Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
KasaZaMaila.pl - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: KasaZaMaila.pl (/Temat-KasaZaMaila-pl-149609)

Strony: 1 2 3


KasaZaMaila.pl - Quantic - 30-07-2017 20:50

https://kasazamaila.pl/

Codzienne czytanie maili, może być nie tylko Twoim porannym czy wieczornym rytuałem, ale także świetnym sposobem
na zarobek. Obsługa e-mail to nie tylko wiadomości kierowane bezpośrednio do konkretnej osoby, ale także wiele informacji marketingowych i ofert promocyjnych za którymi kryje się duża kasa. Wystarczy zarejestrować się na stronę KasaZaMaila.pl
i za poświęcenie niewielkiej ilości wolnego czasu na czytaniu wiadomości przychodzących na maila zarabiać online. Zarabianie przez czytanie to gwarantowany zysk, jasne reguły współpracy, a to wszystko zdalnie, bez wychodzenia z domu. Łatwe pieniądze i proste metody zarabiania w Internecie. Zarobek online to nie tylko puste hasła, ale cały system oparty o wykorzystanie możliwości posiadania kont pocztowych, dla zysku. Od tej chwili prosta, codzienna czynność jak przeglądanie poczty e-mail oraz klikanie na otrzymane wiadomości może dać wiele możliwości na naprawdę duży zysk, a to wszystko poświęcając na to tylko kilka chwil.

Zarabiaj prawdziwe pieniądze na czytaniu maili! Gwarantowany zysk online!
Nie wiesz o co chodzi? Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu!

https://www.youtube.com/watch?v=G6zD3rRh1iA


RE: KasaZaMaila.pl - Deco97 - 30-07-2017 21:55

Jakieś szczegóły ? ile min. dziennie można zarobić bądź ile czasu trzeba poświęcić żeby wyciągnąć jakąś w miarę kwotę ? Kiedy są wypłaty ?


RE: KasaZaMaila.pl - rozi1910 - 31-07-2017 00:09

jest system refów, ale nie sprecyzowano ile za nich dostajesz. Nie znalazłem także info ile pkt dostaje się za jednego maila. podobnie nie widzę, gdzie jest przycisk wypłaty ani saldo konta xd
Jeśli autor tematu nie odpowie na moje pytania to jutro piszę do supportu. Jakby ktoś chciał się podpiąć pode mnie to na priv wyślę link do refa Wink


RE: KasaZaMaila.pl - Pablo1878 - 31-07-2017 00:20

(31-07-2017 00:09)rozi1910 napisał(a):  jest system refów, ale nie sprecyzowano ile za nich dostajesz. Nie znalazłem także info ile pkt dostaje się za jednego maila. podobnie nie widzę, gdzie jest przycisk wypłaty ani saldo konta xd
Jeśli autor tematu nie odpowie na moje pytania to jutro piszę do supportu. Jakby ktoś chciał się podpiąć pode mnie to na priv wyślę link do refa Wink

Autor posta to właściciel serwisu. Smile


RE: KasaZaMaila.pl - wrzochal11 - 31-07-2017 08:46

Tak mi odpisano na innym forum, ale i tak mi to za wiele nie powiedziało..

Na koniec każdego miesiąca jest znana pula, z której użytkownicy są nagradzani za aktywność. Niektóre osoby są wyróżnione (losowo i/lub za zapraszanie innych - nowych). Z każdym miesiącem suma uzbieranych punktów pozwala na większe wypłaty, czyli z miesiąca na miesiąc zysk będzie coraz większy! Nie ma określonego cennika, bo zazwyczaj wtedy wypłaty są małe. My stawiamy na rosnący zysk wraz z rosnącą aktywnością użytkownika. Dodatkowo warto wiedzieć, że można mieć kilka kont, co pozwala zwiększyć zysk regularny, ale też zwiększa szansę na losowe wyróżnienie.

Mówiąc krótko – jest opłacany całokształt aktywności w miesiącu.

Inne firmy tego typu posiadają cennik, co daje zazwyczaj dosłownie kilka GROSZY miesięcznie zysku. My staramy się odejść od tej metody, by ten zysk był jednak większy w konkretnych ZŁÓTÓWKACH.



RE: KasaZaMaila.pl - damianqo88 - 07-08-2017 21:57

Ej wiecie co dzisiaj patrze do banku i widze ktos mi przelal 2.50 zl i to bylo z tego serwisu kasazamaila wlasnie, bo pisalo, ja z tego serwisu wyszedlem ogolnie odrazu bo wszystko takie nie jasne, jedynie co pozostawilem po sobie to numer konta i email i niewiem za co dostalem ten hajs jak nic nie klikalem w poczcie moze moj brat czy cus ale obczailem profil to dostalem jakies 100 punktow a bodajze 2 dni pozniej dostalem hajs do banku wiec chyba 100 pkt to 2.5 zl


RE: KasaZaMaila.pl - wrzochal11 - 07-08-2017 22:11

Hmm.. ja też dostałem 2,50zł na konta, a tak naprawdę nic nie zrobiłem poza rejestracją na portalu. Każdego dnia ten internet człowieka zaskakuje coraz bardziej, dziękuje za to, ale wolałbym mimo wszystko wiedzieć czym sobie zasłużyłem na ten podarek.. bo w tym świecie za darmo się nic nie dostaje.


RE: KasaZaMaila.pl - damianqo88 - 08-08-2017 08:30

za nic dostać hajs, pozatym że tu chyba się zbiera cały miesiąc i czyta się wszystkie maile i tera rozkminiam oco chodzi, to może więcej kont porobię bo tu odziwo można multi konta robić


RE: KasaZaMaila.pl - Olafejs - 15-08-2017 19:34

A wypłata od jakiej kwoty ?


RE: KasaZaMaila.pl - sirbar - 15-08-2017 20:26

Chyba też spróbuje Wink Zobaczymy troche ta strona taka ciemna się wydaję , no cóż zobaczymy Smile