Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Praktyczny mentoring afiliacyjny! Zarabiaj wyłącznie z najlepszymi - Dołącz do nas! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Wykonam (/Forum-Wykonam-330)
+---- Wątek: Praktyczny mentoring afiliacyjny! Zarabiaj wyłącznie z najlepszymi - Dołącz do nas! (/Temat-Praktyczny-mentoring-afiliacyjny-Zarabiaj-wylacznie-z-najlepszymi-Dolacz-do-nas-149411)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16


RE: Mentorowanie, pomoc, promocja - usługi Czaq'a! - $Kamil$ - 07-09-2017 16:15

Ale on ma bana na forum


RE: Mentorowanie, pomoc, promocja - usługi Czaq'a! - twardy - 07-09-2017 16:22

Na miesiac tylko, a dane kontaktowe mozna znalezc w jego profilu.


RE: Mentorowanie, pomoc, promocja - usługi Czaq'a! - PanKamil - 13-09-2017 10:13

10/10 współpracuję kilka dni i wszystko idzie cacy, polecam

p.s dane kontaktowe macie w jego profilu


RE: Mentorowanie, pomoc, promocja - usługi Czaq'a! - artu75 - 13-09-2017 17:41

Dopiero zacząłem współpracę Czaq. Pomógł mi w znalezieniu nisz. Bardzo dobry kontakt, szybko odpowiada i pomaga. Polecam go jako mentora i zachęcam do współpracy z nim.


RE: Mentorowanie, pomoc, promocja - usługi Czaq'a! - Eldarix - 14-09-2017 18:33

[Obrazek: 9b676b30c6cfa.png]

Jeszcze raz gorąco polecam Smile


RE: Mentorowanie, pomoc, promocja - usługi Czaq'a! - Mateusz097 - 14-09-2017 19:01

Ja próbowałem z Eforsa ale nic nie wychodziło, zero leadów


RE: Mentorowanie, pomoc, promocja - usługi Czaq'a! - Czaq - 01-10-2017 19:27

Witajcie!
Trochę mnie nie było. Nie będę się użalał nad moja niewinnością bo nie ma sensu aczkolwiek w końcu do Was wróciłem! (Chociaż na GG wciąż mieliśmy kontakt Smile )
Moją nieobecność oraz brak możliwości na odpowiedzi PW niektórych użytkowników chciałbym wynagrodzić małym prezentem Cool
Każda osoba która korzysta z moich usług oraz każda nowa osoba która dopiero zacznie otrzyma kilka konkretnych nisz na miesiąc październik!
[Obrazek: Bez_tytu_u.png]

To nie wszystko! Dodatkowo dla was będę dostępny w każdy dzień w godzinach popołudniowych. Nawet w weekendy Cool !
Pozdrawiam serdecznie, Czaq Smile


RE: Mentorowanie, pomoc, promocja - usługi Czaq'a! - fiozo - 04-10-2017 14:21

Witam i polecam jak najbardziej.Zawsze pomaga, odpowiada i ma sporo cierpliwości <- dla mnie Big Grin Pozdrawiam


RE: Mentorowanie, pomoc, promocja - usługi Czaq'a! - kentenfejm - 08-10-2017 13:39

Polecam tego usera Big Grin Widać że się zna i wogóle szybki kontakt Wink


RE: Mentorowanie, pomoc, promocja - usługi Czaq'a! - Czaq - 09-10-2017 14:09

Oferta wciąż aktualna!
Odpowiadając na główne pierwsze pytanie które otrzymuje:

Czy pomagasz początkującym?
Pomagam wszystkim osobom. Jeżeli jesteś osobą początkującą - oznacza to po prostu, że będziesz musiał/a spędzić więcej czasu przy pracy i główkowaniu Cool Smile

Pozdrawiam, Czaq.