Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Od Janusza do Prometeusza :) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Od Janusza do Prometeusza :) (/Temat-Od-Janusza-do-Prometeusza-149936)

Strony: 1 2 3


Od Janusza do Prometeusza :) - Dodopl - 11-08-2017 14:05

Witam wszystkich Smile
Na początku to chciałbym pogratulować wszystkim użytkownikom za to że tworzycie taką społeczność!
Jest mi niezmiernie miło że mogę uczestniczyć w życiu forum oraz czerpać od was wiedzę na tematy zarabiania w internecie za co serdecznie dziękuję.

OD JANUSZA DO PROMETEUSZA => Wielu z was się pewnie zastanawia dlaczego taka nazwa ,chociaż kilku z was na pewno zna już odpowiedzJerk2 Smile
1. Nie mam na imię Janusz tylko Dominik Smile
Janusz dlatego bo tak określam swój poziom i wiedzę na temat zarabiania w internecie.
" Jeżeli masz ma na imię Janusz to wybacz mi Smile o Królu Januszu jesteś Wielkim Januszem tzn takim ogarniętym Januszem" Smile
2.Każdy z was kiedyś zaczynał swoją przygodę z zarabianiem w internecie...
Każdy wie jak wyglądają początki raz są wzloty raz upadki Smile a w końcu każdy kto sumiennie pracuje dochodzi do swoich Celów
3.Od kilku dni czytam forum , przeglądam tematy i stwierdziłem że zacznę od Dziennika Pracy bo to najlepsza alternatywa dla kontrolowania postępów i czas
4. Cel będę zarabiał 10.000 zł / mce => Je zeli dojedzie do 15.000 a dojdzie do Uwaga Uwaga!
[b]Zorganizuje Imprezę dla Całego forum Smile! Jeżeli są tutaj ludzie -18 lat nie martwcie się będzie można wpaść i napić się Picolo Smile
oczywiście żartuje każdy na własną odpowiedzialność

Kilka słów o mnie

Mam 27 lat , moje hobby to Sport , a szczególności sztuki walki.
Skończyłem niedawno pracować na etacie ponieważ sami wiecie jak to jest Smile tym którzy są niezależni to gratuluje Smile!
Z zarabianiem w internecie spotkałem się kilka miesięcy temu , gdy stwierdziłem że warto będzie otworzyć sklep internetowy. I tak zaczęła się moja zabawa

To co udało się zrobić

[b]Sklep

http://www.suplementypro.pl
FB https://www.facebook.com/prosuplementy/
=> Miesięcznie koło 400 zł

Genesis mining zainwestowane 500$ 08.07 wyniki na dzień dzisiejszy




[Obrazek: Genesisi.png]

W moim dzienniku pracy będę opisywał co zrobiłem aby poprawić swoje osiągi Huh
Proszę o wyrozumiałość ponieważ jestem początkującym Smile
Jeżeli chcesz się ze mną skontaktować lub dać mi trochę wparcia to czekam na twoją wiadomość

Dziekuje i pozdrawiam!


RE: Od Janusza do Prometeusza :) - patrolpxd - 11-08-2017 14:08

Całkiem ciekawie się zapowiada =) Będę zaglądał! Jeśli miałbyś czas i ochotę to możesz odezwać się na gg =) Wymienimy się doświadczeniem Big Grin
Powodzenia!

Wysłane z SM-J500FN via Tapatalka


RE: Od Janusza do Prometeusza :) - Dodopl - 11-08-2017 14:11

patrolpxd => Napewno się odezwę jak znajdę chwilkę czasu Smile!


RE: Od Janusza do Prometeusza :) - Bazor - 11-08-2017 14:15

Powodzenia mój imienniku !
Widze po niku, że też Cie w domu nazywali "Dodo", nie mylę się? xD


RE: Od Janusza do Prometeusza :) - Dodopl - 11-08-2017 14:21

Bazor trafiłeś w 10Huh tak mnie w domu nazywali Smile


RE: Od Janusza do Prometeusza :) - mix124 - 11-08-2017 14:27

po jakim czasie na Genesis mining zwróci ci sie 500 dolcow? Big Grin


RE: Od Janusza do Prometeusza :) - Dodopl - 11-08-2017 14:36

(11-08-2017 14:27)mix124 napisał(a):  po jakim czasie na Genesis mining zwróci ci sie 500 dolcow? Big Grin

Przy cenie Btc i ETH z dzisiaj to mniej więcej za 6 mce ale zobaczymy jak to będzie Smile

Mam ustawione 2.5 th/s na Btc i 5 mh/s na ETH Smile
To tak na początek dla zabawy dopóki nie uzbieram na koparkę do krypto


RE: Od Janusza do Prometeusza :) - TMH - 11-08-2017 16:54

Powodzenia ! Początki zawsze są trudne, ale jak już złapiesz rytm to będzie łatwiej Big Grin

Liczę na dobrą impreze Lol


RE: Od Janusza do Prometeusza :) - BuySellProfit - 11-08-2017 17:16

Powodzenia! Tez mam zamiar zajac sie zarabianiem w internecie na powaznie, ale to od niedzieli Big Grin


RE: Od Janusza do Prometeusza :) - wrzochal11 - 11-08-2017 17:16

To co plan jest taki, żeby te 10 tyś/miesiąc zarabiać z tego sklepu? Wink
Z tego co rzuciłem okiem, to stronka ładnie się prezentuje, ale polecałbym jeszcze podłączyć jakiegoś bloga, do tego sklepu, blog i więcej ciekawych treści, to zawsze większa szansa na dotarcie do nowych czytelników, czyli potencjalnych klientów. No i polecam jeszcze bardziej postawić na e-mail marketing - budowanie listy adresowej, to potężne i skuteczne narzędzie w marketingu Wink

Powodzenia życzę!