Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bitcoindu - Czyli jak zainwestować bez ryzyka. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Bitcoindu - Czyli jak zainwestować bez ryzyka. (/Temat-Bitcoindu-Czyli-jak-zainwestowac-bez-ryzyka-149834)



Bitcoindu - Czyli jak zainwestować bez ryzyka. - autosurfer - 07-08-2017 21:01

Witajcie jestem Mateusz

Od naprawdę długiego czasu tak jak wy szukałem sposobu gdzie zarobić dodatkowe pieniądze. Przeglądając zagraniczne serwisy trafiłem na serwis:

Bitcoindu.com

Serwis oferuje możliwość zainwestowania w bitcoin kupując plany inwestycyjne które oferują od 2 do 300% zysku bitcoin.
Możemy też polecać serwis i zarobimy w przeliczeniu około 1.25 dolara za osobę.

Mamy dwa sposoby by wpłacić środki:
Paypal - wpłaca szybko średnio kilka min.
Bitcoin - Nawet od 1h do 24h.

Wypłacają w około 24h od zlecenia.

Minus to że serwis jest zagraniczny po angielsku.

Ja korzystam z serwisu i jak na razie wypłaca.
Nie mam teraz czasu by zrobić screena ale postaram się wstawić do weekendu. Pracuję w dzień a dodatkowo kupuje plany w bitcoindu.

Z tego co widać na stronie głównej to jest tam gra ale niestety nie jest dostępna :/ .

A i za start płacą ponad dolara.

Daje czysty link: https://bitcoindu.com

A jak byście zarejestrowali się z refa to było by super Smile
REFLINK USUNIĘTY


RE: Bitcoindu - Czyli jak zainwestować bez ryzyka. - radek0389 - 07-08-2017 21:09

Temat do działu hyip. I proszę cię, inwestycja bez ryzyka i ble ble ble... daruj sobie takie śmieciSmile.


RE: Bitcoindu - Czyli jak zainwestować bez ryzyka. - wrzochal11 - 07-08-2017 21:24

To mówisz, że tyle czasu szukałeś i nie znalazłeś niczego lepszego niż tego hyipa?


RE: Bitcoindu - Czyli jak zainwestować bez ryzyka. - autosurfer - 07-08-2017 22:01

Różne testowałem . Grałem na polenix i innych bzdetach.
Serwis trochę już istnieje w sieci.
Od was zależy nikogo nie będę zmuszał.
Szukam kogoś realnego na refa bo przeczytałem że za kombinowanie z zarabianiem to tylko ban grozi.
Zresztą w każdym serwisie.

Pozdrawiam i życzę wysokich zysków przez neta.


Bitcoindu - Czyli jak zainwestować bez ryzyka. - Hybrid1990 - 20-02-2021 21:59

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.