Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Taka mała próba zarobku * G2A * - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Taka mała próba zarobku * G2A * (/Temat-Taka-mala-proba-zarobku-G2A-149393)

Strony: 1 2


Taka mała próba zarobku * G2A * - Giorgios - 24-07-2017 09:34

Witam Serdecznie,

Od pewnego już czasu zastanawiałem się nad zarabianiem z serwisem g2a.com lecz nie wiedziałem, jak to ugryźć.. przyszedł mi pewien pomysł do głowy i teraz staram się go realizować, a mianowicie chcę stworzyć pasywny zarobek metodami set&forget.

Oto moje statystyki za obecny miesiąc:

[Obrazek: ma_e_statystyki.jpg]



Cel do końca miesiąca 3 euro

Będę starał się dodawać co jakiś czas posty z moimi postępami zapraszam do czytania Smile


RE: Taka mała próba zarobku * G2A * - danielek654 - 24-07-2017 11:55

Powodzonka!
Jakim sposobem zbierasz ciasteczka? Jak chcesz mogę coś doradzić jeśli chodzi o g2a.


RE: Taka mała próba zarobku * G2A * - DGHubert - 24-07-2017 12:00

Życzę powodzenia Smile
Ułatwię Ci zarabianie w g2a, poczytaj mój poradnik (dostępny w strefie wtajemniczonych) lub w sygnaturce Lol
a jak coś będziesz potrzebował to pisz na pw


RE: Taka mała próba zarobku * G2A * - Mariuszeek - 24-07-2017 12:12

Powodzenia Smile


RE: Taka mała próba zarobku * G2A * - Miedziany - 24-07-2017 20:21

Powodzenia, może zrób sobię porównanie g2a vs kinguin? Może akurat na kinguinie lepszy hajsik wpadnie, a może tu i tu będzie wpadać Huh


RE: Taka mała próba zarobku * G2A * - Giorgios - 25-07-2017 11:26

@[Miedziany] dzięki za podrzucenie serwisu nigdy wcześniej o nim nie słyszałem może uda się coś i tam zarobić Smile

Jestem z tego co pamiętam podpięty pod @[pointsmaster] nie wiem czy w ogóle on jeszcze działa w tym temacie.

Kolejne centy wpadają powolutku może się uda dobić do 3 euro Smile


[Obrazek: statystyki1.jpg]


RE: Taka mała próba zarobku * G2A * - Miedziany - 25-07-2017 13:40

(25-07-2017 11:26)Giorgios napisał(a):  @[Miedziany] dzięki za podrzucenie serwisu nigdy wcześniej o nim nie słyszałem może uda się coś i tam zarobić Smile

Jestem z tego co pamiętam podpięty pod @[pointsmaster] nie wiem czy w ogóle on jeszcze działa w tym temacie.

Kolejne centy wpadają powolutku może się uda dobić do 3 euro Smile


[Obrazek: statystyki1.jpg]

Nie wiem czy czasem w strafie wtajemniczonych ktoś kiedyś nie pisał że na tym kinguinie lepiej wpada, tak mi się wydaję ale pewny nie jestem


RE: Taka mała próba zarobku * G2A * - Zawadson - 25-07-2017 14:28

(25-07-2017 11:26)Giorgios napisał(a):  @[Miedziany] dzięki za podrzucenie serwisu nigdy wcześniej o nim nie słyszałem może uda się coś i tam zarobić Smile

Jestem z tego co pamiętam podpięty pod @[pointsmaster] nie wiem czy w ogóle on jeszcze działa w tym temacie.

Kolejne centy wpadają powolutku może się uda dobić do 3 euro Smile


[Obrazek: statystyki1.jpg]

Też jestem poleconym Pointmastera. Mam go nawet w znajomych na Facebooku, ale nie zapytałem się jak mu idzie.Big Grin
Jego grupa od dawna nie jest aktualizowana.


RE: Taka mała próba zarobku * G2A * - Giorgios - 27-07-2017 08:33

[Obrazek: staty.jpg]


udało się zdobyć 3euro, cel na sierpień 8 euro Smile


RE: Taka mała próba zarobku * G2A * - fusek - 27-07-2017 09:00

(25-07-2017 13:40)Miedziany napisał(a):  
(25-07-2017 11:26)Giorgios napisał(a):  @[Miedziany] dzięki za podrzucenie serwisu nigdy wcześniej o nim nie słyszałem może uda się coś i tam zarobić Smile

Jestem z tego co pamiętam podpięty pod @[pointsmaster] nie wiem czy w ogóle on jeszcze działa w tym temacie.

Kolejne centy wpadają powolutku może się uda dobić do 3 euro Smile


[Obrazek: statystyki1.jpg]

Nie wiem czy czasem w strafie wtajemniczonych ktoś kiedyś nie pisał że na tym kinguinie lepiej wpada, tak mi się wydaję ale pewny nie jestem
Pewnie ja ;d

Nie lepiej. Bo sprzedaży ilościowo jest mniej. Ale jest stały procent 5℅ . Co u mnie przekłada się na dużo większe zarobki na kinguin ;d