Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pytanie o wypłatę i IVR - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: eForsa (/Forum-eForsa-383)
+---- Wątek: Pytanie o wypłatę i IVR (/Temat-Pytanie-o-wyplate-i-IVR-149576)



Pytanie o wypłatę i IVR - Dan14NR - 29-07-2017 13:34

Cześć Wam
Nie mogłem nigdzie znaleźć odpowiedzi, więc zapytam:

1) Wypłaty - są dwie w miesiącu. Miesiącu czyli 30 dni od ostatniej, czy miesiąc jako taki? Przykładowo, wypłacam dzisiaj i mam jeszcze dwie wypłaty w sierpniu?
2) IVR - czy jeśli zrobię content np. ero to automatycznie odbierze Pani rozmawiająca docelowo na tematy erotyczne? Czy mogę zrobić kilka numerów IVR gdybym chciał promować je jako oddzielne "kobiety do pogadania"? Lol Czy ten sam numer? Zastanawiam się nad metodą promocji i chciałbym reklamować różne schematy rozmowy - takie jak przykładowy wiek czy imię takiej "osoby".


RE: Pytanie o wypłatę i IVR - Dan14NR - 30-07-2017 08:53

Przepraszam za śmietnik - już można zamknąć Smile
Jeśli kogoś interesowałyby odpowiedzi, które dostałem od Eforsy - można wypłacić 2 razy w ciągu miesiąca kalendarzowego, nie ważnym jest ile czasu minęło od ostatniej wypłaty.
A ERO na IVR można promować "z imienia".