Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zlecę pozyskiwanie punktów na Likeplus - możliwa stała współpraca! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Zlecę pozyskiwanie punktów na Likeplus - możliwa stała współpraca! (/Temat-Zlece-pozyskiwanie-punktow-na-Likeplus-mozliwa-stala-wspolpraca-149768)

Strony: 1 2


Zlecę pozyskiwanie punktów na Likeplus - możliwa stała współpraca! - WI Project - 06-08-2017 10:30

Zlecę pozyskiwanie punktów na Likeplus - możliwa stała współpraca!

Kupię konta z punktami w serwisie Likeplus lub zlecę pozyskiwanie!

Za 1.000 punktów płacę 2.00zł

Kontakt PW lub [email protected]


RE: Zlecę pozyskiwanie punktów na Likeplus - możliwa stała współpraca! - lijon - 06-08-2017 13:38

Mam konto ze 100 K punktami ale chyba bardziej się opłaca wystawić sprzedaż like na allegro niż je opchnąć w tym temacie.
Za tyle nikt Ci nie odsprzeda


RE: Zlecę pozyskiwanie punktów na Likeplus - możliwa stała współpraca! - WI Project - 07-08-2017 07:52

Jeśli ktoś zarabia w serwisie Likeplus tam jest wymiana 1000 pkt poniżej 1zł więc takiej osobie się opłaca, a jak wiadomo nie każdy z forum ma swoją działalność żeby zarabiać na tym programie przez allegro więc myślę, że propozycja jest atrakcyjna szczególnie, że punkty pozyskuje się szybko.


RE: Zlecę pozyskiwanie punktów na Likeplus - możliwa stała współpraca! - lijon - 07-08-2017 09:54

Ale po co działalność?
Jako osoba fizyczna też mogę handlować na allegro Big Grin
Wystarczy wystawić aukcję ze sprzedażą lajków i już mamy lepszy utarg Wink


RE: Zlecę pozyskiwanie punktów na Likeplus - możliwa stała współpraca! - Bartezx1997 - 07-08-2017 13:04

(07-08-2017 09:54)lijon napisał(a):  Ale po co działalność?
Jako osoba fizyczna też mogę handlować na allegro Big Grin
Wystarczy wystawić aukcję ze sprzedażą lajków i już mamy lepszy utarg Wink

Według polskiego prawa możesz handlować okazyjnie, jeśli handel ma charakter regularny musisz mieć włąsną DG.


RE: Zlecę pozyskiwanie punktów na Likeplus - możliwa stała współpraca! - WI Project - 25-08-2017 08:45

Ogłoszenie znowu aktualne! Zapraszam do współpracy!


RE: Zlecę pozyskiwanie punktów na Likeplus - możliwa stała współpraca! - mgll - 28-08-2017 09:58

Wysłałem PW!


RE: Zlecę pozyskiwanie punktów na Likeplus - możliwa stała współpraca! - prymul1 - 29-08-2017 09:37

Transakcja przebiegła pomyślnie. Polecam użytkownika Wink


RE: Zlecę pozyskiwanie punktów na Likeplus - możliwa stała współpraca! - WI Project - 02-09-2017 07:39

Ogłoszenie aktualne!


RE: Zlecę pozyskiwanie punktów na Likeplus - możliwa stała współpraca! - WI Project - 07-09-2017 11:24

Ogłoszenie aktualne! Nowa stawka!