Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak monetyzować polaków? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Jak monetyzować polaków? (/Temat-Jak-monetyzowac-polakow-149516)



Jak monetyzować polaków? - nykkusek - 27-07-2017 12:45

Witam, szukam od pewnego czasu jakiegoś sposobu na monetyzacje polskiego ruchu.

Nie chcę używać do tego SMS, ani innych płatnych ofert, szukam czegoś za co użytkownik nie będzie musiał zapłacić tylko np. podać swój, mail, dane osobowe, pobrać coś itd. - i tyle. Jako że mam 70-80% ruchu z telefonów - najlepsze by były oferty właśnie pod telefony - słyszałem gdzieś o stronach, które płacą za pobranie apki/gry na telefon, znacie jakieś? Również nie szukam ofert takich jak są na Comperia Lead, że aby zaliczyło leada ktoś do kogoś musi zadzwonić itd itp Smile

Podsumowując - szukam serwisu/serwisów na których znajdę DARMOWE oferty pod Polskę z miarę ogarniętymi stawkami.

Liczę na Was! Heart


RE: Jak monetyzować polaków? - DonWestbam - 27-07-2017 12:55

ogads.com jesli chodzi o ruch mobilny. pobieraja apki za ktore nie placa a ty otrzymujesz prowizje


RE: Jak monetyzować polaków? - Dante_/ - 27-07-2017 13:09

Imho, OGads odpada, bo rzadko są oferty pod Polske pod PPI, a jak są to na małą ilość lead'ów do wygenerowania, a jak zabraknie ofert PPI wlecą wtedy SUB.

Jak dla mnie byś mógł posprawdzać e-mail submit'y od LeadNetwork


RE: Jak monetyzować polaków? - fejQ - 27-07-2017 14:18

@nykkusek sprawdź lead.network. mają tam oferty takie ze klient nie ponosi żadnych opłat a ty masz ok2zl za leada. Oferty są takie , że trzeba podać meila, telefon lub zarejestrować się w jakimś serwisie


RE: Jak monetyzować polaków? - Komandos - 27-07-2017 14:23

dokąłdnie lead.network tam znajdziesz tego typu usługi do tego długo sa na rynku i w pełni wypłacalni


RE: Jak monetyzować polaków? - shf - 28-07-2017 17:57

Pisz GG mam pare pomysłów.