Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Facebook - wykryliśmy podejrzaną aktywność... - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Facebook - wykryliśmy podejrzaną aktywność... (/Temat-Facebook-wykrylismy-podejrzana-aktywnosc-149444)

Strony: 1 2 3


Facebook - wykryliśmy podejrzaną aktywność... - Blanteq - 25-07-2017 13:44

Witam.

To mój pierwszy post na tym forum, lecz przyznam, że w żadnym poście nie znalazłem konkretnej odpowiedzi na nurtujące mnie od ponad miesiąca pytanie a mianowicie blokowanych świeżych profili na facebooku (chodzi o tzw. fejk konta).

W tym miesiącu utworzyłem już ponad 30 kont na różne sposoby (typu usuwanie cookie, inna przeglądarka, włączone VPN) i każde konto zostało zablokowane, czy to od razu po utworzeniu konta, czy też np. po dodaniu znajomych lub grup. Zawsze po krótkim czasie wyswietlala sie informacja dot. wykrycia podejrzanej aktywności i przesłania zdjęcia na którym wyraźnie widać twarz. Dodam że wysyłałem takowe zdjęcie, czy to profilowe zdjęcie twarzy które dodałem do profilu, również inne, które tak samo przedstawiało twarz tej samej osoby (zdjęcie ściągnięte z serwisu nk). Za każdym razem była dezaktywacja po jednym dniu !!! Wcześniej miałem windows 7 i blokady nie zdarzały mi się tak często jak przy obecnym systemie operacyjnym windows 10 (może tutaj tkwi jakiś problem) ?

Nie mam już pomysłu, jak obejść ten system a zależy mi na tym bardzo ze względu na sprzedaż na różnych grupach na facebooku...

Czy jest na tym forum jakakolwiek kompetentna osoba, która pomogłaby utworzyć 1-2 stabilne konta, aby można było raz dziennie wrzucać na różne grupy od 20 do 30 posty ?

Proszę o udzielanie odpowiedzi zarówno w poście jak i na priv. Będę naprawdę bardzo wdzięczny...


RE: Facebook - wykryliśmy podejrzaną aktywność... - Fricooo - 25-07-2017 13:53

A powiedz czy konta tworzysz cały czas na jednym, tym samym IP? Są one weryfikowane telefonicznie?


RE: Facebook - wykryliśmy podejrzaną aktywność... - Blanteq - 25-07-2017 14:02

Po utworzeniu konta nigdy nie wprowadzałem pozniej nr telefonu bo tworzylem je za pomocą e-maila korzystając z wp, onet oraz interia. Internet mam z UPC czyli IP niezmienne :/


RE: Facebook - wykryliśmy podejrzaną aktywność... - Arrko - 25-07-2017 14:06

Spróbuj kupić od kogoś konta zweryfikowane już telefonicznie.


RE: Facebook - wykryliśmy podejrzaną aktywność... - Fricooo - 25-07-2017 14:08

W takim razie problemem jest tez stałe IP . Facebook wykrywa na twoim adresie podejrzana aktywność, ponieważ loguja się różne konta na których dodajesz zapewne dużo znajomych i wysyłasz spam


RE: Facebook - wykryliśmy podejrzaną aktywność... - Blanteq - 25-07-2017 14:29

Ale czy jak przykladowo takie konto kupie, to czy po dodawaniu postów do roznych grup nie dostane blokady?


RE: Facebook - wykryliśmy podejrzaną aktywność... - Fricooo - 25-07-2017 14:33

Jasne że możesz też dostać, bo nikt ci nic nie może zagwarantować. Ogólnie nie ma reguły na fb - na blokady, na zakładanie konta. Nie wiadomo jak działa algorytm więc ciężko to przewidzieć


RE: Facebook - wykryliśmy podejrzaną aktywność... - Arrko - 25-07-2017 14:33

bez wysyłania znajomych i spamu również to wykryje.


RE: Facebook - wykryliśmy podejrzaną aktywność... - Blanteq - 26-07-2017 14:28

Tylko że jeszcze pare miesięcy miałem dość dużo fake kont i moglem wrzucac na wiele grup raz dziennie dany post a teraz to nawet jednego konta nie moge utworzyć a co dopiero mówić o możliwości dojścia do jakiejś grupy... Oznacza to, że juz nigdy nie bede mogl zadnego innego fake konta utworzyc ? Nie da sie tego jakos obejsc?


RE: Facebook - wykryliśmy podejrzaną aktywność... - marcel_kk - 26-07-2017 15:27

Facebook wprowadza coraz lepsze zabezpieczenia, czas w końcu przyzwyczaić się do tego ze tam skończyło się spamowanie po grupach.