Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Praktyczny mentoring afiliacyjny! Zarabiaj wyłącznie z najlepszymi - Dołącz do nas! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Wykonam (/Forum-Wykonam-330)
+---- Wątek: Praktyczny mentoring afiliacyjny! Zarabiaj wyłącznie z najlepszymi - Dołącz do nas! (/Temat-Praktyczny-mentoring-afiliacyjny-Zarabiaj-wylacznie-z-najlepszymi-Dolacz-do-nas-149411)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16


RE: Mentorowanie, pomoc, promocja - usługi Czaq'a! - Czaq - 12-12-2017 17:00

Nowa metoda promocji dostępna już od piątku!
Każdy nowy podopieczny oraz starsi bywalcy będą mieli do niego dostep Wink
Bez inwestycji, bez ryzyka, bez spamu i oszustw. Promujemy tylko real content! Wymagany jest jedynie czas i kilka godzin pracy!
Zapraszam Smile


RE: Mentorowanie, pomoc, promocja - usługi Czaq'a! - YalQus - 12-12-2017 18:08

Jestem już ciekawy Cool Na pewno będzie to coś zaj******* jak wszystkie twoje pomoce w promocjach Big Grin


RE: Mentorowanie, pomoc, promocja - usługi Czaq'a! - Czaq - 16-12-2017 11:59

(12-12-2017 18:08)YalQus napisał(a):  Jestem już ciekawy Cool Na pewno będzie to coś zaj******* jak wszystkie twoje pomoce w promocjach Big Grin

Dzięki za miłe słowa Smile
Metoda gotowa! Zapraszam do zgłaszania się nowych użytkowników jak i tych którzy juz ze mną pracują!

Dodatkowo aby każdy mógł działać real content utworzyłem oddzielny poradnik!

Pozdrawiam Idea


RE: Mentorowanie, pomoc, promocja - usługi Czaq'a! - Czaq - 26-12-2017 18:30

Mam nadzieję, że u moich podopiecznych jak i reszty forum stół wigilijny wyglądał obficie oraz żołądki jak i dusze są zapełnione tylko szcześciem!
[Obrazek: wigilia-1-696x385.jpg]

Natomiast ja trochę drugiego dnia popracowałem a raczej pisząc ten post wciąż pracuje i przekazuje informacje, że za tydzień kolejna paczuszka nisz na styczeń+ Gra na steam dla podopiecznych za FREE!(oczywiście gra po pracy w celu relaksu Wink )

Miłego wieczoru!


RE: Mentorowanie, pomoc, promocja - usługi Czaq'a! - Adriano42 - 27-12-2017 19:43

Cóż, postanowiłem skorzystać z usług tegoż bardzo chwalonego przez innych użytkowników Pana, no i po pierwszych dniach współpracy na chwilę obecną mogę napisać iż jestem zadowolony z tego w jaki sposób Czaq podchodzi do użytkownika, a także jestem zadowolony z wiedzy jaką przekazuję. Doświadczenia w "subach" nie miałem nigdy zbyt wielkiego, więc postanowiłem skorzystać z oferty tego Pana i na obecną chwilę jestem zadowolony. Natomiast jak rozwinie się nasza współpraca i będę miał coś więcej do napisania czy przekazana wiedza potrafi przełożyć się na to abym zaczął zarabiać w tej dziedzinie - zobaczymy z czasem, ale liczę że tak.

Pozdrawiam!


RE: Mentorowanie, pomoc, promocja - usługi Czaq'a! - Mateusz097 - 27-12-2017 19:49

Jestem zainteresowany nowym zarabianiem i poradnikiem Czaq


RE: Mentorowanie, pomoc, promocja - usługi Czaq'a! - Czaq - 29-12-2017 09:23

dziękuję Adrian za opinie Smile

Mateusz, pisz gg Cool


RE: Mentorowanie, pomoc, promocja - usługi Czaq'a! - kozik - 07-01-2018 15:26

Polecam Prezesa Czaq ;-)

oto owoce naszej współpracy (bez skojarzeń ;p)

Tutaj tylko screen z Pay2me - w sumie tylko 3 razy tu działałem, na Eforsie więcej $$ zarobione, ale mam chwilowo konto zablokowane jak i sporo innych użytkowników Smile

[Obrazek: eforsa.png]


RE: Mentorowanie, pomoc, promocja - usługi Czaq'a! - Czaq - 11-01-2018 16:40

dziekuje kozik za opinie. Zapraszam kolejne osoby Smile


RE: Mentorowanie, pomoc, promocja - usługi Czaq'a! - helix - 11-01-2018 18:11

Jestem zainteresowany