Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Ponad 2500 PLN w 5 godzin - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Ponad 2500 PLN w 5 godzin (/Temat-Ponad-2500-PLN-w-5-godzin-149400)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22


RE: Ponad 2500 PLN w 5 godzin - Gogli - 14-12-2017 20:16

Orientuje się ktoś kiedy z chwilówkomatu wskakuje wniosek? Jedną pożyczkę już dostałem bez problemów, nie mam jej jeszcze na koncie ale juz email i sms był ze pozyczka przyznana a wniosku zaliczonego nie mam.


RE: Ponad 2500 PLN w 5 godzin - wrzochal11 - 14-12-2017 22:01

@up
Jeśli chodzi o M2M, to raportowanie tej kampanii jest "automatyczne". Czasami może to się trochę opóźnić, nawet do kilku dni. Czasami może się zdarzyć, że faktycznie czegoś nie naliczy tak jak powinno. W afiliacji niestety takie rzeczy też się zdarzają. Zawsze jest możliwość reklamacji. Chociaż w M2M, jeśli status wniosku nie zmienił się na "Wysłany", to też różnie z tym bywa. Kliknięcie w link, masz chociaż w systemie zaraportowane?


RE: Ponad 2500 PLN w 5 godzin - Gogli - 14-12-2017 22:17

Miałem 14 wniosków już od 4 dni bo nic nie robiłem od poniedziałku, dziś wszedłem tak jak zawsze w narzędzia, linki itp pożyczkę dostałem bez żadnych problemów email, sms że dostałem, pieniedzy jeszcze nie mam na koncie a liczba wniosków dalej stoi na 14.. Wejścia w link mam normalnie SUMA OTWARTYCH się zgadza, a SUMA WYSŁANYCH 0.


RE: Ponad 2500 PLN w 5 godzin - sebens - 15-12-2017 14:16

Ja mam jeszcze takie pytanko co do wypłaty. Żeby zlecić wypłatę wystarczy wygenerować rachunek? W poniedziałek tak zrobiłem i jeszcze nic do mnie nie doszło


RE: Ponad 2500 PLN w 5 godzin - Gogli - 16-12-2017 13:00

Jakoś coś nie zlicza tych pożyczek, dziś znowu dostałem a wnioski stojąSmile


RE: Ponad 2500 PLN w 5 godzin - rekki - 11-01-2018 21:11

Co oznacza status "Zaraportowany" w jednym ze zgłoszeń dotyczących chwilówki? Wink


RE: Ponad 2500 PLN w 5 godzin - polskitrader - 18-01-2018 11:27

To, że złożyliście wnioski i otrzymaliście pożyczki, nie oznacza że program partnerski od razu zatwierdzi i będziecie mieć kasę na koncie, na to się czeka około 30 dni, a nawet więcej. Wszystko zależy od pożyczkodawcy, u mnie jeszcze wiszą wnioski z listopada, a że brali je ludzie odwiedzający moją stronę, to nie wiem jaki ich los jest dokładny Smile Ale dużo mam wniosków zatwierdzonych nawet po 35 dniach.

Słownik pojęć z systemu partnerskiego, dla tych co nie wiedzą co dokładnie oznacza dane wyrażenie.

Status wniosku to oznaczenie informujące, na jakim etapie znajduje się obsługa danego formularza.

Leady wygenerowane w Systemie Partnerskim mogą otrzymać jeden z następujących statusów:
- kliknięty - przyznawany wszystkim wnioskom utworzonym podczas wyświetlania stron internetowych dostawców z naszych kodów reklamowych. Każde kliknięcie otrzymuje wtedy również swój unikatowy, czternastocyfrowy numer ID;
- wysłany - nadawany formularzom, w przypadku których otrzymaliśmy potwierdzenie przesłania danych do reklamodawcy i oczekujemy jeszcze na informację o realizacji przez nie warunków obowiązujących w poszczególnych kampaniach;
- zaraportowany - przypisywany leadom, w przypadku których dostawcy potwierdzą spełnienie dodatkowego wymogu, np. rozpoczęcia uruchamiania klientowi produktu lub usługi. Status ten nie musi oznaczać naliczenia później przyznania późniejszej akceptacji podczas rozliczeń;
- zaakceptowany – otrzymywany przez wnioski, za które zostało naliczone wynagrodzenie w związku z tym, że dostaliśmy od reklamodawców potwierdzenie spełnienia wymogów koniecznych do przyznania akceptacji. Jest on nadawany raz w miesiącu podczas rozliczeń;
- przetwarzany - przyznawany formularzom, w przypadku których wydawca zgłosił chęć wypłaty wynagrodzenia poprzez wygenerowanie rachunku lub załącznika do faktury lub rachunku. Ten status ma charakter porządkowy i jest widoczny w statystykach udostępnianych przez API;
- rozliczony - nadawany leadom, odnośnie do których otrzymaliśmy potwierdzenie wypłacenia wynagrodzenia;
- odrzucony - przypisywany każdemu wnioskowi, który nie został zaakceptowany w przewidzianym w tym celu terminie i został ukryty w panelu wydawcy. Formularze te są archiwizowane i są przywracane do rozliczenia w przypadku potwierdzenia spełnienia warunków z danych programów w późniejszym okresie.


RE: Ponad 2500 PLN w 5 godzin - Szychax - 26-01-2018 14:07

Witam, posiada ktoś aktualny spis serwisów partnerskich w których najbardziej opłaca się brać pożyczkę co by zarobić jak najwięcej? Smile

I czy wam też tak zacina się m2m przy opisie programów? Często nie chce mi się załadować a po wybraniu szczegółów pożyczki wyskakuje mi:
"Ta strona nie działa
Serwer direct.money.pl nie może teraz obsłużyć tego żądania.
HTTP ERROR 500"


Lub po wybraniu linku do wnoisku: "Wyst±pi³ b³±d podczas przetwarzania formularza..."

Może polecacie jakieś inne programy partnerskie?


RE: Ponad 2500 PLN w 5 godzin - Szychax - 02-02-2018 23:49

Pytanko, jak rozliczają te pożyczki? W styczniu zrobiłem "na spróbowanie" 2 pożyczki i dziś mi podliczyli tylko 1, czekać na 2 rozliczenie czy wygenerować teraz rachunek?
Z tego co słyszałem to mają cały miesiąc na podliczenie więc pytam czy jeszcze mi to rozliczą Smile
I pytanko czy mi wypłacą jeszcze w tym miesiącu czy w następnym? Big Grin


RE: Ponad 2500 PLN w 5 godzin - wrzochal11 - 03-02-2018 12:08

To wszystko zależy od tego kiedy dany pożyczkodawca rozliczy się z daną siecią afiliacyjną.
W M2M, jak mnie pamięć nie myli, naliczenia pojawiają się chyba w każdy piątek.. ale w który pojawi się naliczenie za tą Twoją drugą pożyczkę to nie wiadomo, od czego to zależy napisałem na początku. Bardziej spodziewałbym się naliczenia w końcówce miesiąca, ewentualnie na początku miesiąca kolejnego.