Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabianie na reklamach w aplikacjach Android - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Zarabianie na reklamach w aplikacjach Android (/Temat-Zarabianie-na-reklamach-w-aplikacjach-Android-149613)



Zarabianie na reklamach w aplikacjach Android - androiddev - 31-07-2017 07:36

Witam wszystkich,

Od jakiegoś czasu przeglądam różne fora na temat zarabiania w sieci, i pare razy nawet bawiłem się w klikanie reklam ale zarobek jest marny z tego typu stron.

Wczoraj dla zabawy przetestowałem jeden system reklamowy ale w aplikacji na androida. Wynik przerósł moje oczekiwania. W sumie za jakieś 7 kliknięć i instalacji reklamowanych aplikacji (ze sklepu google) zarobiłem 2,13$ co daje ok 0,30$ za klikniecie. Czy to dobry wynik? Wydaje mi się że tak Smile Tym bardziej ze czasem te kwoty za klikniecie są większe.

Wiadomo samemu nie wiele się zdziała, zreszta mocno ryzykowne jest nabijanie sobie samemu reklam we własnej apce, stad do głowy przyszedł mi pomysł na stworzenie grupy kilkudziesięciu lub więcej osób w celu wymiany własnych aplikacji i klikania w reklamy tam występujące.

Tym bardziej ze prawie kazdy z nas ma w rodzinie conajmniej kilka telefonow z Androidem wiec stworzenie takiej grupy nie powinno byc problemem. Wiadomo zarobimy tyle ile ktoś wyklika z reklam ale wydaje mi sie ze zysk na poziomie min 50-100$ miesięcznie jest jak najbardziej realny.
Oczywiście im wiecej osob aktywnie uczestniczacych w grupie i wiecej aplikacji ten zysk bedzie rosnąć.

Żeby nie było tak różowo. Żeby móc publikować aplikacjie w sklepie google play, nalezy miec tez wykupione konto deweloperskie (jesli chcemy zarabiac). Jednorazowy koszt to 25$. Jesli dodajemy do grupy tylko klikaczy z najbliższej rodziny, znajomych ono nie potrzebuja juz tej licencji.

Wiekszosc systemów reklamowych wyplaca srodki od kwoty 100$. Czas oczekiwania to zazwyczaj 30 dni od zlecenia do wykonania przelewow + 2-3 dni na to zeby kasa wpadla na nasze konto.

Jeśli ktoś byłby zainteresowany takim sposobem na zarabianie to zapraszam do kontaktu. Wiadomo nie kazdy jest programista wiec z checia pomoge takiej osobie (nieodpłatnie), podsyłajac gotowe apki. Jedyne co bedzie trzeba zrobic to wygenerowac klucz u dostawcy reklam, wpisac go i opublikowac aplikacje. Dla bezpieczeństwa nie bede podsyłał aplikacji, ktore maja tylko zintegrowane systemy reklamowe, ale takie ktore cos robią - prosta gra, czy inna apka. W zwiazku z czym wymagane będzie zainstalowanie swoim komputerze Android Studio oraz byc moze UNITY3D.


RE: Zarabianie na reklamach w aplikacjach Android - buum - 31-07-2017 10:38

Siemanko siemanko, od dzisiaj będę próbował stworzyć aplikacje na adroida. Jak już ją skończę, myślę że możemy się wymienić swoimi i poklikać w reklamy. Smile


RE: Zarabianie na reklamach w aplikacjach Android - androiddev - 31-07-2017 10:42

Nie ma problemu Smile


RE: Zarabianie na reklamach w aplikacjach Android - radek0389 - 31-07-2017 11:35

Taki trochę utopijny ten plan, puste kliknięcia w obrębie kilkudziesięciu czy nawet kilkuset osób, zostaną prosto wychwycone w sieci jako fraudXpokerface.


RE: Zarabianie na reklamach w aplikacjach Android - androiddev - 31-07-2017 11:56

Trochę tak Wink już zdążyłem się dowiedzieć ze jest jeszcze KPI i ona decyduje o tym czy jest to fraud .. Pomysł dopiero raczkuje. Ale jak to mówią w kupie siła i wydaje mi się, że można w grupie wypracować odpowiednie mechanizmy, które mogły by temu przeciwdziałać. Hipotetyczne założenie na 1000 pobrań jednej aplikacji 20-50 generuje zysk poprzez klikanie w reklamy, pozostałe generują tylko wyświetlenia co jakiś czas wtedy powinno być ok. Tak mi się wydaje. Dodatkowo można takie aplikacje "promować" na innych forach, stronach, grupach na FB (z tego co widzę jest trochę takich, które służą promowaniu) czy tez na własnym FB tylko dla samych pobrań - dlatego chciałbym żeby były to realne apki. Prostych pomysłów na te aplikacje trochę mam więc można próbować Wink

Umieszczając kilka - kilkanaście aplikacji w sklepie i żonglując w nich dostawcami reklam można po jakimś czasie osiągnąć w miarę stabilne dodatkowe źródło dochodu.


RE: Zarabianie na reklamach w aplikacjach Android - cezar78 - 17-08-2018 11:27

Za $50 miesięcznie sie nie opłaca, za dużo zachodu, lepiej się skupić na jakiejś afiljacji


RE: Zarabianie na reklamach w aplikacjach Android - ZdrajcaBalso - 16-09-2018 11:39

Fakt te $50 msc to trochę mało