Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Praktyczny mentoring afiliacyjny! Zarabiaj wyłącznie z najlepszymi - Dołącz do nas! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Wykonam (/Forum-Wykonam-330)
+---- Wątek: Praktyczny mentoring afiliacyjny! Zarabiaj wyłącznie z najlepszymi - Dołącz do nas! (/Temat-Praktyczny-mentoring-afiliacyjny-Zarabiaj-wylacznie-z-najlepszymi-Dolacz-do-nas-149411)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16


RE: Mentorowanie, pomoc, promocja - usługi Czaq'a! - Zawik - 16-08-2017 15:37

Dopiero zaczynam moją przygodę z sub sms, Czaq jest w stanie wyjaśnić Ci wszystko, czego przedtem nie wiedziałeś.
Poradniki które daje są krótkie, zwięzłe i na temat. Dużo rzeczy można się z nich dowiedzieć.
Dziś testuję jego pomysł na zarobek w subach. Jeśli wypali, to będę milionerem impreza
Zatem jestem pełen nadziei i optymizmu.
Myślę, że niedługo będziecie widzieć pierwsze efekty mojej współpracy z Czaq'iem w moim dzienniku.
W subach nr. 1, gorąco polecam! Wink


RE: Mentorowanie, pomoc, promocja - usługi Czaq'a! - barti96 - 18-08-2017 13:06

Polecam mentora, kupiłem niszke od niego i dostałem kilka gratisów. Niszki serio konkretne i da sie zarobić. Decyduje sie na dalsza współprace z Czaqiem i biore sie do pracy Big Grin Polecam każdemu Smile


RE: Mentorowanie, pomoc, promocja - usługi Czaq'a! - Czaq - 20-08-2017 16:23

Zachęcam do kontaku kolejne osoby.
Oferta wzbogacona o
-Wyrobienie zarobku full automat.
-Promocja poza social mediami.
-Wykonanie responsywnych landing page'y pod wybraną grupe odbiorców.
-HITZarobek real content! Lub edycja i dopasowanie istniejącego już.

Najszybciej odpowiem na GG Wink


RE: Mentorowanie, pomoc, promocja - usługi Czaq'a! - radek0389 - 22-08-2017 10:41

Polecam użytkownikaSmile. Dostarczona garść ciekawy informacji, a co najważniejsze też i dochodowych informacjiCool. Na duży plus także kontakt, bardzo szybko i sprawnie.


RE: Mentorowanie, pomoc, promocja - usługi Czaq'a! - kondzikson721 - 25-08-2017 15:12

Skorzystałem z usługi super przejrzyste poradniki nawet początkujący sobie poradzi, dzięki i pozdrawiam !


RE: Mentorowanie, pomoc, promocja - usługi Czaq'a! - komiks - 27-08-2017 14:47

Polecam tego allegrowicza Jerk Zarobki wzrosły oraz można pogadać jak ziomek z ziomkiem na temat zarabiania, polecam! Smile


RE: Mentorowanie, pomoc, promocja - usługi Czaq'a! - Czaq - 28-08-2017 11:13

Miło mi, że tak dużo osób zaczęło zarabiać kasę! Cool
Jeśli ktoś martwi się o swoje pieniądze i czy warto wziąć się za zarobek to odpowiedz jest prosta - TAK! Jedynym warunkiem jest twój czas, bedziesz go musiał troche poświęcić.
Pozdrawiam i zapraszam kolejnych chętnych na nowy tydzień Wink


RE: Mentorowanie, pomoc, promocja - usługi Czaq'a! - Zawik - 02-09-2017 12:56

Zaczęliśmy współpracę ok. 2 tygodnie temu. Oto efekty:
[Obrazek: 3b93f1d2294a45376dcdd8a69fa644ce.png]
Polecam! Wink


RE: Mentorowanie, pomoc, promocja - usługi Czaq'a! - Eldarix - 02-09-2017 18:11

Polecam wszystkim współprace z tym użytkownikiem Smile Dopiero startuje z metodami Czaqa ale powoli do przodu. Jeszcze raz zachęcam wszystkich do współpracy z tym mentorem.

Co do bana Czaq'a na zarabiam.com to z tego co wiem to wyniknął on z jakiegoś nieporozumienia i pewnie zostanie on zdjęty. W razie co można kontaktować się z nim normalnie poprzez GG.

Dorzucam screeny zarobków bo już się rozruszało Smile

[Obrazek: qwq.png]


RE: Mentorowanie, pomoc, promocja - usługi Czaq'a! - Darker - 07-09-2017 15:46

Polecam wszystkim współprace z Czaqiem, co prawda dopiero zacząłem z nim współpracę, ale już mogę stwierdzić, że było warto. Pomógł mi w znalezieniu niszy oraz otrzymałem od niego jasno opisane poradniki. Jest z nim bardzo dobry kontakt, szybko odpowiada i pomaga w razie jakichś problemów. Jeszcze raz polecam tego mentora i zachęcam do współpracy z nim.