Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Praktyczny mentoring afiliacyjny! Zarabiaj wyłącznie z najlepszymi - Dołącz do nas! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Wykonam (/Forum-Wykonam-330)
+---- Wątek: Praktyczny mentoring afiliacyjny! Zarabiaj wyłącznie z najlepszymi - Dołącz do nas! (/Temat-Praktyczny-mentoring-afiliacyjny-Zarabiaj-wylacznie-z-najlepszymi-Dolacz-do-nas-149411)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16


RE: Mentorowanie, pomoc, promocja - usługi Czaq'a! - Admek69 - 08-12-2018 16:53

Powróciłem do mylead, po dość długiej przerwie i od razu napisałem do Czaqa, co tam teraz w "modzie". Po kilku dniach rozmów i porad zaczął się zarobek Smile
To dowód na to, że da się zarabiać praktycznie bez większego wysiłku.

[Obrazek: mylead2.jpg]

7 dniówek, każda ponad 100 zł Smile Pozdrawiam i polecam Pana Czaqa.


RE: Mentorowanie, pomoc, promocja - usługi Czaq'a! - tsubasa12 - 19-12-2018 13:58

polecam, duza cierpliwosc i stara sie czegos nauczyc Wink duzym plusem nisze kazdego miesiaca


RE: Mentorowanie, pomoc, promocja - usługi Czaq'a! - EfectiveWork - 19-12-2018 19:31

Pamiętaj nie licz zawsze na niszę - te niszę mają pobudzić Twoją kreatywność i wyobraźnie i zobrazować drogę, którą warto podążać Smile Czaq to konkretny gość !


RE: Mentorowanie, pomoc, promocja - usługi Czaq'a! - malpa2 - 19-12-2018 21:01

Jakoś na gg sie nie możemy złapać, ale może się uda Big Grin


RE: Mentorowanie, pomoc, promocja - usługi Czaq'a! - Czaq - 22-12-2018 14:06

Od dnia dzisiejszego zapraszam moich podopiecznych po odbiór materiałów na grudzień i styczeń 2019 Cool
Tym samym chciałbym poinformować o możliwości skorzystania z oferty profesjonalnego mentoringu! hej
Szczegóły na początku tematu.
[Obrazek: logoproj2.png]

Już niedługo wiele nowości!
Pozdrawiam, Czaq.


RE: Mentorowanie, pomoc, promocja - usługi Czaq'a! - Patek - 22-12-2018 14:17

gorąco polecam Smile


RE: Mentorowanie, pomoc, promocja - usługi Czaq'a! - EfectiveWork - 22-12-2018 15:03

Należy oddać szacunek za kawał roboty, który wykonałeś w 2018 roku Smile Oby następny był jeszcze bardziej obfity !


RE: Mentorowanie, pomoc, promocja - usługi Czaq'a! - radmatuszewski - 27-12-2018 16:53

To ja też polecę Czaqa. Szybkie efekty, które potwierdzi kilka moich ostatnich dni na mylead. Idealnie by było gdyby miał ciut więcej czasu, ale nie ma tragedii idzie się dogadać. Jeśli oczekujecie gotowych odpowiedzi, nisz, miejsc promocji to ogólniki owszem dostaniecie, kilka nisz na początek, sposób na zarobek i inne wskazówki. Jednak musicie się przyłożyć ponieważ nikt za was pracować nie będzie. Ja od siebie Czaqa mogę polecić. Łapcie kilka ostatnich dniówek: [Obrazek: Zrzut-ekranu-2018-12-27-o-16-49-43.png]


RE: Mentorowanie, pomoc, promocja - usługi Czaq'a! - Demizit - 28-12-2018 10:02

Już raz to robiłem przy okazji wklejania mojej dniówki do galerii. Była ona ponad dwa razy mniejsza. Polecam ponownie CzaQa. Idzie się dogadać Smile Nie zacząłem zarabiać dopóki się do niego nie zgłosiłem Big Grin
Poniżej poświąteczna, wczorajsza dniówka:


[Obrazek: czaq.png]


RE: Mentorowanie, pomoc, promocja - usługi Czaq'a! - Czaq - 07-01-2019 15:03

Jestem pod ogromnym wrażeniem zaangażowania wszystkich wydawców a zarazem w dużej części użytkowników Zarabiam.com
W dniu dzisiejszym skontaktowało się ze mną ponad 60 osób! Huh

Już na samym GG z rana powitał mnie taki piękny widok Heart
[Obrazek: Bez-tytu-u.png]

Nie wspominając o mailach i PW Cool

Przy okazji, chciałbym poinformować, że w dniu jutrzejszym 08.01.2018 będę offline całkowicie ze względu na sprawy zdrowotne.