Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Praktyczny mentoring afiliacyjny! Zarabiaj wyłącznie z najlepszymi - Dołącz do nas! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Wykonam (/Forum-Wykonam-330)
+---- Wątek: Praktyczny mentoring afiliacyjny! Zarabiaj wyłącznie z najlepszymi - Dołącz do nas! (/Temat-Praktyczny-mentoring-afiliacyjny-Zarabiaj-wylacznie-z-najlepszymi-Dolacz-do-nas-149411)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16


RE: Mentorowanie, pomoc, promocja - usługi Czaq'a! - mklop111 - 18-02-2019 12:58

Poradniki mądre, treściwe, dla początkujących jak najbardziej odpowiednie, można zacząć od razu działać Wink
Czaq zna się na rzeczy i zawsze można liczyć na jego pomoc czy to na gg czy nawet pod telefonem.


RE: Mentorowanie, pomoc, promocja - usługi Czaq'a! - unreality1402 - 18-02-2019 21:23

Z czystym sumieniem mogę polecić Czaqa jako bardzo dobrego mentora. Mimo mojej często słabej cierpliwości, zawsze dostaję odpowiedź i jest git. Oto mój pierwszy miesiąc pod okiem Czaqa, szału nie ma ale na ilość czasu jaki mogłem poświęcić na promocję to i tak nie najgorzej Smile
[Obrazek: Clipboard01.jpg]


RE: Mentorowanie, pomoc, promocja - usługi Czaq'a! - kozik - 22-02-2019 08:53

Także polecam mentoring Czaq. Stały kontakt na gg. Zawsze odpowie jak najlepiej umie. Sprawdzi, podpowie co poprawić. Nie ma z tym żadnego problemu. Idę powoli do przodu. Powoli, bo mam ograniczony czas na działanie. Polecam "prezesa" Wink)


RE: Mentorowanie, pomoc, promocja - usługi Czaq'a! - Czaq - 24-02-2019 09:52

Serdecznie dziękuje za opinie oraz zdjęcia zarobków Smile Robicie świetną "robotę" i za to niedługo wszyscy, jako moi podopieczni otrzymacie wiele nowości oraz innowacji w mentoringu! Wyczekujcie niedługo nowych informacji Cool


RE: Mentorowanie, pomoc, promocja - usługi Czaq'a! - osir99 - 04-03-2019 16:41

Polecam jak najbardziej mentoring Czaq! Pomógł na samym początku, co prawda zarobki jeszcze nie są satysfakcjonujące ale cały czas się rozwijam pod czujnym okiem mentora Wink Dużo przekazanej wiedzy, na pewno będzie się to przekładało na wyniki!


RE: Mentorowanie, pomoc, promocja - usługi Czaq'a! - Czaq - 11-03-2019 19:08

Serdecznie dziękuje wszystkim za opinie i pozytywne słowa w temacie.Idea hej

Chcąc cały czas sprostać waszym oczekiwaniom oraz zmianom na rynku aktualnie wprowadziłem aktualizację większości poradników które stanowiły podstawę wiedzy dla osób początkujących i średnio zaawansowanych.

Dodatkowo pojawiła się nowa aktualizacja nisz na miesiąc marzec, w której zawarłem wartościowe miejsca promocji, programy oraz spostrzeżenia.
[Obrazek: Mwnk3Nj.png]

Zaktualizowana została również pierwsza strona tematu aby była nieco bardziej aktualna.
Gorąco zapraszam nowych użytkowników jak i tych doświadczonych do kontaktu w celu rozpoczęcia współpracy i mentoringu.


RE: Mentorowanie, pomoc, promocja - usługi Czaq'a! - Vikto - 17-03-2019 19:15

Polecam serdecznie mentoring tego Pana - sympatyczny i pomocny. Kontakt była trudny, ale jest to zrozumiałe - nikt nie jest dostępny cały czas, ale jak już jest, podpowie i pomoże najlepiej jak umie. Powoli do przodu, polecam każdemu! Cool


RE: Mentorowanie, pomoc, promocja - usługi Czaq'a! - Makabrycy - 21-03-2019 19:16

@Czaq proszę o kontakt w kwestii Mentorigu Smile próbowałem odezwać się przez discorda ale wyskakuje mi nieprawidłowe zaproszenie. Pozdrawiam Smile


RE: Mentorowanie, pomoc, promocja - usługi Czaq'a! - Damkofr - 26-03-2019 21:53

Witam od jakiegoś czasu współpracuję z Czaqiem i jak najbardziej polecam. Na start otrzymałem poradniki dzięki którym odrazu nasuwają się pomysły do działania. Jeśli chodzi o kontakt to najlepiej pozostawić wiadomość z pytaniami a Czaqu jak będzie dostępny to na wszystkie odpowie. Po dużej przerwie z zarabianiem w sieci dobrze mieć kogoś doświadczonego kto pomoże Ci w wielu aspektach.

Podsumowując cieszę się że współpracuje z tym użytkownikiem. Mam narazie mało czasu na rozwijanie projektów ale powoli do przodu. Tak więc powtórzę jeszcze raz, POLECAM.


RE: Mentorowanie, pomoc, promocja - usługi Czaq'a! - Czaq - 02-04-2019 17:01

Z dniem 02.04.2019 zapraszam podopiecznych do zgłaszania się po odbiór zaktualizowanych nisz oraz poradnika związanego z erotyką!
Kwiecień przynosi ze sobą wiele popularnych produkcji jak i nowości które możemy wykorzystać podczas promocji/zarobku. To oznacza też, że zostało wdrożonych wiele innowacji aby zwiększyć wasze zarobki jeszcze bardziej.

Dodatkowo chciałbym pogratulować podopiecznym wyników które osiągnęliście w marcu - są naprawdę konkretne Cool
Zapraszam do kontaktu! Szczegóły na pierwszej stronie tematu!