Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
lista mailingowa - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: lista mailingowa (/Temat-lista-mailingowa-149598)

Strony: 1 2


lista mailingowa - ascanio - 30-07-2017 15:14

Podjąłem wyzwanie, aby przez 30 dni zbudować nową listę mailingową. Każdego dnia mam przewidzianych kilka aktywności, które mają do tego doprowadzić. Ponieważ pierwszy dzień zakłada wyznaczenie celu i jego publiczną deklarację, postanowiłem zrobić to w formie tego dziennika pracy.

Każdego dnia będę zdawał krótki raport z tego, co zrobiłem i jaki przyrost subskrybentów zanotowałem. Jeżeli po 30 dniach okaże się, że było warto, wyznaczę kolejny cel i będę dalej opisywał swoje poczynania.

Aktualnie: 26 adresów email na liście mailingowej.

Mój cel: 100 adresów email na liście mailingowej do końca sierpnia 2017.

Dzień 1:
-podjąłem wyzwanie budowania listy mailingowej;
-zaimportowałem posiadane adresy email do MailerLite;
-wyznaczyłem cel - 100 adresów email na liście do końca sierpnia 2017;
-założyłem Dziennik Pracy, aby publicznie zdeklarować wykonanie zadania;
-wydrukowałem sobie checklistę zadań na każdy z kolejnych 30 dni.

Do usłyszenia jutro!


RE: lista mailingowa - Nortez - 30-07-2017 17:11

Powodzenia, jakiś plan jak wykorzystasz tę listę?


RE: lista mailingowa - ascanio - 30-07-2017 20:46

(30-07-2017 17:11)Nortez napisał(a):  Powodzenia, jakiś plan jak wykorzystasz tę listę?

Lista mailingowa jest aktywem, tzn. generuje przychody w długim okresie, a zatem można ją wykorzystać na wiele sposobów.

Na początek chcę promować pewną usługę abonamentową przez program partnerski, a później sprzedawać własne produkty. No i oczywiście generować ruch na stronie.


RE: lista mailingowa - wrzochal11 - 30-07-2017 23:06

jakie masz sposoby na zdobywanie adresów e-mail? Wink


RE: lista mailingowa - ascanio - 31-07-2017 06:17

W tym przypadku będę używał Landing Page'y i posiłkował się formularzami na stronie www. Będę starał się wszystko dokładnie opisywać w dzienniku, więc zachęcam do zaglądania. Wink


RE: lista mailingowa - DanielKępa - 31-07-2017 09:21

Dobry wybór z MailerLite - też korzystam z ich usług Smile


RE: lista mailingowa - czaarny - 31-07-2017 10:42

powodzenia Tongue


RE: lista mailingowa - wrzochal11 - 31-07-2017 11:28

(31-07-2017 06:17)ascanio napisał(a):  W tym przypadku będę używał Landing Page'y i posiłkował się formularzami na stronie www. Będę starał się wszystko dokładnie opisywać w dzienniku, więc zachęcam do zaglądania. Wink

No landing Page to raczej podstawa Wink Bardziej chodziło mi jak tą stronę będziesz promował Wink

Cóż.. w każdym bądź razie będę tutaj zaglądał, tematyka budowania listy adresowej jest dla mnie niezmiernie ciekawa.. może i ja odnajdę tutaj jakieś nieznane mi, a skuteczne sposoby Wink


RE: lista mailingowa - DanielKępa - 31-07-2017 11:59

Ja także powracam po kilku lat do budowy list mailingowych. Bardzo dobra metoda marketingowa do budowy marki, sprzedaży itd.


RE: lista mailingowa - ascanio - 31-07-2017 19:10

(31-07-2017 11:28)wrzochal11 napisał(a):  
(31-07-2017 06:17)ascanio napisał(a):  W tym przypadku będę używał Landing Page'y i posiłkował się formularzami na stronie www. Będę starał się wszystko dokładnie opisywać w dzienniku, więc zachęcam do zaglądania. Wink

No landing Page to raczej podstawa Wink Bardziej chodziło mi jak tą stronę będziesz promował Wink

Cóż.. w każdym bądź razie będę tutaj zaglądał, tematyka budowania listy adresowej jest dla mnie niezmiernie ciekawa.. może i ja odnajdę tutaj jakieś nieznane mi, a skuteczne sposoby Wink

Jak to mówią: "First things first". Wszystko po kolei będę relacjonował.

Dzień 2:
-utworzyłem 2 nowe formularze zapisu za pomocą MailerLite i umieściłem je na stronie minimailistic.pl - jeden w sidebarze, a drugi w stopce strony;
[Obrazek: sidebar-e1501525395921.png]

[Obrazek: footer-e1501525472205.png]
-wprowadziłem kilka zmian na stronie, aby wyeksponować formularze oraz usunąłem linki kierujące do nieaktualnych landing page'y;
-spersonalizowałem wiadomość z potwierdzeniem zapisu;
-utworzyłem podstronę z podziękowaniem za zapis do newslettera;
-utworzyłem cel w Google Analytics do śledzenia zapisów na newsletter.

Aktualny stan listy: 26 adresów (bez zmian)