Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
PayPal - kradzież pieniędzy z konta - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: PayPal (/Forum-PayPal-335)
+---- Wątek: PayPal - kradzież pieniędzy z konta (/Temat-PayPal-kradziez-pieniedzy-z-konta-149451)



PayPal - kradzież pieniędzy z konta - milosz998 - 25-07-2017 17:08

Witam. Dziś siedząc w pracy, wszedłem na maila a tam takie cos:


[Obrazek: e42oaV.jpg]

Szybko więc posprawdzałem o co chodzi na telefonie i kliknąłem "anuluj" obok transakcji, otrzymałem takiego maila:

[Obrazek: 1RQcnt.jpg]


W życiu od nich niczego nie kupowałem, nie mam nawet konta na stronie tego całego 2checkout. Po prostu ściągnęli sobie 50 euro nie wiadomo za co.

Co robić?

Dodam że kasę wzięło z mbanku bo na paypalu nie miałem hajsu. Jaka jest szansa że odzyskam hajs?!


RE: PayPal - kradzież pieniędzy z konta - yazir - 25-07-2017 17:30

2checkout to jest pośrednik płatności jak polskie przelewy24 czy payu. Czyli prawdopodobnie ktoś zrobił sobie na Twoje konto zakupy w jakimś sklepie online ponieważ miałeś słabe hasło /gdzieś wyciekły Twoje dane. Zostaje Ci anulowanie transakcji na pp i zgłoszenie chargebacku.


RE: PayPal - kradzież pieniędzy z konta - milosz998 - 26-07-2017 04:28

Dzieki za info! Paypal juz rozpatrzyl sprawę i zwrócą mi hajsik Wink


RE: PayPal - kradzież pieniędzy z konta - sylwestrowanoc24 - 27-07-2017 17:34

Zgłoś do paypala oddadzą Ci kasę , sprawców i tak nie znajdą , już na bank na bitcoiny poszła ta kasa ;-)


RE: PayPal - kradzież pieniędzy z konta - Damkofr - 27-07-2017 21:09

PP oddaje kasę w takiej sytuacji Oo

Wysłane z mojego ASUS_Z00AD przy użyciu Tapatalka