Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Żyć, by być kimś - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Żyć, by być kimś (/Temat-Zyc-by-byc-kims-149798)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Zaczynamy Zarabiać i Zdobywać wiedzę. - Adixx - 21-10-2017 19:35

(17-10-2017 19:51)danoneksss napisał(a):  Jacek - szanuję Big Grin
Oglądnęłem prawie wszystkie jego filmiki i motywuje chłop konkretnie oraz daje wiele do myślenia.
A w temacie to powodzenia Wink

Dzięki. Wink
Jacek potrafi mocno namieszać w głowie, oczywiście w pozytywnym sensie. Big Grin


RE: Zaczynamy Zarabiać i Zdobywać wiedzę. - Adixx - 25-10-2017 21:47

Dzień 61-70
(16.10.2017 - 25.10.2017)



Opis:
Ustaliłem sobie takie lekkie postanowienie, dziennie będę poświęcał 30-60 minut na czytanie książek (oczywiście "biznesowych"). Big Grin
Poza tym miałem mniej czasu, ponieważ ktoś cały czas atakował stronę którą stawiałem innej osobie. Musiałem się tym zająć i brakowało mi czasu na inne rzeczy. Undecided

Akcje:
Nie jestem w stanie robić zbyt dużej ilości akcji, tak właściwie to jedyne dni w które mogę zrobić jakieś akcje to Sobota i Niedziela.
Dlaczego? - Ponieważ cały proces wygląda tak, że siadamy o 00 gdy są zresetowane limity i robimy wszystkie akcje, bo w dzień nic nie można dorwać. Jerk2

W Tym tygodniu staram się częściej siadać przy resetowaniu tych limitów i coś poklikać. Wink


[Obrazek: XnNcBC4.jpg]
Ostatnia wypłata.

Suby:
Jak ostatnio wspominałem miałem stawiać stronę pod Suby i miałem przeanalizować pomysł na który wpadłem.
Myślałem nad tym i stwierdziłem że mogę lepiej wykorzystać ten pomysł niż zarabianie na SMS. Lol
Na ten moment nie będę więcej wspominał. Najpierw niech ten pomysł się trochę rozkręci i chociaż w małym stopniu "zacznie żyć własnym życiem".
Dopiero potem napiszę rezultaty. Big Grin


Dzisiejszy Film






RE: Zaczynamy Zarabiać i Zdobywać wiedzę. - Adixx - 05-11-2017 21:52

Dzień 70-81
(26.10.2017 - 05.11.2017)



Opis:
Przez te 11 dni, poświęcałem dużo czasu na kombinowaniu w Zarabianiu, szczerze to chyba był ty najbardziej intensywny okres czasu od kiedy założyłem dziennik. Smile
Trochę zacząłem działać w innym rodzaju PPI, Uploadzie, StudentsWatch.
Od czasu do czasu wejdę też na MyPay i coś kliknę, ale bardziej staram się skupiać swoją uwagę na innych, po części pasywnych metodach zarobku, akcje i ankiety to żadna filozofia bo nie potrzeba do tego żadnej wiedzy - po prostu wchodzisz i klikasz, a ja wolałbym rozwijać się w trochę innym kierunku, w dziedzinach w których potrzeba wiedzy żeby coś zarobić. Smile
Co nie zmienia faktu że akcje na początek są jak najbardziej dobre, ale nie na dłuższą metę. Smile

Akcje:
Jak mam wolną chwile i nie mam co robić, to po prostu wchodzę i coś poklikam. Big Grin
Nie będę się tu rozpisywać bo chyba nie ma o czym, na samym początku już trochę o tym wspomniałem.

[Obrazek: Ra9AsZM.jpg]
Ostatnie wypłaty.

StudentsWatch:
Zarejestrowałem się parę dni temu, uzbierałem na pierwszą wypłatę, nie wiem jak jest z wypłacalnością tego serwisu, aktualnie czekam na wypłatę.

[Obrazek: ZWYJoar.jpg]
Pierwsza zlecona wypłata.

Strony:
Na stronie zamieniłem linki z SMS na linki z extensioninstaller, bo prędzej ktoś pobierze jakiś dodatek niż wyślę płatnego SMS - zresztą statystyki z MyLead z ostatnich 30 dni mówią same za siebie, że ta nisza nie pasuje do SMSów. Jerk2

[Obrazek: ycyvbQp.jpg]

Upload:
Jak wspomniałem na początku, zainteresowałem się Uploadem, a dokładniej Uploadem filmów.
Zarejestrowałem się na Openload i Rapidvideo, głównie działam na Openload bo jest tam opcja Remote Upload, jest mi po prostu wygodniej skopiować od kogoś linki do siebie, niż pobierać wszystko i wrzucać. Rapidvideo służy mi tylko gdy czegoś nie ma dostępnego w internecie, wtedy wchodzę na VPS i taki plik wrzucam na Rapidvideo i przy okazji na openload. Smile

W Obu serwisach jestem zarejestrowany od 2-4 dni.
To są to Statystyki na ten moment, gdy piszę tego posta.


Rapidvideo

Openload


Dzisiejszy Film






RE: Zaczynamy Zarabiać i Zdobywać wiedzę. - Xanter98 - 05-11-2017 22:21

StudentsWatch wypłaca na 100%. Co do strony to możesz spróbować też z CPA, stawki na Polskę pod PPI są bardzo małe.


RE: Zaczynamy Zarabiać i Zdobywać wiedzę. - Fr0shArczi - 05-11-2017 22:47

Co to te całe CPA? Na forum tego pełno, a ja nie wiem co to xd


RE: Zaczynamy Zarabiać i Zdobywać wiedzę. - danoneksss - 05-11-2017 22:53

@up
Można powiedzieć, że ogólna nazwa ofert ppa Smile
Do cpa zalicza się też ppi i ogólnie dziedzinę zarabiania, w których użytkownik internetu musi wypałnić jakąś akcje itp. aby earner otrzymał leada Smile


RE: Zaczynamy Zarabiać i Zdobywać wiedzę. - Fr0shArczi - 05-11-2017 23:03

Okek dzięki, w sumie mogłem to wpisać w google ale po co xd


RE: Zaczynamy Zarabiać i Zdobywać wiedzę. - Adixx - 13-11-2017 00:38

Dzień 81-88
(05.11.2017 - 12.11.2017)



Opis:
Na ten moment pomimo listopada, mam w sobie sporo motywacji. Ten tydzień również był pracowity i mam nadzieję że przyszły będzie jeszcze bardziej pracowity.
Trzeba działać, kiedy jest się głodnym! Smile

Akcje:

[Obrazek: eh4LtmL.jpg]
Ostatnia wypłata.

PPI - Strony:
Jak wspomniałem tydzień temu, pozamieniałem linki z SMS na PPI. - Wydaję mi się że był to jak najbardziej pozytywny ruch, zresztą widać efekty.
Nie sądziłem że wpadnie mi jakakolwiek instalacja, a przy pierwszej instalacji cieszyłem się pół dnia jak małe dziecko. Jerk2
W Poniedziałek, gdy zobaczyłem że faktycznie wpadają te instalacje, to postawiłem 2 następne strony.
Na ten moment mam 3 aktywne strony pod PPI.
Niestety, jak wspomniano w powyższych postach, stawki pod Polske w PPI są słabe, więc w przyszłym tygodniu stawiam stronę pod zagraniczny traffic. Smile

Statystyki z tego tygodnia:
[Obrazek: jSJNtSd.jpg]

Upload:
Wyrąbali mi połowę filmów, ale od czasu do czasu nadal coś wrzucam.


Rapidvideo

Openload

Podsumowując:
Zrobiłem krok do przodu z którego bardzo się cieszę, oczywiście nie znaczy to że gdy będę miał małe zarobki, to się poddam. - Będę działał cały czas, zarobek nie jest tutaj jedynym celem, jest to również ZDOBYWANIE WIEDZY. Smile


Dzisiejszy Film






RE: Zaczynamy Zarabiać i Zdobywać wiedzę. - Adixx - 20-11-2017 00:01

Dzień 89-95
(13.11.2017 - 19.11.2017)



Opis:
W Tym tygodniu dałem sobie trochę luzu i w wolnym czasie myślałem co dodać, zmienić w moim podejściu do zarabiania, żeby szło to lepiej. Wink

Akcje:

Nie robiłem żadnych akcji, po prostu wolałem wykorzystać ten czas inaczej, - bardziej efektywnie, np. na czytanie zagranicznych for o wiadomej tematyce, kombinowanie i praktykowanie PPI. Wink

PPI - Strony:
W Tygodniu postawiłem 2 kolejne strony pod PL.
Odnośnie strony pod USA nie mam pojęcia jak zdobywać traffic. Próbowałem i stwierdzam że ciężko jest się tam przebić.
Póki co udało mi się zdobyć 1 instalacje z USA - więc zawsze to jakiś krok w dobrą stronę. Big Grin
No trudno, będę kombinować dalej. Wink
Efekty nawet jak na Polski ruch są dla mnie mocno zadowalające. Wink

Statystyki z tego tygodnia:
[Obrazek: UeptbtU.jpg]

Upload:
Tutaj skupiam się bardziej na uplodowaniu czegoś co miało dopiero swoją premierę.
Jest mi po prostu szkoda czasu na uplodawanie wszystkiego co popadnie. Wink


Rapidvideo

Openload

Podsumowując:
W Tym tygodniu nie było aż tak źle, postawiłem następne strony, starałem się znaleźć dobre źródło trafficu zagranicznego, poza tym dużo czytałem, no i przy okazji co bym nie robił, to cały czas jakiś grosz wpada z Uploadu. Smile


Dzisiejszy Film






RE: Zaczynamy Zarabiać i Zdobywać wiedzę. - broofie - 20-11-2017 00:27

Fajny i bardzo przyjemny dziennik. Nawet nie wiem czemu dopiero teraz na niego wpadlem.
Te strony które z ktorych masz $ za instalacje, SEO czy spamujesz nimi na innych stronach?