Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bukmacherka - czyli jak zarobić nawet do 500 zł dziennie ! REAKTYWACJA - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Bukmacherka - czyli jak zarobić nawet do 500 zł dziennie ! REAKTYWACJA (/Temat-Bukmacherka-czyli-jak-zarobic-nawet-do-500-zl-dziennie-REAKTYWACJA-149752)



Bukmacherka - czyli jak zarobić nawet do 500 zł dziennie ! REAKTYWACJA - siwrus1231 - 05-08-2017 16:07

1.Nazwa przedmiotu : "System" do zarobku na bukmacherce
2.Opis przedmiotu : 3 strony w pliku PDF
3.Zdjęcia :
4.Kontakt : Temat/PW
5.Cena :15 zł
6.Sposób zapłaty za przedmiot : PayPal, przelew na konto (preferowałbym przelew na konto

Witam, odświeżam temat sprzed paru lat. System działa nadal, na pewno niejeden z poprzednich kupców się przekonał ale do rzeczy.

Uwaga, jeśli kupisz poradnik, potrenuj na kartce, zobaczysz jak łatwo jest zarobić moim sposobem Wink Jeśli ktoś pomyśli, że cena jest śmieszna i że nie sprzedałbym czegoś, co daje możliwość grubego zarobku to z chęcią opchne mu poradnik za 100 czy 200 zł Wink Na samym dole recenzja.

Opis z pierwszego tematu:
Witam. Ostatnio przerzuciłem się z PPA na bukmacherstwo gdyż sięgnął mnie filtr oraz usunięcie konta na yt. Moje zarobki spadły do minimum. Lecz po zarobieniu 4000 zł nie chciałem rezygnować z zarobku z neta. Wiedziałem jednak, że na PPA będzie już ciężko, ale mniejsza z tym. Tak czy siak przeszedłem na bumacherke z wkładem 120 zł na początku. Wybiłem się całkiem nieźle lecz polecam wpłacić jak najwięcej. Myśle, że 200 zł do wpłaty to takie minimum choć ja wpłaciłem 120 zł no i widzicie mój stan konta. Nie mówię, że przy wpłacie 50 zł nie można zrobić z tego 500 zł czy nawet 1000. Lecz jest o wiele mniejsza szansa. Mój system opiera się na obstawianiu na live. Nie wiem czy jest taki system gdzieś na necie. Może nawet znajdziecie go za darmo lecz ja siedziałem przed kartką i na "sucho" obstawiałem. Gdy zobaczyłem, że wychodzi i zarabiam postanowiłem wpłacić kase na serwis bukmacherski. Wyszło mi to całkiem nieźle Wink Tak na marginesie... Przy wypłacie kaski zostawiam 500 zł na koncie. Z 500 zł na koncie bardzo ciężko jest przegrać Wink

Gdyby były jakieś pytania proszę kierować je na PW, nie w temacie. Chciałbym by temat służył do opinii poradnika, jeżeli znajdą się kupcy.

Jeżeli nie odpowiada Ci cena - nie pisz, nie komentuj, nie kupuj.
To chyba tyle. Zachęcam do kupna bo na prawdę warto.

PS.
Nie twierdzę, że nie można przegrać. Można przegrać wszystko co do grosza, lecz jest to bardzo trudne Wink
Poradnik kupujesz na swoją odpowiedzialność. Hmm, powiem tak. Jest to pewny zarobek na 80% przy wpłacie 200 zł. Przy wpłacie 500 zł myślę, że pewny zarobek wzrasta do 90%.

Uprzedzam, nie polecam wpłacić 20 czy 50 zł na próbę. Jeśli myślisz o wpłacie małej kwoty, żeby tylko spróbować to według mnie (choć możesz przebić nawet moje zarobki) przegrasz.

To chyba tyle. Gdyby byli zainteresowani to proszę PW.

Gdyby ktoś był zainteresowany wejściem w serwis BetClic.pl to proszę o rejestracje z mojego refa (nie ma linka, trzeba wysłać emaila). Gdybym wymyślił coś nowego to refom na pewno pomogę, oczywiście nieodpłatnie Wink
Pozdrawiam Wink


Recenzja super moderatora - surfer0700

Cytat:Zapoznałem się z poradnikiem, jest to sposób progresywny jak autor pisze wyżej.
Czyli dla tych którzy nie rozumieją słowa progresja - coś takiego jak ten znany sposób na obstawianie ruletki - czerwony vs. czarny.
Czytałem w sieci czy progresja u bukmacherów jest legalna i ludzie twierdzą że tak. Więc wydaje się że nie będzie problemu z wypłatą pieniędzy.
Obstawiłem sobie na kartce 'jedną grę' i statystyki wyglądają tak:

Wygrane:
340 złotych

Przegrane:
175 złotych

Zarobek:
165 złotych


w ciągu max. 10 minut.

Nie jest to sposób na obstawianie bramek czy też remisów w piłce nożnej.
Możliwe że gdzieś w sieci jest, jednakże póki co nie udało mi się tego znaleźć.
Oprogramowanie do plagiatu nie znalazło żadnych kopii tekstu w sieci, więc zdaje się że poradnik jest autorski.


Należy jednak podchodzić do tego ostrożnie, bo mimo że prawdopodobieństwo na wygraną jest duże, przegrana także wchodzi w grę.


Temat 1
http://zarabiam.com/Temat-Bukmacherka-czyli-jak-zarobic-nawet-do-500-zl-dziennie-76063

Temat 2
http://zarabiam.com/Temat-Bukmacherka-czyli-jak-zarobic-nawet-do-500-zl-dziennie-v2-98096


RE: Bukmacherka - czyli jak zarobić nawet do 500 zł dziennie ! REAKTYWACJA - xmpro - 06-08-2017 22:00

ja mam pytanie jak tak to się opłaca to czemu marnujesz czas tu zamiast obstawiać ?


RE: Bukmacherka - czyli jak zarobić nawet do 500 zł dziennie ! REAKTYWACJA - Fricooo - 06-08-2017 22:15

Jest to progresja, więc jak to wygląda w praktyce. Na takich serwisach jak fortuna czy sts przejdzie też czy szkoda czasu i tylko zagraniczne


RE: Bukmacherka - czyli jak zarobić nawet do 500 zł dziennie ! REAKTYWACJA - siwrus1231 - 07-08-2017 13:21

Niestety ale na sts i fortunie nie da się tym grać.

@xmpro
Tak po prostu


Bukmacherka - czyli jak zarobić nawet do 500 zł dziennie ! REAKTYWACJA - Coristo - 04-10-2017 19:51

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.