Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Rok 2019 - 3 Główne Cele WhiteHat - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Rok 2019 - 3 Główne Cele WhiteHat (/Temat-Rok-2019-3-Glowne-Cele-WhiteHat-149456)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15


RE: [YT] Mass Video Blasting - HARD TESTY - Nowość na Forum! - Snaggy - 29-07-2017 15:38

Jak się położyłem laptop się wyłączył, bo miał włączony tryb oszczędzania energii, jak wstałem o 13:00 dopiero odpaliłem bota. Podsyłam wam stan ilości filmów na ten moment. Lecimy, aż do bana. Mam zamiar kupić vps za jakiś czas.

WRZUCONYCH FILMÓW: 248 UPLOADED VIDEOS
ZBANOWANYCH KONT: 0

Kolejny post wieczorem, podeśle też ile do tej pory wpadło z tych wczesniejszych i pózniej już cyklicznie będę wrzucał zarobki.

BONUS:

Z racji tego, że do tej metody musiałem narobić masę Generatorów Online i dodatkowo robiłem je na zamówienie oraz prowadziłem sklep tu na forum, wpadłem na pomysł, że skoro chcemy wyjechać na wakacje a moja dziewczyna nigdy nie leciałą samolotem i nigdy nie była poza granicami Polski to jestem skłonny oddać te wszystkie dzieła za dobrowolne dotacje, ustawiłem minimum 3$, żeby to miało ręce i nogi ponieważ oddawanie tego za 1$ byłoby troche szalone, skoro sprzedawałem jeden z nich po 1$ a tu jest ich, aż 25 z dodatkowym multiniszowym generatorem za którego sam zapłaciłem, z czego niektóre generatory na zlecenie były sprzedawanie w granicach 4-7$.

Stwierdziłem, że nie mam czasu na promowanie tego sklepu na forum i oddanie tej paki za te grosiki nie będzie głupim pomysłem, stać na to będzie każdego bo minimum dotacji to 3$ a nam pomoże wyjechać, wystarczy zmienić link w index.html i wszystko gra i huczy, w razie co pomoge. Smile


Proszę to link do pozyskania paczki: https://sellfy.com/p/wMoI/

1# PIERWSZY CEL DOTACJI 12/30 $
1# ILOŚĆ DONATORÓW: 4

DZIĘKUJĘ WAM BARDZO I ZAPRASZAM WSZYSTKICH PAKIET NA PEWNO SIĘ KIEDYŚ PRZYDA!

STAY TUNED



RE: [YT] Mass Video Blasting - HARD TESTY - Nowość na Forum! - patrolpxd - 29-07-2017 15:51

Nie wiem czy mi się kiedyś przydadzą te Generatory ale dołożyłem swoją cegiełkę! No i obserwuję bo ciekawie, ciekawie Big Grin
Dużo $$!
Powodzenia


RE: [YT] Mass Video Blasting - HARD TESTY - Nowość na Forum! - Snaggy - 30-07-2017 00:34

Filmy się uploadują cały czas, laptop chodzi bez ustanku i będzie chodził całą noc i całą niedziele.
Myśle, że to może się sprawdzić, ale uskutecznie to samo z nowym filmikiem bo tam są bardziej saturated nisze a to lepsza opcja!

Musze dopracować detale, żeby było więcej wejść na filmy co przy takiej masie jest dość ważne

WRZUCONYCH FILMÓW: 761 UPLOADED VIDEOS
ZBANOWANYCH KONT: 0

Zarobki na godzine 01:18 wynoszą: 2.55$
O 6 resetuje się dzień na ogads.

BONUS:

Z racji tego, że do tej metody musiałem narobić masę Generatorów Online i dodatkowo robiłem je na zamówienie oraz prowadziłem sklep tu na forum, wpadłem na pomysł, że skoro chcemy wyjechać na wakacje a moja dziewczyna nigdy nie leciałą samolotem i nigdy nie była poza granicami Polski to jestem skłonny oddać te wszystkie dzieła za dobrowolne dotacje, ustawiłem minimum 3$, żeby to miało ręce i nogi ponieważ oddawanie tego za 1$ byłoby troche szalone, skoro sprzedawałem jeden z nich po 1$ a tu jest ich, aż 25 z dodatkowym multiniszowym generatorem za którego sam zapłaciłem, z czego niektóre generatory na zlecenie były sprzedawanie w granicach 4-7$.

Stwierdziłem, że nie mam czasu na promowanie tego sklepu na forum i oddanie tej paki za te grosiki nie będzie głupim pomysłem, stać na to będzie każdego bo minimum dotacji to 3$ a nam pomoże wyjechać, wystarczy zmienić link w index.html i wszystko gra i huczy, w razie co pomoge. Smile


Proszę to link do pozyskania paczki: https://sellfy.com/p/wMoI/

1# PIERWSZY CEL DOTACJI 15/30 $
1# ILOŚĆ DONATORÓW: 5

DZIĘKUJĘ ZA KOLEJNE ZAKUPY!

DZIĘKUJĘ WAM BARDZO I ZAPRASZAM WSZYSTKICH PAKIET NA PEWNO SIĘ KIEDYŚ PRZYDA!

STAY TUNED



RE: [YT] Mass Video Blasting - HARD TESTY - Nowość na Forum! - Snaggy - 30-07-2017 01:38

Panowie pytajcie, dodawajcie jakieś pomysły. Razem rozkminimy metodę! Na pewno można na tym zarabiać!


RE: [YT] Mass Video Blasting - HARD TESTY - Nowość na Forum! - radmatuszewski - 30-07-2017 04:32

A może spróbuj niszy "How to download" - nie potrzebujesz do tego LP a jak robiłem to około roku temu to ładnie konwertowało. Właściwie to cały czas coś kapie. Tylko wtedy nie używaj OGads a na przykład Cinstallera.


RE: [YT] Mass Video Blasting - HARD TESTY - Nowość na Forum! - Snaggy - 30-07-2017 07:25

Nie glupi pomysl, mozna uderzyc taka kampanie. Pomyslimy, dzieki. Smile

Sent from my Redmi 4X using Tapatalk

Dzisiaj Chill, za chwilke basen, pózniej imieniny szwagrowej a filmy cały czas się uploadują. Tongue

WRZUCONYCH FILMÓW: 1297 UPLOADED VIDEOS
ZBANOWANYCH KONT: 0

Śnieżna kula się toczy. Smile


BONUS:

Z racji tego, że do tej metody musiałem narobić masę Generatorów Online i dodatkowo robiłem je na zamówienie oraz prowadziłem sklep tu na forum, wpadłem na pomysł, że skoro chcemy wyjechać na wakacje a moja dziewczyna nigdy nie leciałą samolotem i nigdy nie była poza granicami Polski to jestem skłonny oddać te wszystkie dzieła za dobrowolne dotacje, ustawiłem minimum 3$, żeby to miało ręce i nogi ponieważ oddawanie tego za 1$ byłoby troche szalone, skoro sprzedawałem jeden z nich po 1$ a tu jest ich, aż 25 z dodatkowym multiniszowym generatorem za którego sam zapłaciłem, z czego niektóre generatory na zlecenie były sprzedawanie w granicach 4-7$.

Stwierdziłem, że nie mam czasu na promowanie tego sklepu na forum i oddanie tej paki za te grosiki nie będzie głupim pomysłem, stać na to będzie każdego bo minimum dotacji to 3$ a nam pomoże wyjechać, wystarczy zmienić link w index.html i wszystko gra i huczy, w razie co pomoge. Smile


Proszę to link do pozyskania paczki: https://sellfy.com/p/wMoI/

1# PIERWSZY CEL DOTACJI 15/30 $
1# ILOŚĆ DONATORÓW: 5

DZIĘKUJĘ ZA KOLEJNE ZAKUPY!

DZIĘKUJĘ WAM BARDZO I ZAPRASZAM WSZYSTKICH PAKIET NA PEWNO SIĘ KIEDYŚ PRZYDA!

STAY TUNED



RE: [YT] Mass Video Blasting - HARD TESTY - Nowość na Forum! - VoreCC - 30-07-2017 08:59

Śledzę uważnie, powodzenia! Heart


RE: [YT] Mass Video Blasting - HARD TESTY - Nowość na Forum! - radek0389 - 30-07-2017 09:07

A na ile kont lecą filmy?


RE: [YT] Mass Video Blasting - HARD TESTY - Nowość na Forum! - Snaggy - 30-07-2017 09:11

(30-07-2017 09:07)radek0389 napisał(a):  A na ile kont lecą filmy?
37 Dokładnie Smile

Sent from my Redmi 4X using Tapatalk


RE: [YT] Mass Video Blasting - HARD TESTY - Nowość na Forum! - radek0389 - 30-07-2017 20:25

(30-07-2017 09:11)Snaggy napisał(a):  
(30-07-2017 09:07)radek0389 napisał(a):  A na ile kont lecą filmy?
37 Dokładnie Smile

Sent from my Redmi 4X using Tapatalk
Na jedno konto jeden kanał? A planujesz wrzucić xx filmów na jedno konto i finito, czy lecisz do momentu aż jakieś konto padnie, by wybadać gdzie jest sufit?Smile