Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Allegro - sprzedawanie gier z rosyjską blokadą regionalną - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek: Allegro - sprzedawanie gier z rosyjską blokadą regionalną (/Temat-Allegro-sprzedawanie-gier-z-rosyjska-blokada-regionalna-149732)

Strony: 1 2


Allegro - sprzedawanie gier z rosyjską blokadą regionalną - PaulRcootiC - 04-08-2017 20:48

Cala metoda polega na sprzedawaniu gier z rosyjska blokada regionalna na allegro.
Wymagane posiadanie konta na allegro z mozliwoscia sprzedazy.
Tworzymy konto na plati.ru , wyszukujemy gry na ktore jest aktualnie hype/popyt. Wystawiamy aukcje na allegro, doliczajac swoja "marze", czekamy az sie sprzeda, nastepnie kupujemy gre i wysylamy do kupujacego na allegro.

W aukcji, na samym dole, najmniejsza czcionka dopiszcie informacje ze gra posiada blokade na RU/CIS.

Link z dana gra, mozna promowac takze w grupach zwiazanych z dana gra.

Polecam dopisac takze czas realizacji np. 3 dni robocze, bo jezeli ktos kupi w piatek, to pieniadze z payu dotra dopiero w poniedzialek.


RE: Allegro - sprzedawanie gier z rosyjską blokadą regionalną - VinCee - 04-08-2017 22:30

Tzw. Łapanie frajerów na metodę: "co się panie czepiasz, toż pisało na aukcji że ruskie", prawda? Big Grin


RE: Allegro - sprzedawanie gier z rosyjską blokadą regionalną - PaulRcootiC - 04-08-2017 22:32

(04-08-2017 22:30)VinCee napisał(a):  Tzw. Łapanie frajerów na metodę: "co się panie czepiasz, toż pisało na aukcji że ruskie", prawda? Big Grin

no, jest napisane, a ze nie potrafia czytac to ich sprawa


RE: Allegro - sprzedawanie gier z rosyjską blokadą regionalną - Theheero - 04-08-2017 23:02

Można z PayU na paypal'a przelać kasę a z paypal'a kupić grę?


RE: Allegro - sprzedawanie gier z rosyjską blokadą regionalną - twardy - 04-08-2017 23:05

Nie mozna.


RE: Allegro - sprzedawanie gier z rosyjską blokadą regionalną - Theheero - 04-08-2017 23:37

I cały misterny plan w *****


RE: Allegro - sprzedawanie gier z rosyjską blokadą regionalną - Lontek - 05-08-2017 01:48

A ta blokada regionalna rosyjska co w zasadzie daje ?
Że nie można grać na ip z polski tylko trzeba mieć rosyjskie cały czas ?


RE: Allegro - sprzedawanie gier z rosyjską blokadą regionalną - Tcep - 05-08-2017 05:05

(05-08-2017 01:48)Lontek napisał(a):  A ta blokada regionalna rosyjska co w zasadzie daje ?
Że nie można grać na ip z polski tylko trzeba mieć rosyjskie cały czas ?
Nie. Ja jak sam kupowałem to zmieniłem tylko IP na ruskie, żeby aktywować grę.

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka


RE: Allegro - sprzedawanie gier z rosyjską blokadą regionalną - Noozer - 05-08-2017 06:55

(05-08-2017 05:05)Tcep napisał(a):  
(05-08-2017 01:48)Lontek napisał(a):  A ta blokada regionalna rosyjska co w zasadzie daje ?
Że nie można grać na ip z polski tylko trzeba mieć rosyjskie cały czas ?
Nie. Ja jak sam kupowałem to zmieniłem tylko IP na ruskie, żeby aktywować grę.

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

To równie dobrze można dorzucać poradnik jak zmienić IP na rosyjskie i aktywować grę Smile I wtedy wszyscy będą zadowoleni i nikt nie poczuje się oszukany .


RE: Allegro - sprzedawanie gier z rosyjską blokadą regionalną - Tcep - 05-08-2017 07:00

(05-08-2017 06:55)Noozer napisał(a):  
(05-08-2017 05:05)Tcep napisał(a):  
(05-08-2017 01:48)Lontek napisał(a):  A ta blokada regionalna rosyjska co w zasadzie daje ?
Że nie można grać na ip z polski tylko trzeba mieć rosyjskie cały czas ?
Nie. Ja jak sam kupowałem to zmieniłem tylko IP na ruskie, żeby aktywować grę.

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

To równie dobrze można dorzucać poradnik jak zmienić IP na rosyjskie i aktywować grę Smile I wtedy wszyscy będą zadowoleni i nikt nie poczuje się oszukany .
Tak większość robi sam dostałem taki poradnik na maila jak kupiłem Cs go

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka