Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Praktyczny mentoring afiliacyjny! Zarabiaj wyłącznie z najlepszymi - Dołącz do nas! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Wykonam (/Forum-Wykonam-330)
+---- Wątek: Praktyczny mentoring afiliacyjny! Zarabiaj wyłącznie z najlepszymi - Dołącz do nas! (/Temat-Praktyczny-mentoring-afiliacyjny-Zarabiaj-wylacznie-z-najlepszymi-Dolacz-do-nas-149411)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16


RE: Mentorowanie, pomoc, promocja - usługi Czaq'a! - Czaq - 09-05-2018 07:39

Nisze na maj dostępne są po uprzednim kontakcie na GG lub PW Smile
Podopieczni otrzymają je oczywiscie za darmo natomiast nowych zapraszam do zapoznania się z moją ofertą.


RE: Mentorowanie, pomoc, promocja - usługi Czaq'a! - arielbtc90 - 09-05-2018 07:41

Roger...ksz ksz....Tongue


RE: Mentorowanie, pomoc, promocja - usługi Czaq'a! - mix124 - 10-05-2018 15:11

Jak najbardziej polecam usługi, nisze od razu dostaję po opracowaniu, a mimo tego, że jestem totalnym nowicjuszem już mogę się wam czymś pochwalić Big Grin


[Obrazek: Zarobki.png]


RE: Mentorowanie, pomoc, promocja - usługi Czaq'a! - Czaq - 28-05-2018 07:14

Witajcie podopieczni jak i osoby które jeszcze nie dołączyły do mojego "teamu" Smile
Jak mogliście już zauważyć po moim avatarze bądź sygnaturze - rozpocząłem współpracę z mylead.pl

Dlaczego?
Miałem możliwość poznania wielu sieci oferujących programy partnerskie lecz jak to bywa w przypadku naszego rynku nie każda jest tak pewna pod względem swojej przyszłości co mylead.
Kolejnym plusem jest ilość programów pod promocję, ich jakość oraz możliwość konfiguracji stawek w sposób taki jaki do tej pory się nie spotkałem nigdzie! (Pod sub sms jest ich naprawdę dużo! Każdy znajdzie taką formę rozliczenia jaka go interesuje Wink )

Co oznacza to dla moich podopiecznych?
Same pozytywne rzeczy! Od teraz wszyscy chętni skorzystania z mojego prywatnego mentoringu będą kierowani na mylead.pl który jak już wspomniałem w wielu aspektach przysłania konkurencję Cool

Dodatkowo będę pracował jako support myleada i istnieje możliwość kontaktowania się ze mną w godzinach pracy poprzez służbowego maila oraz gg widocznego w sygnaturze!

Tym samym chciałbym poinformować aktualnych podopiecznych, że od 4 czerwca będą mogli sie zgłaszać do mnie po kolejną porcję nisz na czerwiec.Idea


RE: Mentorowanie, pomoc, promocja - usługi Czaq'a! - Czaq - 04-06-2018 09:53

Nowe niszę na miesiac czerwiec dostępne! Cool
Zapraszam nowych podopiecznych po odbiór a nowe osoby do skorzystania z mojego mentoringu Wink


RE: Mentorowanie, pomoc, promocja - usługi Czaq'a! - ElWariato - 14-06-2018 01:32

Chętnie bym został czyimś Padawanem, bo świeżak w materii ze mnir totalny, momentami w ogóle nie kumam o co, gdzie z czym chodzi...


RE: Mentorowanie, pomoc, promocja - usługi Czaq'a! - matek2204 - 15-06-2018 11:19

W przypadku Czaq'a nie wystarczy komentarz "Wszystko okej, polecam". Natrafiłem na mentoring Czaq'a gdy byłem już totalnie pogubiony w zarabianiu, szukałem nowych sposobów a nic się nie udawało... Postanowiłem że może spróbuje skorzystać z pomocy ale byłem przekonany że to sucha wiedza którą pewnie już znam... Ale jednak myliłem się! Odkąd zaczęliśmy z Czaqiem współpracę zarobki znacząco się zmieniły. Duuuużo, bardzo dużo przydatnej wiedzy dostałem, konkretne poradniki opisujące dane metody w sposób prosty i zrozumiały dla każdego. Z Czaqiem na pewno nie jest tak że dostaniesz paczkę z pdf i radź sobie sam! Od początku współpracy aż do teraz w każdej chwili mogę zapytać o pomoc. W ciągu 2-3 miesięcy zarobiłem ok. 6000zł i to na prawdę przy nie dużym nakładzie pracy Smile Poniżej dodaję screeny które tylko potwierdzają mój zarobek. Podsumowując polecam z czystego serca!

[Obrazek: e89a923471010.png]
[Obrazek: 34e7b58091de8.png]

Dzięki za pomoc Czaq!



RE: Mentorowanie, pomoc, promocja - usługi Czaq'a! - Czaq - 24-06-2018 13:35

Oferta jest wciąż aktualna!
[Obrazek: mentor.png]
Zapraszam kolejne osoby chętne skorzystania z mojego mentoringu! (Dokładne info na początku tematu).
Dziś zaktualizowałem wszystkie poradniki aby dla nowych podopiecznych były jeszcze bardziej przydatne oraz zrozumiałe.

Kolejna nowość!

Od 1 lipca wprowadzam nowy poradnik z metodą która sprawdza się bardzo korzystnie oraz efektywnie. Opiera się na modelu CPL a przy jej pomocy możemy promować filmy i seriale online w całkiem inny sposób!

Kolejnym bonusem dla wszystkich moich podopiecznych jest zaktualizowana lista nisz na lipiec i będzie również dostępna od 1 lipca dla nowych jak i starych podopiecznych  

Zapraszam do kontaktu na GG:20226720 lub poprzez prywatną wiadomość.


RE: Mentorowanie, pomoc, promocja - usługi Czaq'a! - wlod3k123 - 28-06-2018 17:35

Napiszę kilka słów odnośnie mojej współpracy z Czaqiem. Kilka miesięcy temu zakupiłem od niego mentorstwo właśnie z nim. Otrzymałem od kolegi kilka cennych poradników, bez zbędnego lania wody, nisze co miesiąc aktualizowane, bardzo to doceniam, to wszystko jak najbardziej jest przeznaczone dla osób zaczynających przygodę z zarabianiem. Kontakt jest oczywiście na najwyższym poziomie, do kilku godzin dostaję zawsze konkretną i rzeczową odpowiedź, po prostu rewelacja pod tym względem jak dla mnie osobiście. Moja ocena końcowa: 11/10. Gorąco polecam osobom niezdecydowanym na współpracę z tym mentorem. Smile


RE: Mentorowanie, pomoc, promocja - usługi Czaq'a! - patyk1225 - 30-06-2018 12:07

Mogę z czystym sumieniem polecić usługi Czaqa ? Kiedy tylko mam problem, mogę się do niego zwrócić. Czaq zawsze będzie służył pomocą. Zdecydowanie kolejnym atutem jest fakt, że użytkownik ten jest supportem w serwisie mylead, dzięki czemu można liczyć na szybkie wsparcie jeśli chodzi o serwis Ml, swoją stronę itp. Czaq również wysyła gotowe niszę oraz metody promocji, które są bardzo dobrze opisane i pomocne Big Grin
Tutaj screen moich ostatnich zarobków po omówieniu ich z paroma osobami i pomocą Czaqa

[Obrazek: Screenshot_20180630-124457.jpg]