Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Krypto i HYIP'y - droga do Panamery - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Krypto i HYIP'y - droga do Panamery (/Temat-Krypto-i-HYIP-y-droga-do-Panamery-149804)

Strony: 1 2


Krypto i HYIP'y - droga do Panamery - Kefefe - 07-08-2017 08:59

Witajcie, o sobie nie będę pisał praktycznie nic, bo nie jestem raczej ciekawą osobą(gram w grySmile )

Także po krótce opisując moją działalność. Dzisiaj założyłem fp na facebook'u i będę promował pewną akcję z lead.network. Zajmę się także sprzedażą na instagram'ie, ale na razie buduję społeczność.

Moim celem jest Porsche Panamera o specyficznej urodzie niekoniecznie podobającej się wszystkim, czyli moim celem jest powiedzmy 250000zl(bez przesady salonowej nie muszę mieć Tongue )

Czyli co tak naprawdę dzisiaj zrobiłem?
- założenie fp
- włączenie reklamy na fb.

0/250000zł



RE: Sprzedaż i usługi - droga do Panamery - paweuq - 07-08-2017 09:58

No to ziomek powodzenia!! Big Grin Ale Porsche Panamera?? Jerk


RE: Sprzedaż i usługi - droga do Panamery - Kefefe - 07-08-2017 10:10

Nie przesadzaj znowu nie jest brzydka Tongue


RE: Sprzedaż i usługi - droga do Panamery - wrzochal11 - 07-08-2017 10:26

Cóż.. tyle pracy dla jakiegoś samochodu, ale co tam, dla każdego co innego jest sensem w życiu - wiadomo.
Chociaż nawet z ekonomicznego punktu widzenia, to nie lepiej sobie kupić coś tańszego? Wink
Mimo wszystko, to powodzenia życzę, bo cel ambitny Wink


RE: Sprzedaż i usługi - droga do Panamery - Kefefe - 07-08-2017 11:09

Wiesz, to jest bardziej jakiś punkt niż długie zbieranie pieniędzy na samochód Wink


RE: Sprzedaż i usługi - droga do Panamery - paweuq - 07-08-2017 12:19

Ja bym na twoim miejscu zmienił cel na E39 528i lub 540 Big Grin


RE: Sprzedaż i usługi - droga do Panamery - Kefefe - 07-08-2017 14:07

To idąc takim tokiem myślenia to chyba m5 e34/e39 Smile


RE: Sprzedaż i usługi - droga do Panamery - Kefefe - 08-08-2017 14:02

AKTUALIZACJA

Niestety moja reklama nie przyniosła żadnego zysku i w tej chwili siedzę przed komputerem i nie wiem kompletnie co ze sobą zrobić :/ Myślałem, żeby coś zacząć z subami, ale nie wiem czy jeszcze jest sens. Także to tyle i na razie zastanawiam się co robić Wink


RE: Sprzedaż i usługi - droga do Panamery - Bazor - 08-08-2017 14:50

Powodzenia aczkolwiek nie sztuką jest kupić samochód. Sztuką jest go utrzymać tak, żeby nadawał się do jazdy Smile


RE: Sprzedaż i usługi - droga do Panamery - Kefefe - 08-08-2017 14:51

Jak będzie mnie już stać na Panamerę to prawdopodobnie już nie ja się tym będę zajmował Jerk2 Jeżeli jakiś mentor czyta ten post to bardzo proszę o kontakt na PW Smile