Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Tampremonkey] BitcoFarm skrypt - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Boty i Programy (/Forum-Boty-i-Programy-357)
+--- Wątek: [Tampremonkey] BitcoFarm skrypt (/Temat-Tampremonkey-BitcoFarm-skrypt-149480)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: [Tampremonkey] BitcoFarm skrypt - Plastelinowy - 01-11-2017 21:55

Skrypt działa nawet na operzeSmile


RE: [Tampremonkey] BitcoFarm skrypt - Maro - 01-11-2017 22:11

Ale pytanie zostaje to samo. Czy strona wyplaca?


RE: [Tampremonkey] BitcoFarm skrypt - sejgo - 09-11-2017 18:00

działa wam dzisiaj ten skrypt bo u mnie cos nie trybi??


RE: [Tampremonkey] BitcoFarm skrypt - bboyero - 09-11-2017 20:32

Sejgo u mnie też dzisiaj niezbyt działa, cały czas pokazuje "Already clicked". Kolega mi dzisiaj mówił że coś sie dzieje z internetem ogółem, z zasięgiem, dzisiaj np. na telefonie nie chciały mi się wyświetlać niektóre strony, a mam transfer 10 GB, na laptopie też się filmy i seriale buforują bardziej niż zazwyczaj. Nie wiem no, trzeba przeczekać chyba.


RE: [Tampremonkey] BitcoFarm skrypt - joachim97 - 09-11-2017 21:16

U mnie pomimo dobrego internetu też pokazuje, że reklama już kliknięta.
Mi dziś skrypt odklikał 42 reklamy. i chyba znalazłem błąd. Na załączonym screenie (to co na czerwono jest dopisane i zaznaczone) jest pokazane, że z lewej strony jest ta reklama, na której się skończyło. Ona jest teraz nieklikalna. Być może ktoś po prostu jakoś stworzył nieprawidłowo reklamę i dlatego skrypt się na niej zatrzymuje.
[Obrazek: error.png]


RE: [Tampremonkey] BitcoFarm skrypt - pablo12 - 09-11-2017 21:29

chyba jest obciążona , też nie wiem czy płaci - powoli dobijam automatem do minimum < jak by ktoś był zainteresowany pisać - podobnie adbtc > stronka wypłaca 15k shatoshi ,również automat ,skrypty są dobre nie odliczają czasu do następnych reklam


RE: [Tampremonkey] BitcoFarm skrypt - bboyero - 19-11-2017 12:17

2 pytania :

1. Wypłacił ktoś/ ma ktoś dowód wypłaty ?
2. Dostał ktoś bana za używanie tego bota na bitcofarmie ?


RE: [Tampremonkey] BitcoFarm skrypt - joachim97 - 19-11-2017 21:12

(19-11-2017 12:17)bboyero napisał(a):  2 pytania :

1. Wypłacił ktoś/ ma ktoś dowód wypłaty ?
2. Dostał ktoś bana za używanie tego bota na bitcofarmie ?

1.Dowody wypłat masz na http://bitcofarm.com/forum-Payment_Proofs
i strona cały czas wypłaca.
2.Nie gdyż strona ta daje oglądaną stronę w ramce a to jest trudno wyłapać.


Co do bitcofarm jeśli skrypt się zacina i w pewnym miejscu staje, pokazując "Already Clicked!" to poniżej załączam screena co jest problemem. Ten sam problem był ostatnio i sam on zniknął kilka godzin później.Więc to tylko kwestia czasu.I

Gdyby ktoś miał problemy z załączeniem skryptu, lub jakieś pytania, pisać na fb
Facebook-Joachim Winkowski

[Obrazek: image.png]


RE: [Tampremonkey] BitcoFarm skrypt - Wxjtek - 19-11-2017 23:28

Z adresami proxy działa w porządku? Zabezpieczeń typu captcha nie ma? Przez ile czasu dziennie najbezpieczniej oglądać reklamy bez blokady - czy jest ich określona ilość?

W sumie to raczej mało opłacalne przynajmniej dla graczy, ponoć mały % z całej uzbieranej kwoty do wypłaty i inne pierdoły.


RE: [Tampremonkey] BitcoFarm skrypt - Maro - 20-11-2017 08:49

Joachim a twoj skrypt klika niebieskie reklamy?