Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nadchodzi nowa era na Lockerz! 24/7 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-300)
+----- Wątek: Nadchodzi nowa era na Lockerz! 24/7 (/Temat-Nadchodzi-nowa-era-na-Lockerz-24-7-14968)

Strony: 1 2 3 4


Nadchodzi nowa era na Lockerz! 24/7 - Tech - 13-10-2010 21:47

[Obrazek: 20101013-GeneralRedemption.jpg]

Jak już zapewne wiecie, lub też nie, rywalizacja o 3 Generalne Restocki dobiegła wczoraj końca. Rezultat niestety nie był miły. Okazuje się, że obejrzeliśmy tylko 5 z 15 mln wymaganych filmików. Tak więc o trzech generalnych restockach możemy zapomnieć. Jednak jako pocieszenie dostaniemy jeden, OSTATNI Generalny Restock, na który wszyscy są zaproszeni. Odbędzie się on w tym tygodniu, jednak dokładniejsza data nie będzie znana. Pisałem tu niedawno, że na uzupełnieniu mają być dostępne iPhony, ale okazuje się, że był to błąd Lockerz i słynne telefony od Apple na pewno NIE pojawią się na liście nagród.

W obecnym tygodniu odbędzie się także drugi restock: shopowo-wallpaperowy. Jeśli zarobiłeś za zakupy w hopie co najmniej 100 PTZ lub po prostu kupiłeś jedną z Ultimate Wallpaper między 28 września 6:00 a 13 października 5:59 rano to masz wstęp na to uzupełnienie. Jak zwykle data nie jest znana.

Tak więc wyczekujcie regulaminów i powodzenia!


No dobra, ale co to ma wspólnego z tematem newsa? Otóż, jak informuje CEO Lockerz, już w ciągu najbliższych 24h mamy dowiedzieć się dokładnie co oznacza, na czym będzie polegać i dokładnie kiedy wystartuje długo oczekiwany projekt "24/7".

Jak na razie wiemy tylko, że 24/7 jest bliżej niż kiedykolwiek - ma wystartować już przed końcem przyszłego tygodnia! System ten zastąpi Generalne Restocki, więc uzupełnienie w tym tym tygodniu jest już ostatnim! Z niepotwierdzonych dotąd informacji wynika też, że Shopowe restocki także znikną wraz z wejściem 24/7 w życie. Jest to dziwna informacja, gdyż dotąd Lockerz zawsze pisało, że będzie utrzymywać zarówno 24/7 jak i Shopowe restocki.

Jak myślicie, czy 24/7 naprawdę zmieni Lockerz na lepsze?



RE: Nadchodzi nowa era na Lockerz! - BartuS - 13-10-2010 21:51

gut news Tech Wink

Czekam na 24/7


RE: Nadchodzi nowa era na Lockerz! - ambrell - 13-10-2010 21:51

Pierwsza xd
Stary tekst, jak zawsze...:
Świetny News!!Big Grin

btw. nie wyobrażam sobie 24/7 jako czegoś lepszego niż restock'i Sad


RE: Nadchodzi nowa era na Lockerz! - DonHoracy - 13-10-2010 21:53

Haha wszystko tak jak pisałem na SB. Mówiłem że nie obejrzycie tych filmików i dadzą restock pocieszenia i miałem racje Smile Co do wycofania tych SHOPowych restocków to jest to baaardzo mało prawdopodobne bo oni na tych tapetkach największą kasę zbijają Smile


RE: Nadchodzi nowa era na Lockerz! - Synkretysta - 13-10-2010 21:53

...a skąd informacja że nie będzie Iphonów? A skąd informacje że nie będzie shopowych? Nigdzie tego nie wyczytałem...


RE: Nadchodzi nowa era na Lockerz! - michal2612 - 13-10-2010 21:55

Tylko 5mln? Myślałem że z 30 obejrzy cały świat Wink


RE: Nadchodzi nowa era na Lockerz! - D3S1DER1UM - 13-10-2010 21:56

Mnie ciekawi co wymyślą i na jakiej zasadzie będzie działać 24/7.
Tak jak pisałam już wcześniej sądze, że Lockerz przechodzi rewolucje a czy przemiana jest na lepsze... to się przekonamy Wink.


RE: Nadchodzi nowa era na Lockerz! - Grabowkers - 13-10-2010 21:58

Wątpię w to, że 24/7 będzie lepsze od restocków. SHOP też przed otwarciem zapowiadał się ciekawie... Undecided
Jak zwykle świetny news, Tech Wink


RE: Nadchodzi nowa era na Lockerz! - Tech - 13-10-2010 22:02

(13-10-2010 21:53)synkretysta napisał(a):  ...a skąd informacja że nie będzie Iphonów? A skąd informacje że nie będzie shopowych? Nigdzie tego nie wyczytałem...

Z emailów od Kathy. Co do tego drugiego nie jestem do końca przekonany, więc napisałem, że "z niepotwierdzonych" bo to nie jest potwierdzone.


RE: Nadchodzi nowa era na Lockerz! - Nayare - 13-10-2010 22:07

Mysle, ze to bedzie jeden wielki niewypal i wszystko szczesliwie wroci do normy :***********