Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nauka Języka - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Nauka Języka (/Temat-Nauka-Jezyka-149922)



Nauka Języka - koneser00 - 11-08-2017 02:24

Witam zwracam się do was z pytaniem, czy ktoś z was korzystał kiedyś z virtualnej rzeczywistości 360 ? Poszukuję jakiegoś programu do nauki języka niemieckiego znalazłem jeden ale jest bardzo drogi polega to na tym, że widzisz rzeczy jesteś w pokoju omawiasz to itp i zapamiętujesz.


RE: Nauka Języka - ikr - 11-08-2017 09:46

Mój kolega z ttgo korzysta. Ostatnio nawet pokazywał mi to coś aczkolwiek sam nie jestem przekonany do nauki angielskiego w taki sposob. Jest to jakaś metoda i na pewno Ci nie zaszkodzi.Nie da się w ten sposób jednak nauczyć gramatyki, ani tym bardziej słówek abstrakcyjnych, których nie można opisać przedmiotami, frazali. Jesli chcesz się uczyc słowek to polecam albo profesora henrego albo super memo.


RE: Nauka Języka - Alfreda - 04-12-2017 14:33

Spróbować można, ale lepiej chyba zapisać się na kurs, gdzie możesz mieć kontakt z osobą, która będzie monitorowała Twoje postępy. Poza tym kontakt twarzą w twarz z drugą osobą zawsze bardzo pomaga w nauce.