Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak wykorzystać pieniądze na telefonie? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Jak wykorzystać pieniądze na telefonie? (/Temat-Jak-wykorzystac-pieniadze-na-telefonie-149689)

Strony: 1 2


Jak wykorzystać pieniądze na telefonie? - Fox90 - 03-08-2017 12:27

Mam na telefonie 500 zł i co miesiąc muszę doładowywać, wszystkie usługi mam za darmo i nie mam co zrobić z tymi pieniędzmi. Da się to jakoś spieniężyć? W przypadku premium sms to odzyskam chociaż z połowę? Macie jakieś pomysły? Smile


RE: Jak wykorzystać pieniądze na telefonie? - pajel9506 - 03-08-2017 12:36

Kupuj jakies pkt do stron z nagrodami itp Wink

Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka


RE: Jak wykorzystać pieniądze na telefonie? - rachman - 03-08-2017 13:14

smsy to ok. 50%, możesz też zasilić jakieś fundacje - dzieci, pieski itd., możesz wykupić jakieś przedmioty w grach a potem je sprzedać ale płatności sms wiadomo zabierają sporą część kasy...


RE: Jak wykorzystać pieniądze na telefonie? - fejQ - 03-08-2017 13:29

Mam podobny dylemat Wink obecnie mam mixa i jestem w trakcie zbierania doładowań aby umowę wykończyć w tym miesiącu i wymienić telefon na nowy. Doładowania zyskuje w błyskawicznym tempie ale "niestety" gromadzi mi się na koncie spora suma na koncie z którą nie mam co zrobić. Na chwilę obecną wysyłam sobie premium na firesub, ale za smsa za 30zl dostaje tylko 10zl prowizji więc tylko 33% zwrotu


RE: Jak wykorzystać pieniądze na telefonie? - Nymeb - 03-08-2017 21:39

Możesz na forum sprzedać za 50% wartości. Na 99% się ktoś znajdzie.


RE: Jak wykorzystać pieniądze na telefonie? - albercig - 05-08-2017 01:24

Zmiensms.pl coś takiego było. Wymień kasę z salda telefonu na przelew coś takiego. Poszukaj w google

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka


RE: Jak wykorzystać pieniądze na telefonie? - MESWEB - 05-08-2017 20:19

(03-08-2017 13:29)fejQ napisał(a):  Mam podobny dylemat Wink obecnie mam mixa i jestem w trakcie zbierania doładowań aby umowę wykończyć w tym miesiącu i wymienić telefon na nowy. Doładowania zyskuje w błyskawicznym tempie ale "niestety" gromadzi mi się na koncie spora suma na koncie z którą nie mam co zrobić. Na chwilę obecną wysyłam sobie premium na firesub, ale za smsa za 30zl dostaje tylko 10zl prowizji więc tylko 33% zwrotu
Zapraszam na priv oferuje SMS -> PayPal


RE: Jak wykorzystać pieniądze na telefonie? - Adam05 - 06-08-2017 19:02

Mógłby ktoś doradzić jak wykorzystać niewykorzystane minuty na abonamencie?


RE: Jak wykorzystać pieniądze na telefonie? - homamade - 29-01-2018 20:17

podbijam watek. rowniez mam duzo na koncie . jest cos ktos?


RE: Jak wykorzystać pieniądze na telefonie? - MrocznyKILL - 29-01-2018 20:56

Polecam opcję szybsza z większą stratą http://zarabiam.com/Temat-Poradnik-Jak-zamienic-spora-ilosc-sms-premium-na-gotowke-bez-ryzyka-69080

I wolniejszą lecz jak pokombinujesz obejdzie się bez strat http://zarabiam.com/Temat-Poradnik-Najskuteczniejsze-zarabianie-na-PTP-zainwestuj-28zl-i-zarob-70zl-78998