Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik programisty - strony internetowe i bukmacherka - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik programisty - strony internetowe i bukmacherka (/Temat-Dziennik-programisty-strony-internetowe-i-bukmacherka-149677)



Dziennik programisty - strony internetowe i bukmacherka - lukiii - 02-08-2017 22:18

Witam wszystkich,
na początek parę słów o mnie:
nazywam się Łukasz mam 25 lat mieszkam w Krakowie, pracuję
w międzynarodowej korporacji jako programista,
w wolnych chwilach i aby przyśpieszyć zarobienie na mieszkanie w Krakowie, postanowiłem stworzyć parę stron internetowych oraz powrócić do granie w bukmacherkę.
Dziennik będę uzupełniał co parę dni.
Zrealizowane rzeczy dzień 1:
- wykupienie domeny oraz hostingu,
- stworzenie szablonu strony internetowej
- założenie konta w serwisie bukmacherskim oraz analiza meczy na dzień 2.

Zapraszam do śledzenia tematu oraz zadawania pytań.


Dziennik programisty - strony internetowe i bukmacherka - krolik2011 - 02-08-2017 23:03

Życzę powodzenia Smile Niech ci bety wchodzą

P.S: Czym się zajmowałeś w korpo ?


RE: Dziennik programisty - strony internetowe i bukmacherka - Pablo1878 - 02-08-2017 23:09

Powodzenia! Co tak w ogóle stawiasz?


RE: Dziennik programisty - strony internetowe i bukmacherka - Kreatywnie - 03-08-2017 00:39

Idealny wiek i czas na powrót do gry Smile

Jakiego typu strony opracowujesz ?

W razie czego służę pomocą odnośnie betów. Pozdrawiam i życzę sukcesów nie tylko hazardowych Smile


RE: Dziennik programisty - strony internetowe i bukmacherka - shf - 03-08-2017 00:42

Ooo programista Big Grin może gdzieś moje rejony ? Back-end ? Big Grin


RE: Dziennik programisty - strony internetowe i bukmacherka - lukiii - 06-08-2017 19:59

Witam, wszystkich odpowiadając po kolei na pytania: dalej pracuję jako programista więc mam ograniczony czas na zarobek w internecie. Aktualnie piszę w języku C jednak nie jest on przeze mnie preferowany , co do bukmacherki zaczynam od 20 zl na typ żeby zobaczyć jak bedzie szło :-). Pierwszą stroną którą tworzę jest strona nastawiona na programy partnerskie promujące suplementy diety i zdrową żywność. Może jeszcze dziś uda mi się wrzucić podsumowanie weekendu.