Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Praktyczny mentoring afiliacyjny! Zarabiaj wyłącznie z najlepszymi - Dołącz do nas! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Wykonam (/Forum-Wykonam-330)
+---- Wątek: Praktyczny mentoring afiliacyjny! Zarabiaj wyłącznie z najlepszymi - Dołącz do nas! (/Temat-Praktyczny-mentoring-afiliacyjny-Zarabiaj-wylacznie-z-najlepszymi-Dolacz-do-nas-149411)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16


Praktyczny mentoring afiliacyjny! Zarabiaj wyłącznie z najlepszymi - Dołącz do nas! - Czaq - 24-07-2017 19:51

Cześć wszystkim użytkownikom zarabiam.com!

[Obrazek: 1-6.png]
Otrzymuje od użytkowników dużą ilość zapytań czy pomogę przy znalezieniu niszu, pomocy w pozycjonowaniu witryn oraz w poprawieniu konwersji na programach partnerskich.
Czas jest najcenniejszą rzeczą na świecie dlatego postanowiłem stworzyć ofertę dla użytkowników zarabiam.com którzy za określoną cenę otrzymają swoją pomoc.



Kim jest Autor Mentoringu?


Pierwsza styczność z zarobkiem internetowym pojawiła się u mnie w bardzo młodym wieku, gdzie ucząc się osiągałem wysokie wyniki na PPA. Kieszonkowe przekraczało moje najśmielsze oczekiwania i w 2012 r., nastąpił przełom. To wtedy padł mój pierwszy rekord, gdzie na content lockingu, w "pamiętnym" grudniu zarobek utrzymał się na poziomie ponad 3500zł(ok. ~1500$). Kilka lat później, widząc potencjał jaki tkwi w marketingu, afiliacji i płatnościach online - tuż po ukończeniu szkoły, utworzyłem swoją prywatną działalność gospodarczą.

Dość stabilny pasywny dochód pozwolił mi na znaczne powiększenie wyników, rozpoczęcie mentoringu i współpracę zdalną z naprawdę zaangażowaną i ambitną ekipą @MyLead.pl. W chwili obecnej, zajmuje się wyłącznie pracą w domu. Tobie również proponuje takie rozwiązanie! Wink

Z wielką dumą muszę przyznać, że w dalszym ciągu, często mimo upływu wielu lat, utrzymuje kontakt z użytkownikami zarabiającymi na różnych płaszczyznach zarobkowych. Jeśli chcesz do nas dołączyć, ten temat jest specjalnie dla ciebie!

[align=center]Osobom wątpiącym w moją skuteczność odsyłam do tematu mentorowania w LeadMore oraz Treepay, zgadzam się - było to spory czas temu lecz wciąż, aż do dziś mentoruje prywatnie i nie ma niezadowolonych użytkowników Wink Link 1 Link 2 Dodatkowo mogę z dumą powiedzieć, że utrzymuje do tej pory kontakt z niektórymi użytkownikami a na dodatek zarabiają oni duże sumy mimo ogromnych zmian w świecie pracy internetowej Wink


Mój ogólny zarobek internetowy mieści się w granicach 600.000 - 700.000zł! (Tylko w samym MyLead mam zarobione ponad 500.000 zł!)

[Obrazek: 27.png]


Czego oczekuje od użytkowników?

➤ Aktywności, wzajemnego szacunku oraz aktywnego uczestnictwa w postaci refflinku z siecią, którą współpracuje.
➤ Cierpliwości i czytania ze zrozumieniem.
➤ Odrobiny kreatywności.
➤ Podstawowych umiejętności związanych z wykonywaniem czynności na komputerze.


[Obrazek: RZaIUFq.png]
[Obrazek: V07iD1H.png]


Dodatkowo oferuje pomoc przy zagranicznych grupach odbiorców i promocji niestandardowych programów partnerskich, zapewniając:


➤ Doradztwo przy pozycjonowaniu witryny i obranie odpowiednich kroków,
➤ Pomoc przy instalacji oraz stworzeniu strony WWW,
➤ Pomoc w nakierunkowaniu na odpowiedni obszar GEO reklamy oraz dobranie najbardziej korzystnych ofert,
➤ Pomoc w znalezieniu odpowiedniej drogi do zmonetyzowania strony internetowej.

Pamiętaj: Wszystkie działania musisz wykonać sam! Ułożenie planu działania oraz konsekwentne wykonywanie zaleceń mentora to najprostsza droga do osiągnięcia wysokich wyników.



Cena mentoringu:


[Obrazek: C5gvv21.png]

W cenę wchodzi praktyczny mentoring, w tym:

░▒▓█► Poradniki PREMIUM!
░▒▓█► Materiały Szkoleniowe!
░▒▓█► Dożywotnie aktualizacje!
░▒▓█► Stałe wsparcie mentora na komunikatorach i dostęp do serwera Discord społeczności

[Obrazek: banner-kopia.png]


[Obrazek: PqnslMZ.png]


Dodatkowo wiele osób pracujących ze mną opisuje swoje zarobki i działania w swoich dziennikach. Oto przykłady: To tylko kilka osób które były chętne pokazać screen zarobków w temacie.
Wszystkie powyżej wymienione osoby realnie wypłaciły pieniądze i większość z nich zarabia do teraz. Dla wiarygodności podałem odnośniki do każdego użytkownika.
Dołącz do grona moich podopiecznych i zacznij porządnie zarabiać.

Odwiedź nasze Social Media.
Bądź na bieżąco ze wszystkimi informacjami! Afiliacja, mentoring oraz najkorzystniejsze oferty w pigułce!

[Obrazek: sBFJrCn.png] / [Obrazek: qQCp6aW.png]



RE: Mentorowanie, pomoc, promocja - usługi Czaq'a! - bananmma - 25-07-2017 05:29

Polecam mentora, pomoc zawsze konkretna i dokładna a nie na odwal się ;-) Współpracowałem za czasów leadmore i treepay.


RE: Mentorowanie, pomoc, promocja - usługi Czaq'a! - zuk173 - 25-07-2017 13:49

Pracuje z Czaqiem od roku i nigdy nie było problemów. Mam sporo swoich pomysłów ale Czaq w świecie zarobku wprowadził mnie jako pierwszy. Polecam!


RE: Mentorowanie, pomoc, promocja - usługi Czaq'a! - tyson999 - 26-07-2017 10:47

Polecam. Bardzo dobry kontakt. Szybkie rozwiązywanie problemów. Big Grin


RE: Mentorowanie, pomoc, promocja - usługi Czaq'a! - wydra87 - 28-07-2017 16:47

Skorzystałem z usług Czaq szukając czegoś innego niż tylko spam na facebooku i nie zawiodłem się. Już w pierwszych godzinach (szybkiego) kontaktu udzielił mi cennych porad i ogarnął ze śmieci moją stronę internetową. Kokosów od razu to nie przyniosło, ale fakt, że jego rady przyniosły już na drugi dzień leady napawa optymizmem na przyszłość.


RE: Mentorowanie, pomoc, promocja - usługi Czaq'a! - Czaq - 31-07-2017 15:51

Dziękuje za pozytywne opinie. Zachęcam kolejne osoby, szukające pomocy oraz nisz i ich pozyskiwania!


RE: Mentorowanie, pomoc, promocja - usługi Czaq'a! - patrolpxd - 02-08-2017 11:58

Osoba bardzo komunikatywna i cierpliwa! Posiada ogromną wiedzę, która chętnie się dzieli. Tresciwe rady, poradniki oraz nisze. Współpraca jak najbardziej na +

Polecam! Smile

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka


RE: Mentorowanie, pomoc, promocja - usługi Czaq'a! - kniew - 03-08-2017 12:05

Jak najbardziej polecam! Efekty współpracy można zobaczyć w moim dzienniku:
http://zarabiam.com/Temat-PASYWNE-zarabianie-na-wlasnych-stronach-od-0-do-5000zl-mc-w-pol-roku-142365?page=9


RE: Mentorowanie, pomoc, promocja - usługi Czaq'a! - Czaq - 09-08-2017 10:01

Z usług zadowoleni są nawet osoby znające sie na sub sms!

Zachęcam kolejne osoby Cool


RE: Mentorowanie, pomoc, promocja - usługi Czaq'a! - Dodopl - 16-08-2017 09:07

Też polecam współprace , właśnie zaczynamy wdrażać wszystkie porady które zapodał Czaq , jestem pełen optymizmu bo dostałem nowe narzędzie do pracy i kilka miesięcy wiedzy + doświadczenia = POLECAM