Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Praktyczny mentoring afiliacyjny! Zarabiaj wyłącznie z najlepszymi - Dołącz do nas! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Wykonam (/Forum-Wykonam-330)
+---- Wątek: Praktyczny mentoring afiliacyjny! Zarabiaj wyłącznie z najlepszymi - Dołącz do nas! (/Temat-Praktyczny-mentoring-afiliacyjny-Zarabiaj-wylacznie-z-najlepszymi-Dolacz-do-nas-149411)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16


RE: Mentorowanie, pomoc, promocja - usługi Czaq'a! - Czaq - 20-08-2018 17:13

@[pasiak11]
Serdecznie dziękuje za opinie i gratuluje zarobków Cool !

Dodatkowo mam dla was kolejną nowość!
Poradnik odnośnie promocji ofert +18!
Metoda polega na promocji programów +18 wraz z najnowszymi narzędziami, informacjami i miejscami promocji!

Oferty +18 cieszą się dużą popularnością wśród osób zarabiających w sieci ze względu na model rozliczania. Do wyboru mamy CPL(email submit, pin confirm SMS, IVR, SMS chat) oraz CPS!

Poradnik składa się z części teoretycznej oraz praktycznej wraz z wytłumaczeniem najtrudniejszych zagadnień.(Składa się z ponad 5stron A4 tekstu! Wink )

Osoby które są moimi podopiecznymi mogą śmiało zgłaszać się po poradnik zupełnie za darmo a nowe osoby zachęcam do skorzystania z moich usług gdyż cena mentoringu jest wciąż taka sama!
Polecam serdecznie! A oto mój test jednodniowy metody:

[Obrazek: 390078197515a2d562a0ca99ab869429.png]
EPC to ponad 20 groszy! Wink
Zapraszam do kontaktu poprzez PW lub GG:20226720!

Kontakt telefoniczny bądź prywatny na discordzie po uprzedniej rozmowie.


RE: Mentorowanie, pomoc, promocja - usługi Czaq'a! - daredevil - 27-08-2018 12:09

Z użytkownikiem Czaq współpracuję od około 2 miesięcy. Miałem trochę doświadczenia sprzed 5 lat (krótki epizod w zarabianiu) jednak po takim czasie wiele się zmieniło i można powiedzieć że zaczynałem prawie od zera. Czaq jest bardzo pomocnym człowiekiem, mimo że ma dużo pracy i mentoring nie jest jego jedynym źródłem dochodu, zawsze stara się pomóc i zaspokoić wymagania "klienta". Jego wiedza jest bardzo szeroka, pomagał mi na każdym etapie prac, od założenia strony, po metody promocji oraz kontakt z serwisem. Z mojej strony polecam i liczę na dalszą owocną współpracę. Podaję przykładowe zarobki z jednej niszy Smile
[Obrazek: zarobki.jpg]


RE: Mentorowanie, pomoc, promocja - usługi Czaq'a! - Czaq - 28-08-2018 13:57

Oferta wciąż aktualna! Zapraszam chętne osoby do mentoringu i kontaktu na PW/GG/mailu Smile


RE: Mentorowanie, pomoc, promocja - usługi Czaq'a! - fifmen - 17-09-2018 10:00

Czaq mentoruje mnie już około miesiąc dzięki jego pomocy moje wyniki naprawdę się poprawiły. Dostajemy konkretne poradniki, które moim zdaniem są znacznie dużo więcej warte niż wycenia to sam mentor. Kontakt jest naprawdę dobry , pomoże w każdej sytuacji. Zawsze podpowiada,który program wybrać , jak promować. Moim zdaniem warto zaopatrzyć się w poradnik, jak i fachową wiedzę,doświadczenie tego Pana. Moje statystyki z dwóch portalów pokazują się póki co tak , a tendencja jest cały czas wzrostowa:
[Obrazek: 5.png]
[Obrazek: 1.png]


RE: Mentorowanie, pomoc, promocja - usługi Czaq'a! - Czaq - 02-10-2018 14:57

Nie zwalniając tempa mam dla moich podopiecznych kolejną nowość!
Od dzisiaj dostępna dla użytkowników korzystających z mentoringu będzie nowa metoda zarobku. Zdradzając "rąbek" tajemnicy dla osób które jeszcze nie podjęły współpracy ze mną, najnowsza metoda wykorzystuje rozwiązanie które jest wciąż bardzo słabo promowane wśród osób zarabiających w internecie.
Opisuje w niej istotę działania, miejsca promocji oraz możliwe wykorzystanie własnej strony www w celu zwiększenia efektywności(posiadanie jej nie jest warunkiem koniecznym).

Wykupując moją usługę - mentoring otrzymujesz aktualnie:
-Pełne doradztwo na wybranym kanale kontaktu(Mail, GG, PW, Discord bądź w indywidualnych przypadkach kontakt telefoniczny/TS)
-Poradniki w których przedstawiam aktualnie sprawdzające się metody oraz narzędzia niezbędne do pracy w sieci.
-Dostęp do aktualizacji.
-Indywidualne podejście wraz najlepszymi rozwiązaniami dla twoich dotychczasowych zarobków.
-Pełną pomoc nawet dla najbardziej początkujących.
-Brak ograniczeń czasowych mentoringu!

Zapraszam nowe osoby do kontaktu poprzez Prywatną wiadomość bądź GG:20226720!
Natomiast użytkownicy którzy wykupili mój mentoring od teraz mogą się zgłaszać po odbiór ww. metody Cool


RE: Mentorowanie, pomoc, promocja - usługi Czaq'a! - Czaq - 20-10-2018 10:00

Oferta mentoringu cały czas aktualna! Niedługo wiele nowości oraz jeszcze więcej metod i poradników z profesjonalnym podejściem do zarobku Cool Smile


RE: Mentorowanie, pomoc, promocja - usługi Czaq'a! - Czaq - 31-10-2018 11:14

Od dziś można zgłaszać się po nowe niszowe produkty oraz miejsca promocji z których aktualnie osobiście korzystam.
Od godziny 20:00 31.10.2018 do piątku 8:00 jestem niedostępny. Więc zalecam się pośpieszyć Idea
[Obrazek: mentor.png]
Nowe chętne osoby zapraszam do kontaktu i ustalenia początku współpracy Cool Wink


RE: Mentorowanie, pomoc, promocja - usługi Czaq'a! - Pemo97 - 02-11-2018 14:48

Polecam!
Lecimy dalej! A wszystko dzieki Czaq'owi Big Grin

[Obrazek: rekordizk.png]


RE: Mentorowanie, pomoc, promocja - usługi Czaq'a! - komiks - 22-11-2018 12:24

Ostatnie 7 dni na automacie Wink
[Obrazek: AaHJpS0.png]


RE: Mentorowanie, pomoc, promocja - usługi Czaq'a! - Czaq - 23-11-2018 10:13

(22-11-2018 12:24)komiks napisał(a):  Ostatnie 7 dni na automacie Wink
[Obrazek: AaHJpS0.png]

Gratki komiks Idea
Już po woli wychodzi dniówka satysfakcjonująca Wink

Oferta mentoringu wciąż aktualna Cool Zapraszam do kontaktu!