Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Doświadczony earner szuka mentora SEO. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Doświadczony earner szuka mentora SEO. (/Temat-Doswiadczony-earner-szuka-mentora-SEO-149529)



Doświadczony earner szuka mentora SEO. - krymol - 27-07-2017 20:28

Witam, interesuję się zarabianiem na necie od 2012 roku, a pierwszą kasę zarobiłem w 2013. Ogólem zarobiłem 50 tys PLN. Wszystko na PPA. Czyli promocja czegoś, co jest popularne, a potem "wypełnij ankietę aby pobrać". Kazdy wie o co chodzi. Zaczynałem od YT a potem ruch na stronę uzyskiwałem dzięki SEO. Od roku nie zarabiam nic, bo wypadłem z rytmu no i wszystkie strony dostały filtra więc domen nie przedłużałem. Ostatnio postawiłem stronkę, zrobiłem pierwsze testy na CPAgrip (metoda hasło w paczce .zip) i na 80 unikalnych viewsów zarobiłem 22$, więc not bad. Poszukuję osoby, dzięki której będę mógł zautomatyzować swoje działania i móc utrzymać się z internetu. Szukam kogoś NA PRAWDĘ doświadczonego. Ale nic na siłę, nikogo nie chcę prosić o pomoc. Jeśli znalazłby się ktoś chętny to jakoś możemy się dogadać. Albo % albo reflink (jeśli to możliwe, bo nie ukrywam że mam konta na wielu stronach, ale myślę że jak się pogada z adminem danego networku, to powinien się zgodzić). Chciałbym, aby taka osoba lubiła pomagać, abym nie musiał nikogo ciągnąć za język, a na pewno się odwdzięcze konsekwentną pracą. Kurde nie napisałem czego konkretnie oczekuję, a więc bardzo dobrej wiedzy jeśli chodzi o pozycjonowanie i znajomości programów do pozycjonowania, z którymi nigdy nie miałem styczności. Jeśli ktoś byłby chetny to proszę pisać na priv. Na pewno nie będę osobą, która zawraca gitarę, a po tygodniu znika jak magik, czyli jak większość napalonych zarabiaczy Smile Pozdro


RE: Doświadczony earner szuka mentora SEO. - Hoolig4n - 27-07-2017 23:08

Odezwij się do @mysc Smile


RE: Doświadczony earner szuka mentora SEO. - max337 - 28-07-2017 16:45

OceanFire dosyć nieźle sobie radzi w seło


RE: Doświadczony earner szuka mentora SEO. - shf - 28-07-2017 17:56

Jak SEO to @noozer Big Grin


Doświadczony earner szuka mentora SEO. - Hybrid1990 - 11-10-2021 13:54

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.