Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Od studenta do RICH pacjenta! by Weari - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Od studenta do RICH pacjenta! by Weari (/Temat-Od-studenta-do-RICH-pacjenta-by-Weari-149495)



Od studenta do RICH pacjenta! by Weari - weari - 26-07-2017 18:27

Witam wszystkich bardzo serdecznie!

O mnie:
Nazywam się Szymon i mam 20 lat. Jestem studentem Elektroniki na Politechnice Wrocławskiej. Interesuję się w szczególności sportem oraz nowinkami technologicznymi. W wolnym czasie uwielbiam pogrywać w piłkę nożną oraz słuchać muzyki.
Jak na studenta przystało - jestem biedny i mam horom curkę.
Od pewnego czasu w szczególności przypadła mi do gustu tematyka Opcji binarnych (oraz ogólnie cały forex) i właśnie w tej gałęzi wątków earnera chciałbym się szkolić przez najbliższy czas.

Plany:
  • W okresie wakacji zarobić 7500zł na pracy stacjonarnej.
  • W okresie wakacji zarobić 500zł na pracy zdalnej.
  • W okresie wakacji przyswoić wiedzę związaną z opcjami binarnymi.
  • W wolnym czasie "ożywiać" moje metody zarobku związane z PPI (w szczególności aktualizacja strony oraz wrzucanie filmików, które już upadły)
  • ...

Informacje:
  • Na okres wakacji jestem zatrudniony na jednej z Wrocławskich fabryk. Moja stawka za godzinę wynosi 16,31zł (brutto Sad). W związku z tym do końca września (planuję pracować do 27.09, wypłatę zaś powinienem otrzymać do 10.10) moim celem jest zarobek 7500zł. Myślę, że uda mi się go osiągnąć z dość dużym ogonem Jerk2
  • Zdalnie zajmuję się sprzedażą usług na social mediach. Poczynając od like oraz follow na IG, na zarządzaniu FP kończąc. Zarobek z tej gałęzi jest uzależniony tylko i wyłącznie od mojego zaangażowania...dlatego też ustawiam sobie stosunkowo niski próg. W końcu po pracy należy również odpocząć.
  • Od 01.08 planuję szkolić się w zakresie opcji binarnych (oraz ogólnie handlu walutami). W celu tym od użytkownika pewnej grupy poświęconej tej tematyce odkupiłem książkę J. Murphiego "Analiza techniczna rynków finansowych". Jest to ponoć bardzo dobrze obrazujące "zasady działania forex" dzieło, które mam nadzieję, że da mi predyspozycje do dalszej nauki w tym zakresie.
  • Swego czasu zarabiałem kilka złotówek na PPI. Chciałbym do tego wrócić...jednak jest to plan raczej odległy. Aktualnie chcę się skupić na wyżej opisanych metodach zarobku.
  • ...

Postępy:
  • Pierwsza wypłata dojdzie najpóźniej 10 sierpnia. Oczekiwana kwota to około 2300zł (brak nadgodzin). W następnych miesiącach będzie lepiej.
  • Założyłem tematy na kilku anglo-języcznych forach oferujących moje usługi (wątki były bardzo stare i nie warto było ich odświeżać).
  • Książkę zacznę studiować od początku sierpnia. Teraz trzeba zbierać na to siły!

Wyniki:
  • 0/7500
  • 0/500
  • Brak nauki Sad

Idee związane z dziennikiem:
  • Zapewnić mogę, że dziennik nie będzie "codziennikiem". Nie chcę się szybko wypalić...w związku z tym posty dodawał będę co jakiś czas (w domyśle po jakiś znaczących aktualnizacjach).
  • Mam zamiar dzielić się z Wami ciekawostkami związanymi z opcjami binarnymi, które mnie samego zaskoczą i będę uważał, że warto Was o nich poinformować. Nigdy z opcjami binarnymi nic wspólnego nie miałem, dlatego też wiele może być tutaj ciekawostek z tego świata.

Zapraszam Was do zadawania pytań!



RE: Od studenta do RICH pacjenta! by Weari - Fr0shArczi - 26-07-2017 19:50

Będę obserwował Idea Życzę powodzenia Lol


RE: Od studenta do RICH pacjenta! by Weari - Hybrid1990 - 10-09-2017 20:45

Temat przeniesiony do archiwum zgodnie z wolą autora dziennika.

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.