Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Praktyczny mentoring afiliacyjny! Zarabiaj wyłącznie z najlepszymi - Dołącz do nas! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Wykonam (/Forum-Wykonam-330)
+---- Wątek: Praktyczny mentoring afiliacyjny! Zarabiaj wyłącznie z najlepszymi - Dołącz do nas! (/Temat-Praktyczny-mentoring-afiliacyjny-Zarabiaj-wylacznie-z-najlepszymi-Dolacz-do-nas-149411)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16


RE: Mentorowanie, pomoc, promocja - usługi Czaq'a! - Czaq - 02-07-2018 11:15

Zachęcam podopiecznych do zgłaszania sie po niszę na lipiec i nową metode Cool
Nowe osoby zachęcam do kontaktu!


RE: Mentorowanie, pomoc, promocja - usługi Czaq'a! - daredevil - 04-07-2018 15:02

Cześć Czaq,
jestem zainteresowany współpracą, napisz proszę wiadomość prywatną ponieważ ja nie mogę tego zrobić.

Pozdrawiam


RE: Mentorowanie, pomoc, promocja - usługi Czaq'a! - daredevil - 05-07-2018 13:14

Podaj na PW swój discord, odezwę się do Ciebie


RE: Mentorowanie, pomoc, promocja - usługi Czaq'a! - asiorek - 12-07-2018 12:32

trafił swój na swego. Szczerze powiedziawszy, dopiero zaczynamy współprace, ale @[Czaq] wydaje sie byc bardzo wporządku osobą. Świetny kontakt, niby nie ma czasu, ale nie pozostawia cię bez odpowiedzi.. Jestem bardzo ciekawy naszej współpracy, liczę tylko na to, że nie będę żałował tego, co robie, bo jak każdy z nas wie, czas to pieniądz, a po to tu jestem, by ten pieniądz zdobyć a nie go przepuszczać jak piasek przez palce Big Grin Ną tą chwilę mogę powiedzieć, że warto się do niego odezwać, bo jest bardzo pomocny, cierpliwy i sympatyczny, a to się ceni.. Swego czasu przechodziłem przez wielu mentorów, ale kończyło się jak z dieta, sztywna rozpiska, brak chęci, brak cierpliwości i nerwy bo jak mogleś mnie zapytać o zdanie, liczysz na gotowca!.. TRzymajcie kciuki, za jakiś czas pochwalimy się sukcesem Big Grin


RE: Mentorowanie, pomoc, promocja - usługi Czaq'a! - Czaq - 14-07-2018 13:09

@[asiorek] Dzięki za opinie Cool
Oferta cały czas aktualna także zapraszam do kontaktu GG/PW Smile
Pozdrawiam!


RE: Mentorowanie, pomoc, promocja - usługi Czaq'a! - kangurek - 29-07-2018 10:04

Witam.
I ja również rozpoczynam współpracę z Czaqiem
Od początku wygląda to bardzo obiecująco. Czarek to profesjonalista, co może potwierdzić współpraca z MyLead.
Już na samym początku otrzymałem masę poradników z cennymi informacjami, które zakładam przyniosą dochód i pozwolą mi zarabiać godziwe pieniądze.
Jestem na tak. Polecam.


RE: Mentorowanie, pomoc, promocja - usługi Czaq'a! - Czaq - 04-08-2018 08:38

Witajcie Wink
Sobota, 4 sierpnia to czas w którym warto powiadomić wszystkich moich podopiecznych o nowej aktualizacji nisz na miesiąc sierpień!

Dodatkowo w tym miesiącu na dniach można zgłaszać się po metodę polegającą na zarobku w erotyce - działania, promocja, wybór programu, miejsca promocji.

Osoby chętne rozpoczęcia pracy ze mną i dołączenia do grona podopiecznych zachęcam do kontaktu ze mną na PW lub GG:20226720 (ew. po rozmowie na PW podam skype/nr tel.)

Opisując swoje doświadczenie, oczekiwania oraz wiedzę przyśpieszysz cały proces nawiązania współpracy Cool Zachęcam każdego. Nawet totalnie początkujących. Smile


RE: Mentorowanie, pomoc, promocja - usługi Czaq'a! - EfectiveWork - 04-08-2018 21:08

Miałem dawno temu przyjemność rozmawiać z użytkownikiem a nawet podjąć próbę współpracy Smile Oczywiście facet konkretny z głową na karku. Co prawda nasza współpraca nie przerodzila się w wysyp pieniędzy dla mnie ale było to spowodowane wyłącznie moimi prywatnymi sprawami.

Tak czy inaczej każdemu nowicjuszowi polecam kontakt z owym użytkownikiem Smile


RE: Mentorowanie, pomoc, promocja - usługi Czaq'a! - alienkuba - 08-08-2018 08:38

Polecam usługi Czaq'a Big Grin. Od zawsze byłem sceptycznie nastawiony na zakup mentoringu/poradników za kase, ale pewnego dnia usiadłem i pomyślałem " W końcu żeby coś zarobić, trzeba najpierw wyłożyć". Zdecydowałem się na Czaq'a. Po przeczytaniu tematu byłem pozytywnie zaskoczony i wkrótce zdecydowałem się na kontakt. Czaq dał mi wiele wskazówek, informacji, porad i zawsze jak napisze to nie czekam długo na odpowiedź. Nie zarobiłem jeszcze dużo, ale z każdą jego odpowiedzią idzie motywacja i po każdej motywacji wpada jakiś lead Big Grin. Jestem pewien, że moge zarobić z Czaqiem dużo więcej. Musze wziać sie solidnie w końcu do roboty ! Big Grin. DLa początkujących (jak ja), jak najbardziej polecam ! Smile. Warto zainwestować żeby potem z tego wyciągnąć. Jeszcze raz serdecznie polecam i pozdrawiam wszystkich podopiecznych Czaqa ! Smile

#EDIT EDIT
Narazie brakuje mi czasu, ale za niedługo wracam do dalszego zarabiania!. POLECAM JESZCZE RAZ Big Grin. Będę przenosił się teraz na Mylead: P

[Obrazek: zwrot.png]


RE: Mentorowanie, pomoc, promocja - usługi Czaq'a! - pasiak11 - 20-08-2018 11:05

Polecam Czaqa, screen mówi sam za siebie Smile Lecimy po więcej!
[Obrazek: Screenshot_2.png]