Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Allegro - sprzedawanie gier z rosyjską blokadą regionalną - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek: Allegro - sprzedawanie gier z rosyjską blokadą regionalną (/Temat-Allegro-sprzedawanie-gier-z-rosyjska-blokada-regionalna-149732)

Strony: 1 2


RE: Allegro - sprzedawanie gier z rosyjską blokadą regionalną - Barttek742 - 05-08-2017 07:37

Ja tak ostatnio battlegrounds kupiłem i działa normalnie ale fakt trzeba było aktywować na rosyjskim IP. Dostałem całą instrukcję jak to zrobić - zwykły VPN Smile


RE: Allegro - sprzedawanie gier z rosyjską blokadą regionalną - xdax1 - 05-08-2017 19:35

Steam może usunąć tak dodane gry przez VPN, więc trzeba uważać i nie przesadzać. Mi osobiście nie usunęli, ale paru znajomym tak.


RE: Allegro - sprzedawanie gier z rosyjską blokadą regionalną - nitronix - 08-08-2017 16:07

Dobry poradnik. Osobiście polecam sprzedawać już założone konta, naprzykład taka gra minecraft chodzi na tej stronce po niecałej 2zł, a full accesy chodzą na allegro od 30zł Big Grin


RE: Allegro - sprzedawanie gier z rosyjską blokadą regionalną - PaulRcootiC - 11-08-2017 20:49

(08-08-2017 16:07)nitronix napisał(a):  Dobry poradnik. Osobiście polecam sprzedawać już założone konta, naprzykład taka gra minecraft chodzi na tej stronce po niecałej 2zł, a full accesy chodzą na allegro od 30zł Big Grin

Tyle ze jezeli klucz cofna ( nie wiem czy jest taka opcja, ale mozliwe jezeli ruscy kupili z jakiejs kradzionej karty itp) to mozna zawsze wmowic ze cheatowal czy cos takiego, zalezy od gry.
A jak konto przestanie dzialac, to dostaniesz negatywa za probe odzyskania konta


RE: Allegro - sprzedawanie gier z rosyjską blokadą regionalną - supercola - 11-08-2017 23:16

Zapomniałeś dodać, że przy takiej sprzedaży obowiązkowa działalność gospodarcza Big Grin


RE: Allegro - sprzedawanie gier z rosyjską blokadą regionalną - Hoolig4n - 12-08-2017 01:41

Dokładnie. Bez DG można sobie nieprzyjemności narobić Tongue


RE: Allegro - sprzedawanie gier z rosyjską blokadą regionalną - Corso - 13-08-2017 08:22

Mogę prosić o taki poradni zmiany IP?


RE: Allegro - sprzedawanie gier z rosyjską blokadą regionalną - Cencik16 - 13-08-2017 09:26

Bump
Tym razem to ja też poproszę o taki poradnik zmiany IP


RE: Allegro - sprzedawanie gier z rosyjską blokadą regionalną - Nemek - 13-08-2017 09:33

CyberGhost albo inny VPN, możliwości jest wiele a wszystkie znajdziecie w google.