Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
lista mailingowa - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: lista mailingowa (/Temat-lista-mailingowa-149598)

Strony: 1 2


RE: lista mailingowa - ascanio - 02-08-2017 19:26

Dzień 3:
-przygotowałem profil idealnego subskrybenta, uwzględniając jego demografię i zachowania (profil przygotowałem w oparciu o dane 26 subskrybentów, których mam już na liście adresowej)

Uważam, że w email marketingu wyjście od grupy docelowej jest bardzo ważne ze względu na możliwość przygotowania odpowiedniej komunikacji, ale przede wszystkim jest to solidny fundament do dalszych działań.

Aktualny stan listy: 26 (bez zmian)


RE: lista mailingowa - ascanio - 03-08-2017 18:22

Dzień 4:
-Przeanalizowałem potrzeby grupy docelowej i przygotowałem ofertę lead magnet, którą otrzymają osoby po zapisie na listę mailingową.

Chciałem Was zapytać, który tytuł według Was byłby lepszy (oferta będzie dotyczyła budowania listy adresowej):

-"10 Sposobów, Które Pomogą Ci Pozyskać Pierwszych Subskrybentów na Twoją Listę Mailingową"
czy
-"Jak w Miesiąc Pozyskać Pierwszych 100 Subskrybentów na Swoją Liście Mailingowej"?

Czy taka zachęta skłoniłaby Was do zostawienia swojego adresu email?

Z góry dzięki za pomoc.

Aktualny stan listy: 26 (bez zmian)


RE: lista mailingowa - Hopekk94 - 03-08-2017 20:25

bardziej pierwsze


RE: lista mailingowa - ascanio - 04-08-2017 17:43

(03-08-2017 20:25)Hopekk94 napisał(a):  bardziej pierwsze
Dzięki!


Dzień 5:
-zrobiłem research do oferty lead magnet
-przygotowałem szablon oferty lead magnet

Teraz trzeba będzie zapełnić to treścią.

Aktualny stan listy: 26 (bez zmian)


RE: lista mailingowa - Mailowiec - 05-08-2017 13:17

Ciekawy pomysł. Powodzenia.