Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poszukuję mentora... i partnera! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Poszukuję mentora... i partnera! (/Temat-Poszukuje-mentora-i-partnera-149669)



Poszukuję mentora... i partnera! - mariuszekk - 02-08-2017 17:15

Najkrócej mówiąc... poszukuję osoby, która chciałaby wprowadzić mnie w tajniki PPA, czy jakąkolwiek inną sprawdzoną metodę zarabiania Smile

Środowisko pracy
Jeśli chodzi o środowisko to oczywiście dostosuję się do pracy w środowisku, w którym już działasz i będziesz mnie mógł w niego wprowadzić Smile

Doświadczenie

Doświadczenie związane z zarabianiem w sieci mógłbym opisywać naprawdę bardzo długo. Zaczęło się ok. 10 lat temu od buxów (raczkujący sejfik Big Grin ) kończąc dzisiaj na polecaniu usług bankowych i Adsense. W sieci udało mi się zarobić ok. 3 tysięcy złotych, ponieważ pierwsze sensowne pieniążki wpadły dopiero w tym roku Smile Ponad 2,5 tysiąca w branży bankowej i ubezpieczeń a ok. 500 zł na e-whoringu (swoją drogą dość przypadkowo i zajęło mi to 30 minut Smile ).

Moje wymagania: Chcę żeby sprawa była postawiona jasno - szukam osoby, która ma już za sobą jakieś wyniki i jest w stanie przekazać mi część wiedzy, dzięki czemu będę w stanie odnaleźć się w nowej branży. Potrzebuję ustawienia mnie w odpowiednim kierunku tak, bym zobaczył przed sobą sensowną szansę na zarobek. Muszę zobaczyć perspektywę rozwoju i nie zrażą mnie zarobki pokroju 1 zł dziennie na samym początku, gdyż wiem, że to absolutnie normalne a do wszystkiego chcę dojść swoją ciężką pracą Wink

Co mogę Ci zaoferować?: Bardzo dobrze odnajduję się w strukturach i tworzeniu stron WWW. Biegle zakładam wszelkie strony, fanpage, fake konta itd. Nie straszny mi HTML, CSS, PHP a jeśli chodzi o JS to właśnie zaczynam się kształcić w tym kierunku. Do dyspozycji mam również serwer sieciowy, który wykorzystywałem np. do 24 godzinnego zdobywania punktów np. na Addmefast przy pomocy odpowiedniego skryptu Smile O założeniu konta z reflinka chyba nie muszę wspominać bo to oczywista oczywistość Smile Nie straszne mi wszelkie inwestycje, ponieważ jestem człowiekiem, który zawsze patrzy daleko w przyszłość i lubi planować i rozwijać swoje działalności by jeszcze bardziej podnieść zyski Smile Jeśli obie strony będą zadowolone ze współpracy, z pewnością będę zainteresowany współpracą długofalową i wspólną pracą nad zwiększaniem zysków.

Gwarantuję Ci, że jeśli działasz w swojej branży z wynikami, i chcesz przekazać mi wiedzę w taki sposób by wprowadzić mnie na odpowiedni tor, to sam się przekonasz jak bardzo mogę Ci się przydać i na ile mnie stać. Nie interesują mnie drobne pieniądze. Interesuje mnie stabilny rozwój i powiększanie zysku. Sam zobaczysz, że nie jestem jednym z setek osób zgłaszających się z prośbą o "złote lekarstwo na pińcset złoty miesięcznie". Jestem człowiekiem, który wie czego chce, co potrafi, ma już pewne doświadczenie, chce włożyć w to OGROM PRACY i może zrobić naprawdę wielkie rzeczy z Tobą jeśli będziesz tego chciał Smile


Poszukuję mentora... i partnera! - Majka - 02-08-2017 18:09

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.