Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Praktyczny mentoring afiliacyjny! Zarabiaj wyłącznie z najlepszymi - Dołącz do nas! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Wykonam (/Forum-Wykonam-330)
+---- Wątek: Praktyczny mentoring afiliacyjny! Zarabiaj wyłącznie z najlepszymi - Dołącz do nas! (/Temat-Praktyczny-mentoring-afiliacyjny-Zarabiaj-wylacznie-z-najlepszymi-Dolacz-do-nas-149411)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16


RE: Mentorowanie, pomoc, promocja - usługi Czaq'a! - buba_483 - 11-01-2018 21:39

Czaq jak zawsze pomocny Smile Zarabiane 3 tygodnie.
[Obrazek: image.jpg]


RE: Mentorowanie, pomoc, promocja - usługi Czaq'a! - Czaq - 14-01-2018 11:01

Niszę na styczeń/luty gotowe! Można śmiało zgłaszać się po nie do mnie na Gadu-Gadu!
buba - zarobki świetne. Miło, że zarabiasz taką kasę po dłuższej przerwie.
Pozdrawiam!


RE: Mentorowanie, pomoc, promocja - usługi Czaq'a! - Czaq - 21-01-2018 11:46

Do końca miesiąca promocja na moje usługi -10% !
Każda indywidualna wycena podlega 10%-owemu obniżeniu. Zapraszam do zaczęcia zarabiania iw internecie razem ze mną!


RE: Mentorowanie, pomoc, promocja - usługi Czaq'a! - Czaq - 01-02-2018 19:10

[Obrazek: mentor.png]


RE: Mentorowanie, pomoc, promocja - usługi Czaq'a! - Dan14NR - 04-02-2018 16:38

Polecam usługi Czaqa. Współpracujemy od trzech dni i już pojawiły się pierwsze owoce. Trochę samozaparcia i jestem pewny, że na zarobki narzekać nie będę. Wrzucę niebawem jakiegoś screenshota potwierdzającego moje słowa Smile


RE: Mentorowanie, pomoc, promocja - usługi Czaq'a! - mlvn217 - 17-02-2018 21:28

Z Czakiem podjąłem współpracę tydzień temu. Poradniki które od niego otrzymałem zawierają sporo przydatnych informacji. Dość szybko odpisuje i bardzo pomaga w kwestii dobrania odpowiedniej niszy. Zobaczymy co z tego wyjdzie! Ogólnie jestem zadowolony Smile


RE: Mentorowanie, pomoc, promocja - usługi Czaq'a! - kangurek - 18-02-2018 13:52

Czaq okazał się być bardzo w porządku człowiekiem. Pomógł mi pomimo moich problemów.
Materiały nawet dla mnie kompletnego laika są zrozumiałe, jasne i jestem pewny i wiem że pomogą mi wreszcie ruszyć z miejsca. Kontakt ? Tutaj nie ma co się rozpisywać. EKSPRES. Jeszcze dobrze nie wysłałem wiadomości a już dostałem odpowiedź. Już podczas pierwszej wymiany tekstów na gg uzyskałem kilka odpowiedź na nurtujące mnie pytania. Szybko i jasno. Zdecydowanie polecam.
Ja zaczynam powoli swoją przygodę Smile


RE: Mentorowanie, pomoc, promocja - usługi Czaq'a! - Czaq - 21-02-2018 13:51

Zachęcam do skorzystania z moich usług Smile


RE: Mentorowanie, pomoc, promocja - usługi Czaq'a! - supercola - 23-02-2018 19:27

Napisałem na GG Wink


RE: Mentorowanie, pomoc, promocja - usługi Czaq'a! - Geek3k - 03-03-2018 19:31

Idea