Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Praktyczny mentoring afiliacyjny! Zarabiaj wyłącznie z najlepszymi - Dołącz do nas! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Wykonam (/Forum-Wykonam-330)
+---- Wątek: Praktyczny mentoring afiliacyjny! Zarabiaj wyłącznie z najlepszymi - Dołącz do nas! (/Temat-Praktyczny-mentoring-afiliacyjny-Zarabiaj-wylacznie-z-najlepszymi-Dolacz-do-nas-149411)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16


RE: Mentorowanie, pomoc, promocja - usługi Czaq'a! - patttson - 15-01-2019 17:37

Szkoda tylko, że można Cię złapać przy dobrym szczęściu raz dziennie, tak to ciągle zostaw wiadomość. Gdy już jesteś online, to po napisaniu wiadomości cisza przez 20 minut, a potem offline xD

/Czaq po tym poście skontaktował się ze mną i dogadaliśmy się. Rozumiem też, że ma swoje sprawy na głowie, więc po prostu zostawiam odpowiedź, a rano najczęściej odpowiada od razu Tongue Koniec końców mogę polecić Wink


RE: Mentorowanie, pomoc, promocja - usługi Czaq'a! - mpn - 17-01-2019 18:47

Polecam użytkownika!
Czaq jest mega w porządku gościem z którym bez problemu idzie się dogadać w różnych kwestiach.
Pomoc jest solidna ale dużo zależy od nas samych zresztą o to chodzi w mentoringu Smile
Nie zgadzam się do końca z moim poprzednikiem co do złapania czaqa, trochę wyrozumiałości nie możemy oczekiwać że będzie on siedział 24h na dobe.
Wystarczy napisać wiadomość a nie zostaniem bez odpowiedzi.
Pomoc zdecydowanie na plus, poznałem kilka nowych metod promocji teraz nic tylko działać


RE: Mentorowanie, pomoc, promocja - usługi Czaq'a! - Guxinimod - 21-01-2019 13:37

Polecam czaq! Pomaga zacząć od zera, odpowiednio ukierunkowuje i przyspiesza nasze działania, jeśli chodzi o rozwój w tej branży. Ja nie miałem pojęcia o afiliacji, teraz zaczynają wpadać pierwsze złocisze i współpracujemy dalej.
WARTO!


RE: Mentorowanie, pomoc, promocja - usługi Czaq'a! - lolek95 - 25-01-2019 09:20

Polecanko mocno Czaqa.

Odszedłem od zarabiania w PL z końcem LeadMore, przy powrocie do rodzimego rynku pomógł mi właśnie on! Było ciężko ale się udało.

Prawdopodobnie sam bym olał sprawę po którymś z rzędu nie udanym comebacku, ale na szczęście @[Czaq] zawsze był i to właśnie on dawał 'lepa na odmułe' .

Patrząc po innych opiniach i własnym doświadczeniu, to bez dwóch zdań jedyny mentor który poświęci Ci swój prywatny czas, abyś to głównie TY zarobił - a nie on.

Ode mnie słowa uznania i oby tak dalej Smile


[Obrazek: you-did-good-job-meme.jpg]


RE: Mentorowanie, pomoc, promocja - usługi Czaq'a! - transformice100 - 28-01-2019 16:38

Czas i dorzucić kilka słów ode mnie Smile

Korzystam z usług tego Pana wraz z rozpoczęciem nowego roku. Nowy rok nowy ja Jerk2

Nigdy nie zdarzyła się sytuacja, że pozostawił mnie bez odpowiedzi na jakieś pytanie. Zawsze chętnie służy pomocą/trafną radą w różnych kwestiach. Dotychczas udało mi się zarobić całkiem fajną sumkę pieniędzy, przez co koszta związane z zakupem mentoringu zwróciły się po kilku dniach. Oczywiście jeśli liczysz, że Czaq będzie robił wszystko za Ciebie i od razu dojdziesz do sum osiągających 6 zer na Twoim koncie to się grubo mylisz.

Poradniki jakie dostajemy przedstawiają różne metody zarobku, poczynając od erotyki a kończąc na SEO. Wszystko ładnie opisane poparte na przykładach, a jeśli wciąż pozostają jakieś wątpliwości to wystarczy dopytać i wszystko jasne Huh
Wyżej pojawiła się opinia o rzadkim odpisywaniu. Również i to przydałoby się naprostować.
Wiadomo, nikt nie będzie siedział 24/7 na GG i odpisywał nam. Po zostawieniu wiadomości odpowiedź dostajemy po jakimś czasie. Nie spotkałem się, że było to więcej niż kilka godzin.

Słowami podsumowania:
Jeżeli szukasz bardzo sympatycznego mentora to dobrze trafiłeś.
Możesz liczyć na treściwe poradniki i dobre rady od Czarka.
Oprócz tego liczy się również i Twoja kreatywność, więc też masz pole do popisu.
Koszt?beka Warto 2

Serdecznie polecam Smile


RE: Mentorowanie, pomoc, promocja - usługi Czaq'a! - Pauli_94 - 30-01-2019 13:34

Czaq po rozpoczęciu współpracy od razu podesłał wiele rozbudowanych poradników i zaoferował pomoc. Bardzo konkretnie, jeśli ktoś nie ma pojęcia o zarabianiu to na pewno sporo się dowie. Smile


RE: Mentorowanie, pomoc, promocja - usługi Czaq'a! - MyppU - 03-02-2019 13:55

Chciałbym gorąco polecić mentoring Czaq'a. Współprace z nim zacząłem na początku swojej drogi z zarabianiem i uważam to za jedną z najlepszych decyzji jaką podjąłem. Już kilka godzin po kupnie wleciał pierwszy lead Lol a to był dopiero początek. Obecnie współpracujemy już od około ~2 tygodni i z każdym dniem zarabiam coraz więcej Smile Pomógł mi począwszy od stworzenia LP aż do pokazania różnych metod promocji. A oto moje zarobki Smile

[Obrazek: gtaaa.png]


RE: Mentorowanie, pomoc, promocja - usługi Czaq'a! - EfectiveWork - 03-02-2019 14:05

Gratulacje ! Smile

Będę podkreślał to, że Czaq to odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu ! Smile


RE: Mentorowanie, pomoc, promocja - usługi Czaq'a! - grunwaldzka - 04-02-2019 19:50

Zaraz PW leci , mam nadzieję że będzie jakiś grosik z Twoją pomocą :_)


RE: Mentorowanie, pomoc, promocja - usługi Czaq'a! - transformice100 - 06-02-2019 20:25

Pierwsza wypłata zrobiona!
Oraz przykładowy screen z dnióweczki razem z Czaq Smile

[Obrazek: Screenshot-2019-02-06-16-41-42.png]

[Obrazek: leady.png]