Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zlecę pozyskiwanie punktów na Likeplus - możliwa stała współpraca! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Zlecę pozyskiwanie punktów na Likeplus - możliwa stała współpraca! (/Temat-Zlece-pozyskiwanie-punktow-na-Likeplus-mozliwa-stala-wspolpraca-149768)

Strony: 1 2


RE: Zlecę pozyskiwanie punktów na Likeplus - możliwa stała współpraca! - Mateusz097 - 07-09-2017 11:57

Jaka stawka?


RE: Zlecę pozyskiwanie punktów na Likeplus - możliwa stała współpraca! - WI Project - 07-09-2017 12:22

2.50zł za 1tyś.


RE: Zlecę pozyskiwanie punktów na Likeplus - możliwa stała współpraca! - prelude - 07-09-2017 15:38

Wszystko fajnie, pięknie.... chciałem sobie sprawdzić jak działa ten serwis, zintegrowałem konto i dalem suby wszystkim kanałom yt w zadaniach oraz polubiłem filmiki (wyskakiwały normalnie powiadomienia, że to się stało) a w samym serwisie błąd za błedem i żadne zadanie nie zostało wykonane?Smile


RE: Zlecę pozyskiwanie punktów na Likeplus - możliwa stała współpraca! - WI Project - 08-09-2017 22:06

Osobiście nie spotkałem się z takim błędem.


RE: Zlecę pozyskiwanie punktów na Likeplus - możliwa stała współpraca! - WI Project - 17-09-2017 21:41

Ogłoszenie aktualne!


RE: Zlecę pozyskiwanie punktów na Likeplus - możliwa stała współpraca! - karoltevez92 - 18-09-2017 15:03

wypłacasz na paypal ?Jerk


RE: Zlecę pozyskiwanie punktów na Likeplus - możliwa stała współpraca! - prymul1 - 19-09-2017 16:16

Już 3 transakcja przeprowadzona pomyślnie. Polecam Smile


RE: Zlecę pozyskiwanie punktów na Likeplus - możliwa stała współpraca! - WI Project - 21-09-2017 10:05

(18-09-2017 15:03)karoltevez92 napisał(a):  wypłacasz na paypal ?Jerk

Witam,

tak, PayPal lub przelew.


RE: Zlecę pozyskiwanie punktów na Likeplus - możliwa stała współpraca! - churel - 03-10-2017 00:42

Ile maksymalnie punktów potrzebujesz ?


Zlecę pozyskiwanie punktów na Likeplus - możliwa stała współpraca! - yazir - 30-03-2018 19:02

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.