Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
20 000 zł do końca roku - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: 20 000 zł do końca roku (/Temat-20-000-zl-do-konca-roku-149620)



20 000 zł do końca roku - Madara Uchiha - 31-07-2017 11:27

Cele do końca roku:
- 20 000 zł
- Zbudować grupę MLM
- Mieć wykopane ponad 10000 Bytecoin na https://minergate.com/a/5ed603d18d9c8b5ce900db4d
- Oraz mieć tam ponad 300 poleconych, aktualnie mam 20 kilka
- dokupić tam jeszcze koparkę w chmurze i reinwestować pieniadze dalej w koparkę
- Wybić 3 strony na top 1 w google (1 pod premium sms, 1 pod reklamy, 1 pod programy partnerskie)
- Przeczytać kilka książek do końca roku o zarabianiu (4-5)
- wyeliminować złe nawyki (słuchanie muzyki, oglądanie meczy, granie w gry, chodzenie na imprezy)

Zobaczymy czy dam radę Smile

Aktualnie:
- Mam koło 300 zł
- Mam 20 kilka poleconych na minergate, 180 Bytecoin i około 150 Gh/s zakupione w chmurze (jakieś 100 zł wydałem)
- Czekam na rozliczenie z klientem (300 zł) + nowe zlecenie 300 zł
- Działam w Amway (lubię wyzwania) na razie mam 2 zarejestrowane pod sobą osoby, które nic nie robią, przedwczoraj spamowałem i zglosiło sie 22 osoby z czego 1 prawie się zarejestrowała
- aktualnie czytam Bogaty albo biedny po prostu różni mentalnie

Co dzisiaj robię?
- Spam minergate (zrobione)
- liczę na rozliczenie z klientem oraz nowe zlecenie
- spam amway na grupach
- wystawianie produktów na grupach
- zdobywanie na instagrama followersów
- czytanie książki po 20 stron dziennie (zrobione)
- posprzątać stanowisko pracy (wieczorem)
- blog pod minergate na blogspot Smile

Miałem już wiele dzienników ale ten będzie ostatni i będę starał się codziennie rano go opisywać.

Aktualnie:
277 zł/20 000 zł
180/20 000 Bytecoin
150 GH/s
2 osoby w amwayu (niestety nic nie robią)
100 folowersów na instagramie


RE: 20 000 zł do końca roku - therazmo - 31-07-2017 11:30

Fajnie, powodzonka, ale od kiedy słuchanie muzyki to zły nawyk.


RE: 20 000 zł do końca roku - wrzochal11 - 31-07-2017 16:26

Powodzenia życzę.
Tylko tak się zastanawiam, czy spam to jest dobra metoda przy budowaniu swojej struktury w firmie MLM, bo tak się zastanowić, to dlaczego ludzie mieliby działać właśnie z Tobą? Moim zdaniem to najpierw trzeba sprawić by w ogóle ludzi nas polubili, zobaczyli że faktycznie się na czymś znamy i sami chcieli z nami zacząć działać, bo tak jak napisałeś dwóch partnerów masz, ale co z tego, skoro nic nie robią? To co po takich partnerach? Rozumiem, że nawet nie kupują w tym sklepie?
MLM to biznes nawet na całe życie, a czy można go zbudować spamem na fb.. szczerze w to wątpie.


RE: 20 000 zł do końca roku - Madara Uchiha - 31-07-2017 16:40

Stan na 17:36


- Spam minergate (zrobione)
- liczę na rozliczenie z klientem oraz nowe zlecenie (nie ma odzewu jeszcze czekam)
- spam amway na grupach (zrobione) (2 osoby zarejestrowane jutro gadam z nimi na skype i buduję im grupę od jutra)
- wystawianie produktów na grupach (zaraz będzie)
- zdobywanie na instagrama followersów (jeszcze nie)
- czytanie książki po 20 stron dziennie (zrobione)
- posprzątać stanowisko pracy (zrobione)
- blog pod minergate na blogspot Smile (jednak jutro, a może jeszcze dam radę, odpisywanie za dużo czasu mi dzisiaj zajeło) Smile

Będzie dobrze Wink[/align]


RE: 20 000 zł do końca roku - Madara Uchiha - 31-07-2017 19:52

Koniec pracy na dzisiaj

- Spam minergate (zrobione) niestety nie przybyło osób
- liczę na rozliczenie z klientem oraz nowe zlecenie (jutro napiszę)
- spam amway na grupach (zrobione) (3 osoby udało się zaprosić jutro gadam z nimi na skype) jest moc !!!
- wystawianie produktów na grupach (zrobione)
- zdobywanie na instagrama followersów (jednak jutro)
- czytanie książki po 20 stron dziennie (zrobione)
- posprzątać stanowisko pracy (zrobione)
- blog pod minergate na blogspot Smile (jutro)

Dzisiejszy dzień kończę uśmiechem na twarzy bo cel był zdobyć 3 osoby do końca sierpnia, a jeszcze sierpień się nie zaczął, jutro rano napiszę co dalej będę robił Smile Miłej nocy moi drodzy.


RE: 20 000 zł do końca roku - DonWestbam - 31-07-2017 23:03

sluchanie muzyki to zly nawyk... dalej nie czytam bo sie jeszcze gorszych rzeczy dowiem Tongue


RE: 20 000 zł do końca roku - nykkusek - 31-07-2017 23:47

(31-07-2017 23:03)DonWestbam napisał(a):  sluchanie muzyki to zly nawyk... dalej nie czytam bo sie jeszcze gorszych rzeczy dowiem
Może gościu jest nałogowym słuchaczem i odkrywa wszystkie nowości, co mu zajmuje wiele czasu.. kto wie :o

Wysłane z mojego SM-G530FZ przy użyciu Tapatalka


RE: 20 000 zł do końca roku - mateusz2045 - 01-08-2017 00:31

Amway to raczej spotkania face to face. Przez neta ciężko.


RE: 20 000 zł do końca roku - wrzochal11 - 01-08-2017 10:12

Kto powiedział, że face to face? Kiedyś były inne czasy i że tak się przyjęło robić i do dzisiaj, to nie znaczy, że jest to najskuteczniejsza metoda. Chociaż to też nie od metody zależy, tylko od tego czy dany człowiek potrafi działać w tego typu projektach. Można dojść i do takiego poziomu, że słyszysz gdzieś np. w autobusie że ktoś narzeka na pracę, podchodzisz i prezentujesz mu swój pomysł.. Odwaga? Tak, bo rozwój w dziedzinie finansów, to przede wszystkim praca nad sobą.

Dziś technologia może znacząco wspomóc budowanie struktury w programach mlm.. dziwię się, że wiele osób tego nie dostrzega. Są chociażby webinary, strony przechwytujące, platformy społecznościowe czy nawet zwykły skype jak może pomóc.

Kolega tutaj buduje strukturę w Amway, nie jest to łatwa firma do działania, z tego względu, że nie ma ona dobrej reputacji.. wystarczy poczytać w internecie. Ja oczywiście tutaj nie oceniam firmy, bo nie wiem nawet jak wygląda plan biznesowy, itd. Chociaż jeden znajomy tam działa i chwali sobie.
W każdym bądź razie życzę powodzenia Wink


RE: 20 000 zł do końca roku - Madara Uchiha - 01-08-2017 10:13

1.08.2017 r.

Co dzisiaj robię?
- Spam minergate
- czekam jeszcze na odpowiedź klienta ale mam proste zlecenie na poprawienie strony więc ogarnę je do szybko i zgarniam kaskę
- spam amway na grupach
- wystawianie produktów na grupach
- zdobywanie na instagrama followersów
- czytanie książki po 20 stron dziennie
- blog pod minergate na blogspot
- filmiki na yt i daily pod nową niszę

Obstawiłem 3 kupony na sts na ten tydzień 2 po 2 zł jeden po 3 zł.


Aktualnie:
277 zł/20 000 zł
180/20 000 Bytecoin
150 GH/s
4 osoby w amwayu
100 folowersów na instagramie