Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
1000$ - w co zainwestować - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Inwestowanie - Dyskusje (/Forum-Inwestowanie-Dyskusje-315)
+--- Wątek: 1000$ - w co zainwestować (/Temat-1000-w-co-zainwestowac-149510)

Strony: 1 2


1000$ - w co zainwestować - cryptofish - 27-07-2017 12:10

Cześć
Szukam pomysłów na zainwestowanie niewielkiej gotówki. Dysponuję kapitałem ok. 1000$ i zastanawiam się w co zainwestować. W miarę możliwości chciałbym uniknąć wszelakich hyipów i tym podobnych rzeczy.

Interesują mnie kryptowaluty, ale nie znam się na tym za bardzo - może są jakieś serwisy oferujące szkolenia lub śledzenie profesjonalnych traderów?


Oczywiście jestem otwarty na wszelkie inne propozycje. Dzięki!


RE: 1000$ - w co zainwestować - supercola - 27-07-2017 20:26

Jeśli mowa o kryptowalutach to zawsze możesz włożyć kasę w kartę graficzną i zacząć powoli wydobywać .. ^^


RE: 1000$ - w co zainwestować - Quantic - 29-07-2017 13:53

Myślę, że warto albo zainwestować w jakiś pomysł na biznes lub forex, jednak do tego drugiego sugerowałbym poczytać o analizie technicznej i śledzić wiadomości rynków światowych.


RE: 1000$ - w co zainwestować - Watoga - 29-07-2017 16:48

(29-07-2017 13:53)Quantic napisał(a):  Myślę, że warto albo zainwestować w jakiś pomysł na biznes lub forex, jednak do tego drugiego sugerowałbym poczytać o analizie technicznej i śledzić wiadomości rynków światowych.

Pro tip. "Jakiś xd

Spam alert przepraszam :-)


RE: 1000$ - w co zainwestować - janbers - 31-07-2017 16:50

To dobra suma aby zacząć solidnie zarabiać , i podpowiem sprawdzony Polski biznes. Tu bezpiecznie i bez ryzyka. I nie na rok czy pare lat, ale trochę dłużej [ skype janubers1 ]


RE: 1000$ - w co zainwestować - Nymeb - 01-08-2017 10:53

A ja podpowiem zeby uwazac na takich co Ci chca wcisnac biznesy Big Grin Oczywiscie nikogo nie atakuje, tylko uprzedzam Wink


RE: 1000$ - w co zainwestować - janbers - 03-08-2017 20:14

Zgadzam się z przedmówcą - ktoś 'Ci; wciska ? To po prostu sprawdź ofertę w nie zaleznych źródłach. Wybadaj, wypytaj o wszystko. Ja polecam konkretnie http://www.expassetbiznes.com


RE: 1000$ - w co zainwestować - Bazor - 04-08-2017 11:46

Co jak co ale strona nieźle przyciąga klienta Jerk2
Aż prosi się utopić tam swoje dolary.
A tak serio, to te 1000$ powinieneś zainwestować w coś co potrafisz czy tez masz jakieś doświadczenie z prac jakich podejmowałeś.
Chociaż zawsze możesz się czegoś nowego nauczyć i to co napisałeś, że interesują Cie kryptowaluty to nie jest złym pomysłem


RE: 1000$ - w co zainwestować - CptRobson - 04-08-2017 15:21

Karty graficznej nie polecam jak chcesz czekać 400dni na zwrot inwestycji.
Na Twoim miejscu podzieliłbym tą kwotę i część przeznaczył na jakiś sprawdzony plan inwestycyjny a za resztę kupiłbym ETH lub BTC przy spadku i czekał na wzrost. Sam tak robie i cały czas na plusie, mogę Ci powiedzieć jak to wygląda u mnie od początku jeśli Cię to interesuje.


RE: 1000$ - w co zainwestować - DanielKępa - 18-08-2017 10:52

Oczywiście, że kryptowaluty to dzisiaj chyba najbardziej dochodowa rzecz (przynajmniej pod względem % jaki można dziennie ugrać). Jeżeli się na tym nie znasz to ciężej, ale są programy w Internecie, gdzie inni (bardziej doświadczeni) grają za Ciebie, a Tobie przyznają stały % naliczeń.