Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Praktyczny mentoring afiliacyjny! Zarabiaj wyłącznie z najlepszymi - Dołącz do nas! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Wykonam (/Forum-Wykonam-330)
+---- Wątek: Praktyczny mentoring afiliacyjny! Zarabiaj wyłącznie z najlepszymi - Dołącz do nas! (/Temat-Praktyczny-mentoring-afiliacyjny-Zarabiaj-wylacznie-z-najlepszymi-Dolacz-do-nas-149411)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16


RE: Mentorowanie, pomoc, promocja - usługi Czaq'a! - Czaq - 02-12-2019 19:18

Oferta mentoringu cały czas aktualna! Zapraszam do kontaktu!


RE: Mentorowanie, pomoc, promocja - usługi Czaq'a! - Czaq - 12-01-2020 12:50

[Obrazek: image.png]

Witajcie po długiej świątecznej przerwie Wink

Okres nowego roku to idealny moment aby wystartować z mega zarobkami! Masz postanowienia? Cele? Zrealizuj je wraz z moim mentoringiem!
Od dzisiaj, każdy użytkownik mentoringu, mój podopieczny ma możliwość zgłaszania się pod odbiór prezentu jakim jest:

20 stronicowe kompendium wiedzy - "Promocja programów inwestycyjnych".

[Obrazek: image.png]
Platformy inwestycyjne cieszą się dużym zainteresowaniem. Zdobycie jednego leada to często nawet: 1000 PLN!
Poradnik przedstawia zbiór wszystkich potrzebnych informacji, materiałów oraz metod potrzebnych do zarabiania na programach crypto! Rozwiń swoje możliwości i dołącz do mentoringu aby otrzymać poradnik!

To jednak nie wszystko! Wraz z poradnikiem podopieczni otrzymają gotowe landing page, przykłady oraz narzędzia do ich edycji.




Aby odebrać wszystkie materiały w formacie PDF, należy:


1. Dołączyć do przedpremierowej wersji mentoringu: Rejestracja
2. Podać swój login w Mylead oraz aktywny adres e-mail.
3. Po aktywacji konta zalogować się uzyskując dostęp do sekcji z poradnikiem.

Dodatkowo tworząc konto otrzymujecie bezpośrednią formę powiadomieniem o pełnym starcie panelu wraz ze wszystkimi możliwościami i bonusami mentoringu.


RE: Mentorowanie, pomoc, promocja - usługi Czaq'a! - Czaq - 02-02-2020 11:43

Oferta mentoringu cały czas aktualna!

Zachęcam wszystkie zainteresowane osoby do kontaktu Smile



RE: Mentorowanie, pomoc, promocja - usługi Czaq'a! - fadek27 - 12-02-2020 21:02

Polecam mentoring Czaq w temacie zarabiania byłem zielony. Dzięki jego poradnikom i pomocy zarobiłem swoje pierwsze pieniądze a to dopiero początek. Zawsze odpowie na wszystkie pytania i doradzi co i jak zrobić. Jeśli chcesz zarabiać to tylko z nim polecam!


RE: Mentorowanie, pomoc, promocja - usługi Czaq'a! - Czaq - 27-11-2020 16:45

Wszystkich użytkowników z okazji zbliżającego się Black Friday i Cyber Monday - chciałbym zaprosić do zweryfikowania najnowszej kampanii Promolovers,
która wraz ze swoją premierą doczekała się również poradnika dostępnego dla wszystkich grup użytkowników na mentoring.net.pl!

[Obrazek: image.png]

Najbliższy czas to zdecydowanie świetna okazja by spróbować swoich sił marketingowych w afiliacji konkursów, ankiet czy kodów rabatowych. Do pełnej dyspozycji wydawcy pozostaje wciąż oferta Loterii i konkursów do których serdecznie zapraszam.



Zachęcam również do odsłuchania mojego najnowszego podcastu dla Mylead. Premiera odbyła się wczoraj więc użytkownicy, którzy nie mieli jeszcze przyjemności mnie posłuchać zapraszam:
Odwiedź temat podcastu.

[Obrazek: spotify.png]

[Obrazek: itunes.png]


Osoby zainteresowane współpracą oraz dołączeniem do grupy mentoringu, polecam kontakt w pierwszym poście tego tematu.



RE: Mentoring afiliacji - skuteczne metody reklamy w oparciu o wiedzę z mentoring.net.pl - lokikolis2 - 23-03-2021 10:38

Jak dla mnie Pan szef Czaq jest godny polecenia. Jako mentor, pełna profeska. Po dłuższej przerwie w zarabianiu skontaktowaliśmy się. Czaq podrzucił fajny pomysł zarobku z użyciem płatnego ruchu. Odrobinę pracy i czasu w stworzenie lp i rezultat można zauważyć na zdjęciu poniżej.
Otrzymałem wiele cennych informacji, wskazówek i ewentualnych sugestii jak poprawić jeszcze CR. Z dnia na dzień moje wyniki są coraz lepsze, a z czaqiem obmyślamy kolejne sposoby aby zmaksymakizowac zysk.
Moim zdaniem, najlepszy mentor z którym miałem okazję pracować. A zdjęcie efektow poniżej :) i lecimy po więcej!
[Obrazek: Screenshot-20210323-094122.jpg]


RE: Mentoring afiliacji - skuteczne metody reklamy w oparciu o wiedzę z mentoring.net.pl - michal_olga - 25-01-2023 19:19

Cześć , nadal mentorujesz?


RE: Mentoring afiliacji - skuteczne metody reklamy w oparciu o wiedzę z mentoring.net.pl - Czaq - 26-01-2023 13:13

@[michal_olga] Cały czas prowadzę mentoring.
Co prawda tematu nie aktualizuje tak często jak kiedyś ale za to prężnie działamy w kontekście współpracy z Mylead :wink:
Zapraszam do kontaktu Ciebie jak i wszystkie inne zainteresowane osoby.


RE: Praktyczny mentoring afiliacyjny! Zarabiaj wyłącznie z najlepszymi - Dołącz do nas! - Czaq - 27-02-2024 16:59

Kilka nowości!

Do oferty mentoringu dołączyły premierowo wideo poradniki!
Oznacza to dedykowane 20-30 minutowe wideo praktycznej wiedzy pojawiającej się regularnie w odstępach czasowych na portalu mentoringu.


Przedstawiamy w nich kwestie zarabiania na takich kategoriach jak:

-Content locking,
-Portale randkowe,
-VOD,
i wiele innych!
Osoby z dostępem premium już otrzymały premierowo dostęp. Nowe osoby zachęcam do współpracy i zweryfikowania oferty przedstawionej na zaktualizowanej pierwszej stronie tematu ?



RE: Praktyczny mentoring afiliacyjny! Zarabiaj wyłącznie z najlepszymi - Dołącz do nas! - Czaq - 09-04-2024 08:54

Odświeżam i przypominam o aktualności oferty usługi mentoringu. Zachęcam osoby do kontaktu Cool