaj już pytanie do eforsy, nie mam pewności.


RE: Kilka pytań o sub sms - Soplica - 11-08-2017 19:13

(11-08-2017 19:12)komiks napisał(a):  5. Nie stosujemy takich praktyk. Smile

Czyli to nie jest zgodne z prawem czy jak?


RE: Kilka pytań o sub sms - komiks - 11-08-2017 19:14

(11-08-2017 19:13)Soplica napisał(a):  
(11-08-2017 19:12)komiks napisał(a):  5. Nie stosujemy takich praktyk. Smile

Czyli to nie jest zgodne z prawem czy jak?

Edytowałem pierwszy post.


RE: Kilka pytań o sub sms - Hoolig4n - 12-08-2017 01:52

(11-08-2017 18:36)Soplica napisał(a):  5. Czy wysyłanie linków z subskrypcją sms na fejsie w prywatnej wiadomości do innych osób podchodzi bo wyłudzenie czy jest to dalej legalne póki nie podszywam się pod osoby trzecie?

Jeśli oferujesz real content to pewnie, że można Wink co innego jeśli "twoja curka jest hora", albo "wyślij mi kod, który Ci przyjdzie, bo zbieram głosy w konkursie".