Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jaka jest wasza opinia ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Jaka jest wasza opinia ? (/Temat-Jaka-jest-wasza-opinia-149537)

Strony: 1 2


Jaka jest wasza opinia ? - GERCZAK - 28-07-2017 11:43

Coraz częściej na Facebooku spotykam się z reklamą zarabiania przez internet. Piszą, że zarabiają kilkadziesiąt tysięcy mięsiecznie, na start gwarantują 500 zł itd. Was też to spotyka ? Co o tym sądzicie ? Warte uwagi ?


RE: Jaka jest wasza opinia ? - therazmo - 28-07-2017 11:44

Nie ma nic za darmo, jeśli coś zarobisz to oni i tak muszą mieć z Ciebie zysk kilkukrotnie większy. Prędzej znajdziesz kogoś na forum niż z tych ofert na facebook'u.


RE: Jaka jest wasza opinia ? - mahuzz - 28-07-2017 11:45

Comperia Lead zazwyczaj, albo money2money Wink Ogólnie rzecz biorąc dużo zachodu a najwięcej zarabiają Ci z góry - Ci, którzy Ci proponują wielki zarobek bez wkładu Wink


RE: Jaka jest wasza opinia ? - twardy - 28-07-2017 11:49

Zaloz 5 kont bankowych z mojego linka a naucze cie zarabiac miliony Jerk
Albo jakies lachudry od "revsahre'ow" czy innych dascoinow.


RE: Jaka jest wasza opinia ? - wrzochal11 - 28-07-2017 12:08

Niestety dużo z tych ofert, to zarobek na nieświadomych ludziach.. byle tylko szybko zarobić, tak jak Ci od tych 6 kont - system darmowych produktów jest ciekawy, ale oni oczywiście go "zeszmacili", bo człowiek nawet konta jeszcze nie ma założonego w sieci afiliacyjnej, a Ci już od razu.. "załóż 6 kont bo musisz mieć 6 słoików" a gdzie wytłumaczenie o co chodzi? Bo o poznaniu drugiego człowieka nawet już nie wspomnę.

albo Ci od Dascoina.. inwestują w kryptowalutę, której jeszcze nawet nie ma, miała być w czerwcu, a będzie dopiero MOŻE w przyszłym roku. To się dopiero nazywa inwestycja życia.. a na rynku tyle innych altów można zakupić i nawet je sprzedać, a nie tak jak tego śmiesznego Dascoina, że tylko można kupić.. przepraszam nawet nie kupić, bo tu chodzi o jakieś licencje na niego.. ale co tam jak to ma być zastępca Bitcoina Smile

Ale oczywiście w internecie można zarobić i są projekty lepsze i gorsze, tylko zawsze trzeba pamiętać, że bez włożenia w to pracy, nie zarobi się za wiele Smile


RE: Jaka jest wasza opinia ? - Wojtek574 - 28-07-2017 14:02

Nie wchodź w nic co proponują ci na fb pseudo biznesmeni. Jest taka zasada milioner nie zdradza swojego sposobu jak zarabia miliony. I ta ich jeszcze śmieszna gadka że oni to robią bo chcą też aby inni dużo zarabiali dlatego to piszą śmiech na sali. Prędzej wszedł bym u kogoś w refa co promuje suby i zarabia 10 zł niż do takiego biznesmena z fb


RE: Jaka jest wasza opinia ? - GERCZAK - 28-07-2017 15:51

Wiem wiem. Nie wchodzę w żadną propozycję od nich. Wolałem kupić poradnik od mysca. Jako, że świerzak ze mnie znalazłem tam mnóstwo wiedzy. Mam nadzieję, że zakup mi się zwróci xD.


RE: Jaka jest wasza opinia ? - shf - 28-07-2017 18:00

To jednak wolałbym posiedzieć na forum i samemu się pouczyć niż kupić poradnik od mysca Big Grin


RE: Jaka jest wasza opinia ? - Hoolig4n - 28-07-2017 23:49

A najlepiej to wymyślić coś, czego jeszcze nie było Lol


RE: Jaka jest wasza opinia ? - wrzochal11 - 29-07-2017 08:25

Dokładnie Wink
Do pewnego momentu - takie podstawy, warto czerpać od innych, ale w pewnym momencie najlepiej robić to trochę inaczej niż reszta, wypracować sobie jakby swój styl, dzięki któremu się wyróżnimy Wink