Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wykorzystanie Android TV - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Wykorzystanie Android TV (/Temat-Wykorzystanie-Android-TV-149392)



Wykorzystanie Android TV - pajel9506 - 24-07-2017 09:26

Witam, wiele ma tym forum mówi się tez o zarabianiu na smartfonach z robocikiem na pokładzie.
Wpadłem na pomysł żeby do tych celów wykorzystać tez mój Sony Bravia z Android TV Wink
Ma ktoś jakieś pomysły w jaki sposób mógłbym coś z tego wykrzesac?
W TV mam androida 7.0 i Internet z kabla i mało chce mi się wierzyć, ze ogranicza się on do tylko oglądania TV i kilku gierek z Google Play
Pozdrawiam Wink

Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka


RE: Wykorzystanie Android TV - Mariuszeek - 24-07-2017 13:32

Odbiegając od tematu, jak działa taki tv? Nie zacina się, nie ma problemów? Bo android na telefonie to dla mnie jest tragedia, a jak jest z tv?


RE: Wykorzystanie Android TV - pajel9506 - 24-07-2017 13:36

Zdarzają się mu zawiechy jak jest dużo apek zainstalowanych, ale jeśli chodzi o oglądanie TV to zero problemów, a przynajmniej u mnie Wink
Prędzej przymula tam gdzie jest lista apek itp ale jak masz nie dużo gier to jest ok Wink osobiście jestem zadowolony bardzo

Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka