Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiamy na kranikach BTC !!! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Zarabiamy na kranikach BTC !!! (/Temat-Zarabiamy-na-kranikach-BTC-149846)

Strony: 1 2


Zarabiamy na kranikach BTC !!! - owneed - 08-08-2017 13:18

1. Wstępne informacje

Witam wszystkich Smile Chciałbym przetestować wszystkie mity i legendy dotyczące zarabiania bez wkładu własnego. Wiele osób twierdzi, że najpierw trzeba zainwestować aby coś się zwróciło. Inni zaś twierdzą, że to nie prawda.

W tym dzienniku planuję przetestować zarobek na darmowych kranikach BTC. Jak sama nazwa wskazuje wszystkie programy nie wymagają własnych inwestycji użytkownika, więc sprawdźmy czy bez tego udział w serwisach przełoży się na moje finanse Smile

Dodatkowo chciałbym dzielić się z wami programami, które w szczególny sposób wyróżniają się na rynku BTC. Mam tu na myśli te firmy, które dają możliwość uzbierania dużej ilości kryptowalut w niewielkim odstępie czasowym. Wszystkie informacje na temat nowych, sprawdzonych programów będę umieszczał w rozdziale Nowość

Postaram się systematycznie w umieszczać screeny z zawartości portfela BTC.

2. Programy, w których działam

Aktualnie serwisy z których korzystam oferują różną gamę satoshi w określonych odstępach czasu. Bazując na moich doświadczeniach związanych z kranami BTC oraz analizując opinie innych użytkowników starannie wybieram wypłacalne programy.

Darmowe krany BTC, które używam oferują kolejno satoshi z zakresu:

[align=center]30-100, losowanie co 5 minut
Bitgolden - Czysty - Reflink
Bitsilver - Czysty - Reflink
Btcforclicks - Czysty - Reflink

30, losowane co 5 min
Worldofbitco.in - Czysty - Reflink
Getyourbitco.in - Czysty - Reflink


60, losowanie co 60 min
Freebitco.in - Czysty - Reflink

[align=center][b]Jeśli zechcesz mnie wesprzeć w jakikolwiek programie zapraszam do rejestracji z reflinka .


3. Nowość!!

125, 175, 225 lub 1,000 satoshi w każde 20 min !!!

http://welovefaucets.com Ref:Link



Pozdrawiam serdecznie,
Owneed



PODSUMOWANIE
Aktualizacja 09.08.2017
Zarobek dziś: 0.00006399 BTC -> 0,73 zł
Saldo:0.00041609 BTC -> 4,74 zł
Kurs BTC: 11400


RE: Zarabiamy na kranikach BTC !!! - Fr0shArczi - 08-08-2017 13:27

Z jakich kraników obecnie korzystasz ? Big Grin ]
Powodzonka Lol


RE: Zarabiamy na kranikach BTC !!! - owneed - 08-08-2017 13:40

(08-08-2017 13:27)Fr0shArczi napisał(a):  Z jakich kraników obecnie korzystasz ? Big Grin ]
Powodzonka Lol

Zapraszam priv Smile


RE: Zarabiamy na kranikach BTC !!! - Fr0shArczi - 08-08-2017 13:54

@up Spoko spoko , są do tego jakieś refy czy nie ? Bo chciałbym tego spróbować a przy okazji mogę ci pomoć Wink


Zarabiamy na kranikach BTC !!! - tomek7912 - 08-08-2017 15:42

Spoko dziennik. Powodzenia.


RE: Zarabiamy na kranikach BTC !!! - wrzochal11 - 08-08-2017 16:18

Cóż na kranikach ciężko jest zarobić jakieś godziwe pieniądze. Bez siatki poleconych jest, to wręcz niemożliwe.
Lepiej moim zdaniem zająć się czymś innym, a to ewentualnie traktować jako dodatek, ale cóż każdy robi co chce. Życzę powodzenia. Dzięki działaniu w tych kranikach i nudnym "odhaczaniu" CAPTCHA (swoją drogą, też ostatnio sprawia problemy) można się nauczyć cierpliwości i systematyczności, a to się może przydać w poważniejszych biznesach Smile

Wiele osób twierdzi, że trzeba coś zainwestować

Zawsze trzeba.. jak nie pieniądze to czas - patrz chociażby kraniki. Jak ktoś twierdzi inaczej, to albo chce Cie oszukać.. albo to ja jestem w błędzie Wink


RE: Zarabiamy na kranikach BTC !!! - endv123 - 08-08-2017 16:20

powodzenia


RE: Zarabiamy na kranikach BTC !!! - owneed - 08-08-2017 16:22

(08-08-2017 13:54)Fr0shArczi napisał(a):  @up Spoko spoko , są do tego jakieś refy czy nie ? Bo chciałbym tego spróbować a przy okazji mogę ci pomoć Wink

Wysłałem refy na priv Smile

(08-08-2017 16:18)wrzochal11 napisał(a):  Zawsze trzeba.. jak nie pieniądze to czas - patrz chociażby kraniki. Jak ktoś twierdzi inaczej, to albo chce Cie oszukać.. albo to ja jestem w błędzie Wink

Jeśli chodzi o czas, to masz całkowitą rację Smile
Dodatkowo czas spędzony przy komputerze można umiejętnie wykorzystać np. oglądając jakiś długi film, wiadomości czy inne informacje na yt w wolnej chwili zawsze można kliknąć w kranik, a to nic nie kosztuje.


RE: Zarabiamy na kranikach BTC !!! - huehuehue98 - 08-08-2017 18:38

Życzę powodzenia i oczywiście będę śledzić. Wyślij linki na priv to też dołączę, pozdrawiam <3


RE: Zarabiamy na kranikach BTC !!! - owneed - 08-08-2017 18:58

(08-08-2017 18:38)huehuehue98 napisał(a):  Życzę powodzenia i oczywiście będę śledzić. Wyślij linki na priv to też dołączę, pozdrawiam <3

Linki wysłane na priv Big Grin