Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Mentor poszukiwany - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Mentor poszukiwany (/Temat-Mentor-poszukiwany-149662)



Mentor poszukiwany - Sofokles - 02-08-2017 12:09

Cześć.

Programowanie od zawsze mnie pasjonowało, w własnym zakresie i według własnych potrzeb uczyłem się html i css - głównie pracując na gotowych wzorach pod wordpress, albo szukając psd do pocięcia. Wiedza niestety wiedza troche wywietrzała ze względu na inne obowiązki, ale powoli na powrót ją sobie przyswajam.

Front-end nigdy nie był mi bliski, estetyka to rzecz która jest mi dość daleka, dlatego też przyszłość wiązałem z back-end. Niestety, nie wiem od czego zacząć, czym zająć się na początku. Jasne, w sieci jest wiele wiedzy, niestety każde źródło to inna mądrość i inne podpowiedzi.

Poszukuje osoby doświadczonej, która zechciałaby wziąć pod swoje skrzydła świerzaka, pokierowała go, pomogła z problemami. Wiem istnieją inne fora zrzeszające głównie programistów, ale wpierw chce pytać tam gdzie jestem najczęściej.

Z swojej strony mogę dać pełne zaangażowanie w miarę możliwości czasowych - do 3-4 godzin dziennie, a liczę na wsparcie, w postaci podrzucania informacji i ewentualnych projektów do opracowania.

Jednym słowem, staż ale online - tak bym mógł się uczyć od osoby z doświadczeniem, ale robiąc to nie porzucając źródła dochodu. Nie liczę na wielkie zainteresowanie i odzew, ale mam nadzieje że znajdzie się dobra dusza która za szczerą pomoc w projektach będzie w stanie poświęcić czas dla nowicjusza.

Pozdrawiam


RE: Mentor poszukiwany - VeronVB - 08-08-2017 05:35

Na początek napisz jaki język programowania chcesz ogarnąć? PHP? Python? Java? Wink


RE: Mentor poszukiwany - 0d0aaiie - 20-08-2017 11:58

samemu sie najwiecej nauczysz

odradzam spolszczone tutoriale z 2006-2009. tylko english i tylko aktualne poradniki..

aa i codeacademy tez odradzam


RE: Mentor poszukiwany - themate0 - 20-08-2017 16:39

https://www.youtube.com/watch?v=zvVkD7huKAE&feature=youtu.be

klasyk


Mentor poszukiwany - Hybrid1990 - 29-07-2020 18:01

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.