Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Melaleuca The Wellnes Company - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Programy partnerskie, sieci afiliacyjne oraz systemy reklamowe (/Forum-Programy-partnerskie-sieci-afiliacyjne-oraz-systemy-reklamowe-92)
+--- Wątek: Melaleuca The Wellnes Company (/Temat-Melaleuca-The-Wellnes-Company-149918)

Strony: 1 2


Melaleuca The Wellnes Company - Soplica - 10-08-2017 19:45

Witam ktoś może mi coś powiedzieć o tym programie partnerskim jeśli można tak to nazwać. Dużo osób ostatnio to promuję na fejsie i nie wiem czy to nie jakiś scam. Podobno za samą rejestrację partner musi wyłożyć pieniądze.

https://pl.melaleuca.com/


RE: Melaleuca The Wellnes Company - wrzochal11 - 10-08-2017 20:24

Widzę, że kolega ostatnio dużo pyta o różne projekty. W sumie, też kiedyś tak robiłem, przechodziłem z jednego do drugiego, a to ten, a to tamten, a to może zagraniczny byłby lepszy.. i co się działo? Nic się nie działo, bo to ja nie umiałem działać, a nie projekt był zły. Od razu mówię idealnego projektu nie ma - ale są oczywiście lepsze i gorsze. Jeden lepszy na początek, inny lepszy jako dochód pasywny.. no różnie to wygląda. Chociaż swoją drogą, to wielu "naganiaczy" twierdzi, że wystarczy zainwestować parę złotych i już do końca życia można nic nie robić.. w bajki też można wierzyć Wink

Co do Melaleuca, czym jest ta firma? Jest to firma działająca w sektorze marketingu sieciowego, tzw MLM. (odsyłam do wikipedii - https://pl.wikipedia.org/wiki/Marketing_wielopoziomowy). Czyli takie firmy dzielą się swoim dochodem z aktywnie promującymi.. często ta idea jest nadużywana, dużo by pisać o tym, a to nie czas i miejsce.

MLM mają taki zwyczaj (ok. 90-95%), że aby zacząć zarabiać, to trzeba wykupić tzw. pakiet startowy, a więc zestaw różnych produktów firmy, wtedy to dopiero przysługuje nam prawo do zarabiania - jeśli oczywiście zachęcimy inne osoby też do kupowania w tym sklepie.. i tak to w wielkim skrócie wygląda.


RE: Melaleuca The Wellnes Company - Soplica - 10-08-2017 21:44

(10-08-2017 20:24)wrzochal11 napisał(a):  Widzę, że kolega ostatnio dużo pyta o różne projekty. W sumie, też kiedyś tak robiłem, przechodziłem z jednego do drugiego, a to ten, a to tamten, a to może zagraniczny byłby lepszy.. i co się działo? Nic się nie działo, bo to ja nie umiałem działać, a nie projekt był zły. Od razu mówię idealnego projektu nie ma - ale są oczywiście lepsze i gorsze. Jeden lepszy na początek, inny lepszy jako dochód pasywny.. no różnie to wygląda. Chociaż swoją drogą, to wielu "naganiaczy" twierdzi, że wystarczy zainwestować parę złotych i już do końca życia można nic nie robić.. w bajki też można wierzyć Wink

Co do Melaleuca, czym jest ta firma? Jest to firma działająca w sektorze marketingu sieciowego, tzw MLM. (odsyłam do wikipedii - https://pl.wikipedia.org/wiki/Marketing_wielopoziomowy). Czyli takie firmy dzielą się swoim dochodem z aktywnie promującymi.. często ta idea jest nadużywana, dużo by pisać o tym, a to nie czas i miejsce.

MLM mają taki zwyczaj (ok. 90-95%), że aby zacząć zarabiać, to trzeba wykupić tzw. pakiet startowy, a więc zestaw różnych produktów firmy, wtedy to dopiero przysługuje nam prawo do zarabiania - jeśli oczywiście zachęcimy inne osoby też do kupowania w tym sklepie.. i tak to w wielkim skrócie wygląda.

Tak pytam, ale nie przechodzę z programu do programu tylko badam obecny rynek, jak to teraz wygląda. Nie podejmuję się na razie niczego by potem nie żałować straconych godzin Smile


RE: Melaleuca The Wellnes Company - wrzochal11 - 10-08-2017 22:19

i co wybadałeś, w co najlepiej wejść? Wink


RE: Melaleuca The Wellnes Company - Soplica - 10-08-2017 22:46

(10-08-2017 22:19)wrzochal11 napisał(a):  i co wybadałeś, w co najlepiej wejść? Wink

Póki co nie ;p


RE: Melaleuca The Wellnes Company - wrzochal11 - 11-08-2017 08:54

a jakie masz wymagania?
Każda sposób czy branża ma swoją specyfikę, ale wszędzie trzeba wykonać jakąś pracę..


RE: Melaleuca The Wellnes Company - 2beinspiration - 24-08-2017 14:27

Co do melaleuca ( czy jak to tam sie nazywa Smile ) to sam miałem propozycje wejścia na którą sie zgodziłem. Wpadła mi do firmy znajoma z ich produktami, posprzątała gabinety i naprawde był efekt "wow" . Produkty naturalne, co mnie też bardzo urzekło a co do planu to z tego co kojarze mieli fajny system, że jeśli zrobisz 10 wejść w miesiącu to juz od poczatku mozna wyszykowac fajną wypłatę Wink koniec końców coś ze stroną było jak sie rejestrowałem i temat mi zaginął w nawale spraw. Duo life jest też ok, możesz sie zastanowić jak szukasz czegoś do podzialaniaSmile


RE: Melaleuca The Wellnes Company - Soplica - 24-08-2017 16:31

(24-08-2017 14:27)2beinspiration napisał(a):  Co do melaleuca ( czy jak to tam sie nazywa Smile ) to sam miałem propozycje wejścia na którą sie zgodziłem. Wpadła mi do firmy znajoma z ich produktami, posprzątała gabinety i naprawde był efekt "wow" . Produkty naturalne, co mnie też bardzo urzekło a co do planu to z tego co kojarze mieli fajny system, że jeśli zrobisz 10 wejść w miesiącu to juz od poczatku mozna wyszykowac fajną wypłatę Wink koniec końców coś ze stroną było jak sie rejestrowałem i temat mi zaginął w nawale spraw. Duo life jest też ok, możesz sie zastanowić jak szukasz czegoś do podzialaniaSmile

10 wejść czy 10 rejestracji z polecenia ;p?


RE: Melaleuca The Wellnes Company - wrzochal11 - 24-08-2017 17:30

Pewnie koledze chodziło o 10 rejestracji osób, które wykupią pakiet startowy warty około 1000zł, to nie taki program że płaci za "kliki".. niestety Smile


RE: Melaleuca The Wellnes Company - 2beinspiration - 25-08-2017 10:43

(24-08-2017 17:30)wrzochal11 napisał(a):  Pewnie koledze chodziło o 10 rejestracji osób, które wykupią pakiet startowy warty około 1000zł, to nie taki program że płaci za "kliki".. niestety Smile

Tak dokładnie, chodziło o 10 rejestracji Smile